Srdeční záležitosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24006 příspěvků 15.09.09 21:06
Srdeční záležitosti

Zažily jste si někdy trápení z lásky? Určitě mnozí ano … ale jak se s tím vyrovnat? Jde to vůbec? :cry:

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 46 Další »
Reakce:

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2936 příspěvků 15.09.09 21:10

Jde, čas zahojí všechno, jen to někdy fakt dlouho trvá :?

Na poličce 111 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 15.09.09 21:15

Ano čas, ale u mě to bývalo i kardinálním řezem - změnit práci, přestěhovat se do jiného města a země :lol: .

Nebo - najít novou lásku :wink: .

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24006 příspěvků 15.09.09 21:23

Jenže, když to moc bolí, člověk si říká, že nová láska není možná. Že už nikdy nedokáže milovat. :cry:

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 15.09.09 21:28

Dalio, to je pravda, ale když to bolí rok, pak druhý, třetí a dál, tak si to říkám, že bolí to tak dlouho, jak sám člověk chce aby to bolelo.
Záleží asi i na tom, jaký ten rozchod byl.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 15.09.09 22:52

Kočko všechno jednou přebolí nebo se alespoň ta bolest zmírní, ale Oleka má pravdu- musíš chtít hlavně ty sama.Třeba ještě není ten správný čas, třeba je to ještě příliš citlivé, ale jednou sim musíš říct : DOST.Jinak k sobě nikoho dalšího nepustíš a pak se opravdu bojíš právem. Já tvrdím, že jsem se svého manžela naučila milovat.Nebyla to láska na první pohled, jen otázka chemie a potřeby jakéhosi nezávazného flirtu, protože v té době jsem měla hodně ošklivý konec ve svém skoro 8-letém vztahu. neměla jsem na víc sílu ani chuť, prostě jsme spolu trávili čas, aniž bych někdy čekala víc. A po půl roce BUCH!!!!!!Dodnes si pamatuji ten den, dokonce i to, kde přesně stál, co dělal a říkal a já jen tupě zírala, protože jsem si uvědomila, že tohle je přeci ten, kterého ho chci po svém boku už napořád.Prostě najednou mi bliklo, jak mi je s ním až neskutečně dobře, takový ten pocit uvolnění po utřídění myšlenek, že jsem právě objevila to své štěstí.A štěstí to je dosud - předevčírem 12.výročí svatby (14 let spolu), máme dva krásné uličníky :heart: Ano , má své mouchy, mám je i já (- mé voňavky necháp vůbec :evil: , ), ale jinak mohu hrdě prohlásit - JSEM SAKRA ŠŤASTNĚ VDANÁ :heart:

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 15.09.09 22:59

Dalinko , platí zde asi dvojnásob okřídlené rčení, že čas je nejlepší lékař, ale velmi důležité je, učit se přestat se ke skončenému vztahu vracet, nemyšleno tak fyzicky jako hlavně v nitru, v duši…udělat pomyslnou tlustou čáru a naučit se žít s pocitem, že tento vztah je už minulostí, která se nevrátí, i kdyby to vědomí sebevíc bolelo, neupínat se na marné naděje a nevyhledávat o své vůli znovu kontakt. Neříká se nadarmo:„Nevstoupíš podruhé do stejné řeky…“!!! Hlavní je zaměřit se teď na přítomnost a budoucnost, nehledat křečovitě nový vztah coby náplast(to nikdy nevyjde a protějšek to většinou vycítí…) a případný nově se rýsující vztah nikdy nesrovnávat s minulým, je to prostě první kapitola nové knihy…smutek je jako tekutý písek a člověk se v něm začne dříve, či později, topit… ale trošku optimismu do žil nalijí často úplně nečekané, obyčejné věci a děje, kousek krásné přírody, teplá dětská tlapka, prožitek z pěkné knihy, divadelního představení nebo her těch zlobivých chlupáčků…přeju Ti co nejvíce síly k tomu všemu :heart: :heart:

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 15.09.09 23:02

Daisinko , jsi šťastná žena, která uchopila pevně štěstí do svých rukou…krásné čtení :heart: :heart: !!!

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 15.09.09 23:19

Díky :D :oops: , jsem si toho vědoma, hlavně, když vidím okolní vztahy.Já jsem v našem vztahu ráda zejména za to, že si stále máme co říct.Prostě se na pár minut zastavit (a že je to během stavby a malým konůpkem leckdy hodně těžký), třeba jen u kafe a povídat si.Kolikrát se smějeme, když sedíme večer na lavičce, že jsme jak důchodci, co už nemají na víc sílu a jen mluví :D :D :D Ale ono je opravdu důležité věřit tomu druhému a nestydět se za svoje názory, myšlenky a podobně.Když bylo nejvíce práce s domem a manžel sundaval montérky jen když jel do práce, uvědomila jsem si, jak mi to naše kafrání chybí a prokecali jsme na mobilu hodiny , ale přes den zkrátka nebylo kdy.Jasně, jsou věci, které si musíme my ženský pokrafat po babsku, ale můj manžel je v tomto směru i můj nejlepší kamarád - asi tak.

Proto Dailuš je opravdu nutné, ikdyž hodně těžké, mířit dopředu.A určitě se někdy někde najde někdo :D , díky komu zapomeneš úplně.Přeji, ať je to hodně brzy.(PS-zítra jede manžel na poštu a svatosvatě slíbil, že tu obálku doma nenechá :P )

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 15.09.09 23:38

To je úžasně vystiženo…je to, zvlášť v křehce začínajícím vztahu, snad to nejtěžší, nehrát si na nic a být svůj a učit se eventuální zábrany překonávat…myslím, že od toho hlavně se potom odvíjí osud toho vztahu, protože člověk nemůže dlouho vydržet přetvařovat se a hrát si na něco, co je mu v podstatě cizí a tady pak se zúčastnění ocitají na křižovatce- jdou dál spolu nebo každý sám…??! :P :(

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 15.09.09 23:43
Dalia píše:
Zažily jste si někdy trápení z lásky? Určitě mnozí ano … ale jak se s tím vyrovnat? Jde to vůbec? :cry:

Dalio - určitě jsme to zažily všechny!
A vyrovnat se s tím - samozřejmě, že to jde! Platí tady staré pravidlo, že čas zhojí všechny rány. (A taky, že pro jedno kvítí slunce nesvítí.)

Říkej si každý den - za rok se tomu budu smát!

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 15.09.09 23:45

Tak tak.Neumím si představit, že bych měla svoje starosti řešit s někým jiným, protože se bojím jakéhosi nepochopení či špatného vyznění.A nejen starosti, prostě jednou je to můj životní partner a já jsem ráda, že s ním mohu sdílet, zažívat a řešit to dobré i zlé. Nemám ráda situace u kamarádek, kdy se musím hlídat, co řeknu, protože o tomto manžel neví, o tomhle taky ne,tohle nesmí ani tušit a podobně, to mi přijde smutné :(

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 16.09.09 11:09

Mám stejný názor, jako asi většina ostatních - jde to, ale chce to čas. Je dobré ten vztah úplně uzavřít, nevracet se k tomu, co bylo, ani si nedělat naděje, že třeba časem se k sobě vrátíme…Párkrát jsem zamlada udělala tu chybu, že jsem po rozchodu obratem začala chodit s někým jiným, ale většinou to nemá smysl, protože jsi ještě myšlenkama u toho předchozího… Lepší je, nějak si vyplnit volný čas - sport, přátelé, výlety, divadlo, cokoli, co je ti příjemné - a pak nějak časem sama poznáš, že už to přebolelo a jsi připravená na nový vztah. Ten se většinou objeví, když to člověk nejmíň čeká a taky, když se o to nejmíň snaží. Tak jako můj přítel, který se „objevil“ v době, kdy jsem žila s mýma klukama sama, byla jsem s tím srovnaná, žili jsme si v pohodě, volný čas jsem trávila velice aktivně buďto s dětma, nebo se známýma, a když už, měla jsem jen nezávazné vztahy - říkala jsem si, že mi nic nechybí, že si někoho najdu, až kluci ještě trochu vyrostou. A najednou to přišlo a já jsem se znova zamilovala.

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

barbucha  16.09.09 12:41
Dalia píše:

Určitě, někdy ve třinácti letech :lol: Časem jsem došla k poznání, že trápit se kvůli někomu, kdo není inkarnací Seana Conneryho, Einsteina, Rothschilda a Gutha-Jarkovského v jednom balení, fakt nestojí za to mrhání časem, neřku-li slzami … :wink:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 16.09.09 12:46

Barbucho - to je dost dobré :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 46 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist