Staré časy...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jana2
Učednice 99 příspěvků 17.03.09 10:57
Staré časy...

Řekněte, není pěkná představa být zase ve 20 letech minulého století, poslouchat v nějakém zakouřeném baru jazz, třeba Duka Ellingtona nebo Stana Getze, tančit v šatech z opravdového materiálu jako bavlna nebo hedvábí a ne v PVC, a vonět se L´heure bleue… A svět se točí pomalu…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 17.03.09 11:12

Koupit si kvalitní šaty ti nic nebrání… s jazzem a atmosférou 20. let už je to horší a s parfémy beznadějně ztracené. Vintage vůně zmizely v propadlišti dějin :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25883 příspěvků 17.03.09 11:32
:cry:

jana2
Učednice 99 příspěvků 17.03.09 11:35

Dovolím si malinko nesouhlasit :) Kvalitní šaty sice koupit můžeš, ale ten styl podle mých starožitných představ už neseženeš. Nebo za šílený prachy. Že je atmosféra ztracená vím, a nemám za to tenhle svět ráda :evil: Takže jediný co ještě zbývá, jsou úlety do jazzových cd, klubů, oblečení (v rámci možností) a parfémů. Naštěstí mé „mimozní“ rybí osobnosti padne alespoň ta l´heure bleue na denní nošení, ale stejně, bylo by to krásný :heart: . Takhle si přijdu trochu jak vyvrženec, který jde proti toku času. Okolí ovšem toleruje - stejně nemá jinou možnost :bored:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25883 příspěvků 17.03.09 11:41

Jasně, ještě pořád má kouzlo třeba kombinace: Reduta Jazz Club, Emil Viklický a součásná L´Heure Bleue 8)

A L´Heure Bleue nosím taky ve dne (v noci) :wink: - a nezdá se mi že jdu proti toku času. Jdu nad časem :D :D

jana2
Učednice 99 příspěvků 17.03.09 11:50

Spíš bych řekla, že jdeme „svým časem“, tak jak chceme. Miluju individualismus :mrgreen: A co se jazzu týká, tak z českého stylu je nejvíc nejlepší (pro mě) klavírista Zdeněk Zdeněk a bohužel již zesnulá Vlasta Průchová. Jo a ještě Jitka Vrbová

Aimirin
Parfémová maniačka 620 příspěvků 17.03.09 12:00

já bohužel musím konstatovat, že kvalitní blues, jazz a podobně klub u nás není. Reduta má pěkně našlápnuto, ale nostalgické duše leckdy utřou

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 17.03.09 12:02

Na to jsem se už dlouho chtěla zeptat, kde je v Praze příjemný jazzový klubík, ale - mám trochu rozporuplné požadavky - kvalitní jazz, ale nezakouřená sklepní špeluňka…najde se ?! :?

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 17.03.09 12:14

A co takhle www.melodymakers.cz ? Ondřej Havelka.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Aimirin
Parfémová maniačka 620 příspěvků 17.03.09 12:18

Jana: Ještě mě napadlo, že si přece krásné šatky můžeš nechat ušít. V konfekci stejně nenajdeš všechno…kdybys viděla, co já si vymyslela za „letní oděv“… :lol:

jana2
Učednice 99 příspěvků 17.03.09 12:26

Ondřej Havelka není špatný, malinko na mě působí uměle, ale jenom malinko… 8) Jinak doporučuji klub Agharta, byl super v ulici Krakovská, teď ho přesunuli někam na staré město, tak nevím…
Jo, nechat si ušít nějaké úžasné šaty a pořídit si k tomu ještě alespoň jednoho starého guerlaina, jenomže to by musel člověk začít krást :nono:

Jinak tahle konzumní společnost mě začíná natolik obtěžovat, že jí přestávám brát na vědomí. Podle manžela žiju na jiné planetě. Jak se říká krásně německy hinter dem Mond leben, neboli žít za měsícem :banana:

Aimirin
Parfémová maniačka 620 příspěvků 17.03.09 12:28

Já myslím že u normální švadleny by ty šaty nevyšly tak draho. Dříve jsem dělala historické tance a šerm, takže s pořizováním renesančních a gotických oděvů mám zkušenosti :-)

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25883 příspěvků 17.03.09 12:29

Ano, klub Agharta je moc příjemné místo. Tedy, ještě když byl v Krakovské. Teď taky nevím :wink: Jinak, Zdeněk Zdeněk se mi taky moc líbí 8)

jana2
Učednice 99 příspěvků 17.03.09 12:35

Tak holky, melody makers budou v Lucerně, už jsem se začala těšit, než jsem si přečetla, že lístek stojí 500 kačen, což znamená s manželem 1 tisíc korun českých. Za to je polovina nějakého Guerlaina, se značně delší trvanlivostí než jeden večer :speechless:

jana2
Učednice 99 příspěvků 17.03.09 12:41

To domenica: že by někdo podobného založení? :heart: :mrgreen: Ještě řekni, že taky učíš (nebo lépe řečeno moříš s) francouzštinu :bang:

Bohužel nemůžu už dlouhou dobu vypídit, kde Zdeněk Zdeněk teď hraje :roll: Dřív byl právě v Aghartě s Vlastou Průchovou

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist