Srdeční záležitosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23743 příspěvků 15.09.09 21:06
Srdeční záležitosti

Zažily jste si někdy trápení z lásky? Určitě mnozí ano … ale jak se s tím vyrovnat? Jde to vůbec? :cry:

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 46 Další »
Reakce:

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 15.09.09 21:10

Jde, čas zahojí všechno, jen to někdy fakt dlouho trvá :?

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 15.09.09 21:15

Ano čas, ale u mě to bývalo i kardinálním řezem - změnit práci, přestěhovat se do jiného města a země :lol: .

Nebo - najít novou lásku :wink: .

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23743 příspěvků 15.09.09 21:23

Jenže, když to moc bolí, člověk si říká, že nová láska není možná. Že už nikdy nedokáže milovat. :cry:

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 15.09.09 21:28

Dalio, to je pravda, ale když to bolí rok, pak druhý, třetí a dál, tak si to říkám, že bolí to tak dlouho, jak sám člověk chce aby to bolelo.
Záleží asi i na tom, jaký ten rozchod byl.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 15.09.09 22:52

Kočko všechno jednou přebolí nebo se alespoň ta bolest zmírní, ale Oleka má pravdu- musíš chtít hlavně ty sama.Třeba ještě není ten správný čas, třeba je to ještě příliš citlivé, ale jednou sim musíš říct : DOST.Jinak k sobě nikoho dalšího nepustíš a pak se opravdu bojíš právem. Já tvrdím, že jsem se svého manžela naučila milovat.Nebyla to láska na první pohled, jen otázka chemie a potřeby jakéhosi nezávazného flirtu, protože v té době jsem měla hodně ošklivý konec ve svém skoro 8-letém vztahu. neměla jsem na víc sílu ani chuť, prostě jsme spolu trávili čas, aniž bych někdy čekala víc. A po půl roce BUCH!!!!!!Dodnes si pamatuji ten den, dokonce i to, kde přesně stál, co dělal a říkal a já jen tupě zírala, protože jsem si uvědomila, že tohle je přeci ten, kterého ho chci po svém boku už napořád.Prostě najednou mi bliklo, jak mi je s ním až neskutečně dobře, takový ten pocit uvolnění po utřídění myšlenek, že jsem právě objevila to své štěstí.A štěstí to je dosud - předevčírem 12.výročí svatby (14 let spolu), máme dva krásné uličníky :heart: Ano , má své mouchy, mám je i já (- mé voňavky necháp vůbec :evil: , ), ale jinak mohu hrdě prohlásit - JSEM SAKRA ŠŤASTNĚ VDANÁ :heart:

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 15.09.09 22:59

Dalinko , platí zde asi dvojnásob okřídlené rčení, že čas je nejlepší lékař, ale velmi důležité je, učit se přestat se ke skončenému vztahu vracet, nemyšleno tak fyzicky jako hlavně v nitru, v duši…udělat pomyslnou tlustou čáru a naučit se žít s pocitem, že tento vztah je už minulostí, která se nevrátí, i kdyby to vědomí sebevíc bolelo, neupínat se na marné naděje a nevyhledávat o své vůli znovu kontakt. Neříká se nadarmo:„Nevstoupíš podruhé do stejné řeky…“!!! Hlavní je zaměřit se teď na přítomnost a budoucnost, nehledat křečovitě nový vztah coby náplast(to nikdy nevyjde a protějšek to většinou vycítí…) a případný nově se rýsující vztah nikdy nesrovnávat s minulým, je to prostě první kapitola nové knihy…smutek je jako tekutý písek a člověk se v něm začne dříve, či později, topit… ale trošku optimismu do žil nalijí často úplně nečekané, obyčejné věci a děje, kousek krásné přírody, teplá dětská tlapka, prožitek z pěkné knihy, divadelního představení nebo her těch zlobivých chlupáčků…přeju Ti co nejvíce síly k tomu všemu :heart: :heart:

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 15.09.09 23:02

Daisinko , jsi šťastná žena, která uchopila pevně štěstí do svých rukou…krásné čtení :heart: :heart: !!!

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 15.09.09 23:19

Díky :D :oops: , jsem si toho vědoma, hlavně, když vidím okolní vztahy.Já jsem v našem vztahu ráda zejména za to, že si stále máme co říct.Prostě se na pár minut zastavit (a že je to během stavby a malým konůpkem leckdy hodně těžký), třeba jen u kafe a povídat si.Kolikrát se smějeme, když sedíme večer na lavičce, že jsme jak důchodci, co už nemají na víc sílu a jen mluví :D :D :D Ale ono je opravdu důležité věřit tomu druhému a nestydět se za svoje názory, myšlenky a podobně.Když bylo nejvíce práce s domem a manžel sundaval montérky jen když jel do práce, uvědomila jsem si, jak mi to naše kafrání chybí a prokecali jsme na mobilu hodiny , ale přes den zkrátka nebylo kdy.Jasně, jsou věci, které si musíme my ženský pokrafat po babsku, ale můj manžel je v tomto směru i můj nejlepší kamarád - asi tak.

Proto Dailuš je opravdu nutné, ikdyž hodně těžké, mířit dopředu.A určitě se někdy někde najde někdo :D , díky komu zapomeneš úplně.Přeji, ať je to hodně brzy.(PS-zítra jede manžel na poštu a svatosvatě slíbil, že tu obálku doma nenechá :P )

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 15.09.09 23:38

To je úžasně vystiženo…je to, zvlášť v křehce začínajícím vztahu, snad to nejtěžší, nehrát si na nic a být svůj a učit se eventuální zábrany překonávat…myslím, že od toho hlavně se potom odvíjí osud toho vztahu, protože člověk nemůže dlouho vydržet přetvařovat se a hrát si na něco, co je mu v podstatě cizí a tady pak se zúčastnění ocitají na křižovatce- jdou dál spolu nebo každý sám…??! :P :(

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 15.09.09 23:43
Dalia píše:
Zažily jste si někdy trápení z lásky? Určitě mnozí ano … ale jak se s tím vyrovnat? Jde to vůbec? :cry:

Dalio - určitě jsme to zažily všechny!
A vyrovnat se s tím - samozřejmě, že to jde! Platí tady staré pravidlo, že čas zhojí všechny rány. (A taky, že pro jedno kvítí slunce nesvítí.)

Říkej si každý den - za rok se tomu budu smát!

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 15.09.09 23:45

Tak tak.Neumím si představit, že bych měla svoje starosti řešit s někým jiným, protože se bojím jakéhosi nepochopení či špatného vyznění.A nejen starosti, prostě jednou je to můj životní partner a já jsem ráda, že s ním mohu sdílet, zažívat a řešit to dobré i zlé. Nemám ráda situace u kamarádek, kdy se musím hlídat, co řeknu, protože o tomto manžel neví, o tomhle taky ne,tohle nesmí ani tušit a podobně, to mi přijde smutné :(

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 16.09.09 11:09

Mám stejný názor, jako asi většina ostatních - jde to, ale chce to čas. Je dobré ten vztah úplně uzavřít, nevracet se k tomu, co bylo, ani si nedělat naděje, že třeba časem se k sobě vrátíme…Párkrát jsem zamlada udělala tu chybu, že jsem po rozchodu obratem začala chodit s někým jiným, ale většinou to nemá smysl, protože jsi ještě myšlenkama u toho předchozího… Lepší je, nějak si vyplnit volný čas - sport, přátelé, výlety, divadlo, cokoli, co je ti příjemné - a pak nějak časem sama poznáš, že už to přebolelo a jsi připravená na nový vztah. Ten se většinou objeví, když to člověk nejmíň čeká a taky, když se o to nejmíň snaží. Tak jako můj přítel, který se „objevil“ v době, kdy jsem žila s mýma klukama sama, byla jsem s tím srovnaná, žili jsme si v pohodě, volný čas jsem trávila velice aktivně buďto s dětma, nebo se známýma, a když už, měla jsem jen nezávazné vztahy - říkala jsem si, že mi nic nechybí, že si někoho najdu, až kluci ještě trochu vyrostou. A najednou to přišlo a já jsem se znova zamilovala.

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

barbucha  16.09.09 12:41
Dalia píše:

Určitě, někdy ve třinácti letech :lol: Časem jsem došla k poznání, že trápit se kvůli někomu, kdo není inkarnací Seana Conneryho, Einsteina, Rothschilda a Gutha-Jarkovského v jednom balení, fakt nestojí za to mrhání časem, neřku-li slzami … :wink:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 16.09.09 12:46

Barbucho - to je dost dobré :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 46 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist