Strach z dopotřebování vůně

WildOrchid 15.04.10 22:50

Strach z dopotřebování vůně

Pár z vás tu syslí vůně ve více flaškách, některý píšou co dopotřebovaly, a já si všimla že mám tendence vůně, ve kterých je tak nějak na spodku, skoro nepoužívat, aby mi nedošly.
Teď třeba docela šetřím Prive Rose Alexandrie, i když už mám v krabici druhou flašku :mrgreen: tak přemýšlím, jestli to přeci jen dopotřebovat, nebo jestli ten zbyteček prodat a otevřít si tu plnou :lol: Nějak mi přijde škoda toho flakonu pak.. jak jednou bude prázdnej, tak už se nikdy nenaplní..

Máte taky podobný pocity? nebo jaký jiný?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

RainyWeather 15.04.10 22:55

Mám to tak se vším, jak je na dně, syslím, až se mi to nakonec zkazí :bang: Ale kdybych měla další lahev, balení apod., tak by mi to líto nebylo a s chutí bych používala.

Mimochodem ten nadpis tématu zní jako nějaký druh fóbie :D To bysme mohly pojmenovat…

Myskamauska 16.04.10 08:54

Já takovej hamoun nejsem,vůně jsou od toho aby se používaly a nebude-li tato,tak bude jiná a možná ještě krásnější.

Daisy.zlouky 16.04.10 09:09

Tak já to mám velmi podobně. Jakmile jsem na dně, šetřím. Je mi líto lahvičky vyhazovat, byť mám v zásobě další :bang:

RoSa 16.04.10 09:16

Také to tak mám… ale:
pokud bych měla v zásobě nástupkyni, dala bych zbytek v origo-balení asi do inzerce.
Vím, že sama také velmi ocením „odstřikové“ množství v původním flakonu :whistle:

barbucha 16.04.10 09:20

A tak já naopak mám dobrej pocit, když se mi podaří něco do mrtě vypotřebovat…jak jsem šikovná… :lol:

Ani prázdnýho flakonu mi není líto - nějak mi přijde, že bez parfému už to není ono, jak flaška od marmelády: dobrůtka je pryč…Jasně že mít nějakej ten baccarat, jinou zpívám :lol:

Juana 16.04.10 09:21

V mém případě jsou obavy z dopotřebování vůně dané více méně tušením, že novou takovou si už nepořídím (ať už z důvodu peněz nebo nesehnatelnosti).

rakuli 16.04.10 09:50

Já ráda dopotřebovávám až na dno, stane se mi to ale málokdy :P

Evulik 16.04.10 13:45

Ja som si všimla, že používam viac tie parfémy, ktorých mám ešte dosť vo fľaške a menej tie, ktorých mám len trochu. Ale keď ide o vôňu, ktorá je cenovo dostupná, tam dopotrebujem flakón v pohode bez nejakých výčitiek, lebo viem, že si kúpim novú.

Dalia 16.04.10 13:52

Já ráda spotřebuji do poslední kapky, ale u některých drahých vůní se snažím šetřit, aby mi vydržela dlouho. Kdybych ovšem měla takové příjmy, že bych věděla, že si ji mohu obrat pořídit znovu, tak nešetřím nic. :D

tormale 16.04.10 14:23

To je fóbie :D. Bojím se, že mi dojdou moje oblíbené nebo dražší vůně. Svých posledních dvacet mililtrů Coco Mademoiselle už schraňuji pěkně dlouho, protože vím, že až mi dojde, tak si ji hned tak nekoupím :(. No a strašná fóbie na mě padá vždycky když vidím, jak klesá hladina Code (jak má ten podlouhlý flakonek, tak je to daleko patrnější a každý mililitr je hned vidět). Takže tak :D.

derad 16.04.10 16:00
EvaKm píše:
Mimochodem ten nadpis tématu zní jako nějaký druh fóbie :D To bysme mohly pojmenovat…

parfemjefučfobie?

a jinak já mám z dopotřebování parfému vlastně radost, protože je hned příležitost rozšířit už tak nemravné množství parfémů dalším nákupem :D

tormale 16.04.10 16:42

No jo, ale co když ho pak NUTŇE!!! budu potřebovat! :D (já se znám, vždycky chci to, co zrovna nemám :D)

Fleur 16.04.10 17:48

U trvalých lásek mám železné zásoby, takže tam tempo spotřebovávání v závislosti na hladině ve flakónu nijak neměním. U jednorázovek, které už nezopakuji (v opačném případě bych se pídila po dalším flakónu do parfémové spižírny), naopak s klesající hladinou zrychluji a zvyšuji spotřebu, abych vůni co nejdříve „dorazila“.

Hailstone 16.04.10 18:11
WildOrchid píše:
Pár z vás tu syslí vůně ve více flaškách, některý píšou co dopotřebovaly, a já si všimla že mám tendence vůně, ve kterých je tak nějak na spodku, skoro nepoužívat, aby mi nedošly.
Teď třeba docela šetřím Prive Rose Alexandrie, i když už mám v krabici druhou flašku :mrgreen: tak přemýšlím, jestli to přeci jen dopotřebovat, nebo jestli ten zbyteček prodat a otevřít si tu plnou :lol: Nějak mi přijde škoda toho flakonu pak.. jak jednou bude prázdnej, tak už se nikdy nenaplní..Máte taky podobný pocity? nebo jaký jiný?

Mám to úplně stejně.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist