Stara Diorella

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 20.04.10 12:55
Stara Diorella

Obracím se na znalkyne starych Dioru s prosbou o radu. Koupila jsem si pred par mesici v aukci Diorellu udajne starou 20-30 let. Nikdy nebyla otevrena, jeste zalepena v krabicce, tak jsem to riskla. Problem ale je, ze nevim, jak ma vonet, zda se zkazila, nebo je to proste ONO. Pri otevreni krabicky jde citit trochu octovy zavan, ale ve vuni samotne nic takoveho necitim. Najde se prosim dobrovolnik, ktery by mi ji ocuchal a napsal mi rezenci? Na pripadne kompenzaci bychom se domluvili :wink:

Na poličce 94 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Reakce:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 20.04.10 13:42

podobný dobrovolník by se mi taky šiknul. Nejlíp někdo z Prahy, s kým bych zašla na kafe, očichala jeho starou Diorellu a nechala ho očichat tu svou. Našla jsem doma podezřelý flakonek neznámého stáří a původu, zkažená se mi nezdá, ale jestli voní tak jak má, to netuším…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 20.04.10 13:45

No tak ze by se nas seslo vic? :-) Ja klidne poslu vzorek, nebo se sejdu…to je jedno.

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 20.04.10 13:47

Akce Diorella. :D

Já ji bohužel neznám, ale přeji úspěšnou misi.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4737 příspěvků 21.04.10 22:26

Starou Diorellu jsem znala důvěrně, byl to můj první čistý parfém před mnoha lety do tanečních. Jsem přesvědčená, že bych vůni okamžitě poznala. Nedávno jsem zkoušela současnou verzi a bylo to dost rozdílné, tehdejší asociace se nedostavily. Bylo to sice podobné, ale jinak a méně pěkné.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 22.04.10 16:30

Jeee a myslíš, že bys mi očichala vzoreček prosím? Asi jí budu posílat dál a nerada bych někomu posílala zkaženou vůni…Třeba za za nějaké vzorky, kdyby Tě něco zaujalo…?

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4737 příspěvků 22.04.10 17:21

Ráda. Domluvme přes SZ.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist