Stardance 2013

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Jindra
Učednice 82 příspěvků 21.12.13 22:09
Stardance 2013

Ahojte Aromačky - co říkáte na výsledek Stardance? Diskuse na Novinkách apod.nemají úroveň, tady je přece záruka..

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 21.12.13 23:33

Podle mě by si objektivně více zasloužila vyhrát Taťána. I když Anna se mi líbila dnes víc ve „volné jízdě“, mělo to větší šmrnc. Jinak však vedla Kuchařová.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 22.12.13 09:56

Ono to asi není o tom, kdo je ve skutečnosti lepší v technice, ale vzhledem k tomu, že hlasovala široká veřejnost, zvítězily nejspíš sympatie.

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

krumlovák
Znalkyně 420 příspěvků 22.12.13 10:53

Dát to potřetí za sebou stejnému vedúcimu by se zřejmě těžko obhajovalo,chlapům se líbí více dokonalost Kuchařové,nestranně řečeno ,ona musela ,kdežto pro Polívkovou to byla dřina na jedné straně ,ale ta to tak zjevně neprožívala.A to asi rozhodlo.Nejvíc se beztak okotily telefonní společnosti.Podle mě : z Taťány i Polívkové jsem měl dobrý pocit…

Na poličce 63 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Matysek_69
Parfémová maniačka 693 příspěvků 22.12.13 11:19

moc jsem to nesledoval, ale tak nějak podvědomě jsem více fandil Polívkové, jelikož mi příšlo, že Kuchařová nosí nos přece jen trochu nahoru… asi jsem nebyl jediný a tak Anička nakonec vyhrála ;)

Na poličce 23 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 219 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Merkur_CZ
Parfémová maniačka 507 příspěvků 22.12.13 17:12
@krumlovák píše:
Dát to potřetí za sebou stejnému vedúcimu by se zřejmě těžko obhajovalo,chlapům se líbí více dokonalost Kuchařové,nestranně řečeno ,ona musela ,kdežto pro Polívkovou to byla dřina na jedné straně ,ale ta to tak zjevně neprožívala.A to asi rozhodlo.Nejvíc se beztak okotily telefonní společnosti.Podle mě : z Taťány i Polívkové jsem měl dobrý pocit…

Anna mne svým „neprožíváním“ pěkně namýchla. Ostatní soutěžící to upřímně prožívali, bavili se a nejen to, ale mne jako diváka to urazilo. Podoba (nemyslím vzhled) s tátou tam je a i když jsem se při tomto pořadu hlavně pobavila, zasmála, nějaký herecký úšklebky, to tam nepatří. Zpětně, všichni tanečníci to brali vážně, protože netancují nejen k vůli sobě a výkonu samotném, ale mají diváky, kteří jim fandí. A sranda s nimi byla i bez nějakých ofrků. Mám ráda humor, ale každý si musí uvědomit, kde jaký použije. Annu Polívkovou nezavrhuji, nemám důvod, ale s výsledkem jsem nějak počítala. Teda komu dá většina hlasujících diváků svůj hlas. Je to jen můj pohled na věc. :-)

Na poličce 7 parfémů 11 miniatur 12 odstřiků 76 vzorků V tužebníku 497 parfémů

Merkur_CZ
Parfémová maniačka 507 příspěvků 22.12.13 17:14
@babča58 píše:
Ono to asi není o tom, kdo je ve skutečnosti lepší v technice, ale vzhledem k tomu, že hlasovala široká veřejnost, zvítězily nejspíš sympatie.

Pravda pravdoucí. Jen škoda, že nepřemýšlím jako většina. Tak třeba zase příští rok. :-)

vonegut  22.12.13 18:55

Ve finálovém kole rozhodovali pouze diváci. V předchozích to bylo „napůl“ odborná porota, napůl hlasování diváků.
Pokud by to nastalo dříve, asi by Kuchařová a Onder vypadli dříve. I přes „slavnostní“ hodnocení (jen 9 a 10) a slovech o vyrovnanosti obou párů (po hodnocení „free-style“) bylo hodnocení lehce ve prospěch prvního páru. Lepší tanečnicí byla Kuchařová, oblíbenější Polívková.

Také je i zřejmě, kdo převážně pořad sledoval a hlasoval… kdyby Táně poslal hlas každý chlap, který „slintal“, když ji sledoval tančit…

…čímž se přiznávám a hlásím k slintající části diváků :-D

Příspěvek upraven 24.12.13 v 13:46

Merkur_CZ
Parfémová maniačka 507 příspěvků 23.12.13 06:29

Jo jo, asi je mne bližší osobnost Táni, než Anny. Vzhled v tomto případě neřeším, jde-li o tanec. Ale hlasování bude asi i o vzhledu.. :)

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist