Sprchové gely (nejen ty na tělo)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Coco Koblížek
Nováček 1 příspěvek 20.05.14 11:54
Sprchové gely (nejen ty na tělo)

Zdravím všechny, :mavam:

už nějakou dobu tady pokukuji po stránkách a čerpám odsud informace, ale momentálně jsem nerozhodný a potřeboval bych poradit od někoho zkušenějšího.

Chtěl bych pořídit sprchový gel, ale nejen na tělo, ale i na vlasy? U některých prodejců se informace dost různí. - Některý uvádí, že je sprchový gel jak na tělo tak i na vlasy, přitom to na krabičce uvedeno není. „Jak to tedy opravdu je?“ Jak je to s intenzitou vůně? Jaké jsou vaše zkušenosti - používáte či nikoliv? :idea:

Díky za postřehy

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 1 parfém
Reakce:
 
asenat
Parfémová maniačka 575 příspěvků 20.05.14 20:16

Já bych řekla, že ono je to úplně jedno, jestli si člověk sprchovým gelem umyje i vlasy (popřípadě šamponem tělo), protože když se podíváte do složení, gely i šampony mají (až na veliké výjimky) všechny stejnou hlavní složku: Sodium Laureth/Lauryl Sulfate. A oboje jsou to detergenty a odmašťují. A jestli tam k SLS kápli trochu takového nebo onakého oleje, silikonu, alkoholu nebo parfému, to už je pak z hlediska funkčnosti skoro jedno, pokud někdo nemá extrémně citlivou či alergickou pokožku/jemné vla­sy.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 239 vzorků V tužebníku 21 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist