Stíny, co drží

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 04.12.08 17:33
Stíny, co drží

Chtěla bych poradit. Budu potřebovat pořídit si nějaké oční stíny, které vydrží fakt dlouho, neslévají se do linek, nemizí do ztracena apod. Je mi jedno v jaké konzistenci to bude - zda klasické, pěnové, krémové atd., to neřeším. A snad jen, že do drahých extra značek taky nepůjdu, normálně stíny nepoužívám vůbec a tyhle bych chtěla na jeden konkrétní večer (maturák :lol:) s tím, že je pak příležitostně dopoužívám. Tak prosím poraďte, nejraději z rajónu drogerek :wink:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 27 Další »
Reakce:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 04.12.08 20:14

já nevím, co jsem si pořídila bázi od artdeca (z kamenek je vede myslím marionnaud) , tak mi drží snad všechny. Od L'Oreal přes YR až po Lancome, všechno klasické (ale nejvíc jich mám od everydayminerals, ty jsou sypké) 

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 04.12.08 21:20
verunka2201 píše:
Chtěla bych poradit. Budu potřebovat pořídit si nějaké oční stíny, které vydrží fakt dlouho, neslévají se do linek, nemizí do ztracena apod.

Mě vyhovují nejvíc stíny Everydayminerals, nejlíp rozetřené jen prstem.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 04.12.08 22:58

Díky za dosud zaslané odpovědi :)

Od Artdeco znám jen takové ty šroubovací stínové tužtičky - jsou fajn, ale nevydrží tolik co bych chtěla. Zkusím se kouknout po té bázi, jestli se tady vůbec sežene.
No a Everydayminerals mě celkem zaujaly, ale bojím se je objednat, když v jiné diskuzi holky psaly, jak moc je složité vybrat ten správný odstín a tak vůbec…

Mimochodem, na trhu už jsou i další minerální líčidla, seženou se např. od L'Oreal, Mary Kay, částečně i G. Salvette. Jaké máte zkušenosti?

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 04.12.08 23:44

Zkoušela jsem jen L´Oreal - nic moc. Hlavně mě nezaujal ani jeden odstín, takže EM nepředčí 8) . Myslím, že složitější je u EM vybrat odstín make-upu, se stíny jsem problém neměla. Když si objednáš sadu 10 mini stínů (nebo s někým napůl), pochybuju, že by ses ani jednou netrefila. Navíc i tohe pidi balení dlouho vydrží - točím dokola pořád čtvery odstíny a mám je už přes půl roku. A co se ti nebude hodit, můžeš vyměnit tady. :D

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 05.12.08 16:02
macska píše:
já nevím, co jsem si pořídila bázi od artdeca (z kamenek je vede myslím marionnaud) , tak mi drží snad všechny. Od L'Oreal přes YR až po Lancome, všechno klasické (ale nejvíc jich mám od everydayminerals, ty jsou sypké) 

Souhlasím, s touto bází pod stíny mi drží úplně všechny.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 05.12.08 16:46

Taky se přidávám s pozitivní zkušenností, s touto bází drží stíny v pohodě celý den. Cena cca 200,– Kč, mám ji už přes rok a nejméně polovina obsahu v ní ještě zbývá.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 09.12.08 20:46

díky za tipy, vyzkouším co se dá :wink: momentálně se pokouším objednat z EM ale nechtějí mi přijmout ani jednu kartu, se kterými běžně platím v zahraničních obchodech… :(

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 29.12.08 10:42

Každému asi budou držet stíny různé, v závislosti na typu pleti - suché typy většinou nemají problém se sléváním a opadáváním stínů, což se mne bohužel natýká. Báze samozřejmě napomůže většinou skoro všemu, ale ne vždy má žádoucí výsledek, podle mě kvalitní stíny musí držet a vydržet i bez báze /u Artdeca mi vadí, že mění barvy stínů/. Z hlediska výdrže bez báze patří mezi mé favority Max Factor /kulaté stíny, navíc jedno balení vydrží léta, bohužel z obchodů dost mizí, vypadá to, že je ruší :twisted: / a potom letní limitková dua od Estee Lauder, ujde třeba některý Astor, ale např. takový Rimmel mi nevyhovuje ani s bází, nevydrží, obdobně to mám s jejich řasenkama, ty jsou pro mne jedny z nejhorších na trhu. Výborné stíny má také Elizabeth Arden, v cizině se dají pořídit různě ve výprodejích za pár korun a jsou moc dobré hlavně pro denní líčení :D Vynikající výdrž má třeba i Dermacol, ať už pěnové stíny nebo pudrové /ale ne ty v kazetkách, „normální“ mono a duo/. Dražší značky mne většinou zklamaly, vypadají hezky pouze na pohled v krabičce, na oku nic moc /ale textura se dá odhadnout často i testem na ruce/
Obecně největší problém mám se sypkými stíny /nejhůř dopadly EDM/, sypké stíny mi bez báze, až na pár výjimek, nedrží žádné, ke konci dne opadají a slévají se i s bází, takže občas „zdravotní prospěšnost“ např. minerálních stínů apod. musí stranou :lol:

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Bestie
Učednice 62 příspěvků 29.12.08 11:27

Stiny, moje velka vasen, mam jich snad 50 :oops: slevaji se vsechny, bez baze je nemuzu vubec mit. Zato s bazi naproso bez problemu v podstate u vsech. Tu bazi nemam od Art deca, ale manhatan normalne z DM. Je fakt dobra uz mam druhe baleni. Doporucuju!
Jinak stiny mam drahe i levne a je to fakt spis o odstinech nez o znacce. Naopak treba mam rada monostiny rimmel za cca 90 kaček, mají krasne barvy a drzi. Pro mne lepsi nez dior. a kdybych mohla rict jenom jednu znacku, co ma nejhezci barvy tak asi bourjois.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 29.12.08 11:35

Dobře držící stíny má L'Oreal - krémové, v balení jako lesk na rty. (Jesli to tedy nezrušili).Ne­výhodou je, že je malý výběr odstínů.
Jinak je pravda, že není přímá úměra - drahá značka, lepší kvalita.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 29.12.08 20:25

Tak jsem dnes chtěla L'Oreal dokoupit - olivově zelený a šmytec! :evil: Už se nedělá.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 01.01.09 22:09

Jo, a že zrovna zelená - tu bych právě potřebovala… :(

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 01.01.09 22:11

Jinak asi nakonec půjdu do té báze. Jestli je tak efektní, jak většina z vás píše, tak to za to stojí. A budem ji moct využít s mamčou obě! (Mamka nesnáší zelenou v jakýkoli podobě) :wink:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 01.01.09 22:21

Skvělé jsou tyto stíny Dr. Hauschka. Opravdu paráda, jsou nádherné a drží: http://www.yinyang.cz/…-stiny-look/

Jinak nedám dopustit na Artistry.
EM jsem zkusila a nepřijdou mi nijak výjimečné :(

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 27 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist