Stella McCartney - Stella

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bernie
Učednice 76 příspěvků 15.07.07 15:25

Moc prosím případné znalkyně této vůně o popis, hlavně, zda je výrazná a drží. V tomhle horku se mi do parfumerie zrovna nechce a zítra na ni končí sleva. Přitom složení se mi líbí.

Děkuji. :)

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 15.07.07 16:58

Ja som si bola ista, ze bude na mne fungovat, a zistila , ze sa mi nepaci a na mojej pokozke Stella vobec neprodukuje tie efekty, ktore popisovali pozitivne recenzie. Preto odporucam vyskusat, v tomto teple radsej na clenku (kotniku).
Na mne to bola to taka mdla ruza bez iskry, utopena tou ambrou. Ale drzala na mne dobre.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Bernie
Učednice 76 příspěvků 15.07.07 17:11

Díky za popis zkušenosti. No, nezní to moc povzbudivě. Ovšem představa, že se poplížím o dovolené do města ve 40°C mě moc nenadchává, takže testování Stelly odložím na „chladnější“ časy. Ona i ta výdrž by tím byla zkreslená. Jak je horko, nedrží na mě ani Poison ;)

Bernie
Učednice 76 příspěvků 18.07.07 16:06

S mírným ochlazením mi to nedalo a vyrazila jsem Stellu vyzkoušet. Dvě parfumerii mě zklamaly, až ve třetí jsem uspěla. Tak, myslím, že vůně to není špatná, celkově na mě působila jako kvalitní, elegantní, příjemná, růže v míře přijatelné a příjemné, ale asi bych ji nosit nemohla, dělala by mě starší. Viděla bych ji tak na někom v kostýmku, kdo chce působit elegantně, ale nechce, aby vůně přebila jeho osobnost.

Angelika
Učednice 72 příspěvků 14.01.08 16:33

No ja to nevydrzela a po precteni recenze a ovoneni na papirku Stellu objednala pres internetovou parfumerii a muzu potvrdit, ze je opravdu silna, na me az moc, nabidla jsem ji k prodeji se slevou, kdby mel nekdo zajem - viz.inzerce damske parfemy

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

asawa
Nováček 29 příspěvků 08.12.11 23:53
stella v praze

Tušíte někdo, kde v Praze bych měla šanci si Stellu očichat?
V běžných parfumeriích na mě koukali jako na blázna, když jsem se po ní ptala, měla jsem za to, že je to celkem běžná a zavedená značka…
dík moc…

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 09.12.11 17:38

Stellu měli v lékárně někde u Anděla. Ale nevím, jestli to ještě platí. Je to tak měsím a psalo se o tom ve výhodných nabídkách.

Jinak jsem ji v kamenných drogeriích neviděla nikdy.

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 24 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 09.12.11 17:55

Jo jo, v té lékárně Bodypharm u Anděla ji mají pořád. Byla jsem tam asi před 14 dny, akorát očichat ji tam nelze, protože tester už byl prázdný :? .

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

asawa
Nováček 29 příspěvků 11.12.11 19:03
wendulka29 píše:
Jo jo, v té lékárně Bodypharm u Anděla ji mají pořád. Byla jsem tam asi před 14 dny, akorát očichat ji tam nelze, protože tester už byl prázdný :? .

díky moc, očichala jsem si jí tam a dokonce jsem jí tam sehnala v akci - 50ml za 590 Kč, takže nadšení!!!
děkuju mockrát za tip, jít do lékárny by mě nenapadlo

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 9 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 11.12.11 20:13

Stellu prodávali v Marrionaud (měl ji myslím i Douglas), ale loni ji začali stahovat z prodeje, asi se moc neprodávala… Takže mám dojem, že už nejde u nás očichat nikde, nejblíž asi ve Vídni.

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Clarisse
Parfémová maniačka 617 příspěvků 31.01.12 13:09

Natěšená všemi kladnými recenzemi na Stellu jsem se rozhodla ji koupit, ale nikde ji nemůžu sehnat :? Byla jsem v Bodypharmu u Anděla a tam už ji nemají a mít nebudou . Nějaké drtky jsou na internetu , ale třeba 100ml nebo 50ml nemůžu najít. Kdo Stellu používáte, nevíte , kde by se dala koupit? To je takhle nedostupná pořád nebo je nějaké období, kdy není nikde naskladněná?

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

efis
Znalkyně 321 příspěvků 02.02.12 09:49

Naskladnilo ji Elnino :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Clarisse
Parfémová maniačka 617 příspěvků 02.02.12 12:13
efis píše:
Naskladnilo ji Elnino :)

Moc díky :kytka:
už ji mám na cestě, hned jsem ji odklikla.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

efis
Znalkyně 321 příspěvků 02.02.12 14:43

Já taky, akorát Rose Absolute. Stellu klasickou už mám :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 02.02.12 21:10

Obě jsou krásné! ;)
Také mám klasickou a určitě bych někdy ráda i RA.

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist