Strach z dopotřebování vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 15.04.10 22:50
Strach z dopotřebování vůně

Pár z vás tu syslí vůně ve více flaškách, některý píšou co dopotřebovaly, a já si všimla že mám tendence vůně, ve kterých je tak nějak na spodku, skoro nepoužívat, aby mi nedošly.
Teď třeba docela šetřím Prive Rose Alexandrie, i když už mám v krabici druhou flašku :mrgreen: tak přemýšlím, jestli to přeci jen dopotřebovat, nebo jestli ten zbyteček prodat a otevřít si tu plnou :lol: Nějak mi přijde škoda toho flakonu pak.. jak jednou bude prázdnej, tak už se nikdy nenaplní..

Máte taky podobný pocity? nebo jaký jiný?

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 15.04.10 22:55

Mám to tak se vším, jak je na dně, syslím, až se mi to nakonec zkazí :bang: Ale kdybych měla další lahev, balení apod., tak by mi to líto nebylo a s chutí bych používala.

Mimochodem ten nadpis tématu zní jako nějaký druh fóbie :D To bysme mohly pojmenovat…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 16.04.10 08:54

Já takovej hamoun nejsem,vůně jsou od toho aby se používaly a nebude-li tato,tak bude jiná a možná ještě krásnější.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 16.04.10 09:09

Tak já to mám velmi podobně. Jakmile jsem na dně, šetřím. Je mi líto lahvičky vyhazovat, byť mám v zásobě další :bang:

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 16.04.10 09:16

Také to tak mám… ale:
pokud bych měla v zásobě nástupkyni, dala bych zbytek v origo-balení asi do inzerce.
Vím, že sama také velmi ocením „odstřikové“ množství v původním flakonu :whistle:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

barbucha  16.04.10 09:20

A tak já naopak mám dobrej pocit, když se mi podaří něco do mrtě vypotřebovat…jak jsem šikovná… :lol:

Ani prázdnýho flakonu mi není líto - nějak mi přijde, že bez parfému už to není ono, jak flaška od marmelády: dobrůtka je pryč…Jasně že mít nějakej ten baccarat, jinou zpívám :lol:

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 16.04.10 09:21

V mém případě jsou obavy z dopotřebování vůně dané více méně tušením, že novou takovou si už nepořídím (ať už z důvodu peněz nebo nesehnatelnosti).

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 16.04.10 09:50

Já ráda dopotřebovávám až na dno, stane se mi to ale málokdy :P

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 16.04.10 13:45

Ja som si všimla, že používam viac tie parfémy, ktorých mám ešte dosť vo fľaške a menej tie, ktorých mám len trochu. Ale keď ide o vôňu, ktorá je cenovo dostupná, tam dopotrebujem flakón v pohode bez nejakých výčitiek, lebo viem, že si kúpim novú.

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 16.04.10 13:52

Já ráda spotřebuji do poslední kapky, ale u některých drahých vůní se snažím šetřit, aby mi vydržela dlouho. Kdybych ovšem měla takové příjmy, že bych věděla, že si ji mohu obrat pořídit znovu, tak nešetřím nic. :D

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 16.04.10 14:23

To je fóbie :D. Bojím se, že mi dojdou moje oblíbené nebo dražší vůně. Svých posledních dvacet mililtrů Coco Mademoiselle už schraňuji pěkně dlouho, protože vím, že až mi dojde, tak si ji hned tak nekoupím :(. No a strašná fóbie na mě padá vždycky když vidím, jak klesá hladina Code (jak má ten podlouhlý flakonek, tak je to daleko patrnější a každý mililitr je hned vidět). Takže tak :D.

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 16 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 16.04.10 16:00
EvaKm píše:
Mimochodem ten nadpis tématu zní jako nějaký druh fóbie :D To bysme mohly pojmenovat…

parfemjefučfobie?

a jinak já mám z dopotřebování parfému vlastně radost, protože je hned příležitost rozšířit už tak nemravné množství parfémů dalším nákupem :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 16.04.10 16:42

No jo, ale co když ho pak NUTŇE!!! budu potřebovat! :D (já se znám, vždycky chci to, co zrovna nemám :D)

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Fleur  16.04.10 17:48

U trvalých lásek mám železné zásoby, takže tam tempo spotřebovávání v závislosti na hladině ve flakónu nijak neměním. U jednorázovek, které už nezopakuji (v opačném případě bych se pídila po dalším flakónu do parfémové spižírny), naopak s klesající hladinou zrychluji a zvyšuji spotřebu, abych vůni co nejdříve „dorazila“.

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 16.04.10 18:11
WildOrchid píše:
Pár z vás tu syslí vůně ve více flaškách, některý píšou co dopotřebovaly, a já si všimla že mám tendence vůně, ve kterých je tak nějak na spodku, skoro nepoužívat, aby mi nedošly.
Teď třeba docela šetřím Prive Rose Alexandrie, i když už mám v krabici druhou flašku :mrgreen: tak přemýšlím, jestli to přeci jen dopotřebovat, nebo jestli ten zbyteček prodat a otevřít si tu plnou :lol: Nějak mi přijde škoda toho flakonu pak.. jak jednou bude prázdnej, tak už se nikdy nenaplní..Máte taky podobný pocity? nebo jaký jiný?

Mám to úplně stejně.

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist