Sprchové gely (nejen ty na tělo)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Coco Koblížek
Nováček 1 příspěvek 20.05.14 11:54
Sprchové gely (nejen ty na tělo)

Zdravím všechny, :mavam:

už nějakou dobu tady pokukuji po stránkách a čerpám odsud informace, ale momentálně jsem nerozhodný a potřeboval bych poradit od někoho zkušenějšího.

Chtěl bych pořídit sprchový gel, ale nejen na tělo, ale i na vlasy? U některých prodejců se informace dost různí. - Některý uvádí, že je sprchový gel jak na tělo tak i na vlasy, přitom to na krabičce uvedeno není. „Jak to tedy opravdu je?“ Jak je to s intenzitou vůně? Jaké jsou vaše zkušenosti - používáte či nikoliv? :idea:

Díky za postřehy

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 1 parfém
Reakce:
 
asenat
Parfémová maniačka 575 příspěvků 20.05.14 20:16

Já bych řekla, že ono je to úplně jedno, jestli si člověk sprchovým gelem umyje i vlasy (popřípadě šamponem tělo), protože když se podíváte do složení, gely i šampony mají (až na veliké výjimky) všechny stejnou hlavní složku: Sodium Laureth/Lauryl Sulfate. A oboje jsou to detergenty a odmašťují. A jestli tam k SLS kápli trochu takového nebo onakého oleje, silikonu, alkoholu nebo parfému, to už je pak z hlediska funkčnosti skoro jedno, pokud někdo nemá extrémně citlivou či alergickou pokožku/jemné vla­sy.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 239 vzorků V tužebníku 21 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist