Sprchový olej

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lady A
Znalkyně 482 příspěvků 21.07.11 08:18
SPRCHOVÝ OLEJ

Používáte někdo sprchové biooleje? Máte nějaké oblíbené? A umyje olej špínu? :conf:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů
Reakce:

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 21.07.11 08:54

Používám neutrální hydrofilní olej od Nobilisu, a vůně si tam přidávám podle nálady, aktuálních zdravotních trablů a tak (míchám si to do malý lahvičky, která vydrží tak dva týdny, a pak se znova rozhoduju, jakou vůni chci). Běžnou špínu umyje podle mě stejně dobře jako sprchovej gel, jeho použití mi je příjemnější, pokožka je po něm vláčná a není potřeba používat tělové mléko nebo tak něco.
Asi záleží na tom, co se komu líbí víc - můj muž používá radši sprchový gel, poněvadž mu vadí, že olej nepění. Ale přijdou mi mycími schopnostmi víceméně nastejno :wink:

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Marih
Učednice 154 příspěvků 21.07.11 10:58

Používám sprchové oleje od Karla Hádka. A nemůžu si je vynachválit. Zmizela mi jak suchá šupinatá místa, tak i uhry na zádech. 8)

Olej po naředění s vodou vytvoří emulzi, která pak myje. Ale je fakt, že to nepění a že mi nějakou dobu trvalo, než jsem si zvykla. Teď jsem naopak vždy nesvá, když čas od času musím použít sprcháč.

Na poličce 19 parfémů 3 miniatury 25 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 0 parfémů

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4062 příspěvků 21.07.11 16:37

Výbornej je mandlovej sprchovej olej od L'Occitane, dobře myje i zvláčňuje - hlavně se po něm nemusím mazat.

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 21.07.11 17:41

Ten Loccitane je vazne dobry, len mna v nom drazdi nejaka zlozka :( …pouzivam od ATOK, Intimu a pre deti Intim Baby, velmi si chvalim…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lady A
Znalkyně 482 příspěvků 22.07.11 11:26
......hlavně se po něm nemusím mazat.......

No a o to mi právě jde, nemuset se mazat. Takže to zkusím.
Díky za info. :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 22.07.11 21:22
moudjahidine píše:
Výbornej je mandlovej sprchovej olej od L'Occitane, dobře myje i zvláčňuje - hlavně se po něm nemusím mazat.

Je fajn, ale u mě jednoznačně vedou oleje od Hadka. Zkoušela jsem i pár od Saloosu, ale ty nejsou tak dobré, hlavně je ve většině slunečnicový olej a ten trochu vysušuje.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 23.07.11 12:27

Holky a ty oleje máte od Hádka nebo od Atoku?

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 23.07.11 16:30

Od ATOK i od Hadka.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

dusty  24.10.11 16:05

Raz som mala olej s vytazkami z bodliaka od nejakej americkej firmy, nazov si neviem spomenut, a ten bol fantasticky, s teplou vodou vytvaral na pokozke nieco ako slahacku. V zime si zvyknem zaobstarat olej od Nivea.
Povedalaa by som, ze oleje umyvaju aj lepsie ako gely, ale mnohi ludia jednoducho potrebuju mat k pocitu cistoty na sebe penu.

miriell
Nevyléčitelná závislačka 1382 příspěvků 25.10.11 18:16

já měla asi dva oleje od Saloosu a účinky fajn, hezky vláčná a hebká pokožka, už jsem se nemusela mazat…ale podle sprchových gelů vydržel hrozně krátkou dobu…musela jsem toho použít docela dost, takže to hodně ubývalo,takže jsem přešla zase zpět na gely (Alverde), ty mi vydrží dlouho

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kateřina Hubálková
Učednice 65 příspěvků 13.04.12 09:22

Mám vyzkoušené tři sprchové oleje- od nivey, který mi úžasně voní, od eucerinu- teď nově a nemůžu přijít na co v něm cítím.-) :cert: a od yves rocher, který je stejné řady jako arganová maska, vůně super, ale jinak bych řekla, že je určitě lepší nivea.-)

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 2 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 3 parfémy

janice8
Parfémová maniačka 518 příspěvků 13.04.12 19:45

Používám heřmánkový od ATOKU, vždy si koupím alespoň půllitrové balení. Zkoušela jsem jiné druhy, ale tento mi nejvíc vyhovuje. Pleť si lebedí, žádný pupínek, pocit suchosti, jen sametová kůže. Člověk si ale musí zvyknout na to, že olej nepění.

Na poličce 0 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist