Sprchové gely (nejen ty na tělo)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Coco Koblížek
Nováček 1 příspěvek 20.05.14 11:54
Sprchové gely (nejen ty na tělo)

Zdravím všechny, :mavam:

už nějakou dobu tady pokukuji po stránkách a čerpám odsud informace, ale momentálně jsem nerozhodný a potřeboval bych poradit od někoho zkušenějšího.

Chtěl bych pořídit sprchový gel, ale nejen na tělo, ale i na vlasy? U některých prodejců se informace dost různí. - Některý uvádí, že je sprchový gel jak na tělo tak i na vlasy, přitom to na krabičce uvedeno není. „Jak to tedy opravdu je?“ Jak je to s intenzitou vůně? Jaké jsou vaše zkušenosti - používáte či nikoliv? :idea:

Díky za postřehy

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 1 parfém
Reakce:
 
asenat
Parfémová maniačka 575 příspěvků 20.05.14 20:16

Já bych řekla, že ono je to úplně jedno, jestli si člověk sprchovým gelem umyje i vlasy (popřípadě šamponem tělo), protože když se podíváte do složení, gely i šampony mají (až na veliké výjimky) všechny stejnou hlavní složku: Sodium Laureth/Lauryl Sulfate. A oboje jsou to detergenty a odmašťují. A jestli tam k SLS kápli trochu takového nebo onakého oleje, silikonu, alkoholu nebo parfému, to už je pak z hlediska funkčnosti skoro jedno, pokud někdo nemá extrémně citlivou či alergickou pokožku/jemné vla­sy.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 239 vzorků V tužebníku 21 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist