Stránka s recenzemi - www.parfemar.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Perrier
Učednice 51 příspěvků 23.03.12 13:51
Stránka s recenzemi - www.parfemar.cz

Na internetu jsem narazil na webovou stránku parfemar.cz, kde se nachází několik recenzí na parfémy. Nemám ve zvyku kritizovat iniciativu někoho druhého, ale po přečtění pár recenzí to jinak nejde … Pokud přejdu chyby jako jsou špatně uvedené koncentrace vůní v recenzích, nebo i složky různých vůní (recenze jako takové postrádají hlavu a patu a přijde mi, že některé vůně autor nikdy netestoval), musím se pozastavit nad tím, že autor neumí česky… napsat slovo „viděl“ s „Y“ (recenze na Kouros) je neomluvitelné. Chápu, že má dost lidí problémy s gramatikou, někdy za to ani nemůžou, ale pokud píšu recenzi na web, řeknu někomu, aby si to přečetl a chyby opravil, nebo ne snad? Chyba se může stát každému, ale proč Ada ve svých recenzích nikdy gramatickou chybu nemá …

Na poličce 5 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Reakce:

Rommana
Nováček 13 příspěvků 23.03.12 14:08

Tak nikomu nelez do soukromého deníčku, zbytečně se irituješ.

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 23.03.12 14:09

Zatím jsem se podívala jen zběžně, na pár svých oblíbenců. A teda nevím. Chlapík žongluje názvama různejch ingrediencí, tváří se hrozně odborně, a mám z toho pocit, jako by to bylo převzatý z nějakejch chytrejch článků a špatně přeložený googlepřekladačem.

Asi to ještě trochu podrobnějc prozkoumám, ale teda zatím nemůžu říct, že by mi dělalo radost to číst…asi si to mezi oblíbený stránky nezařadím 8)

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 23.03.12 16:16

Stránku jsem rychle přejela, ale přijde mi to spíše jako obsáhlý výčet složení vůní. Nic, co by mi pomohlo při výběru vůně. Je to trochu studené. Překvapilo mě například toto:

Hugo Boss – Boss Femme (pro ženy) – Nezávislý přehled
Parfém: Hugo Boss – Boss Femme (pro ženy)

Typ vůně: květinově ovocná

Jak dlouho vůně vydrží: 15 hodin

Expirační doba neotevřeného flakonu: 3 roky

Příležitost k nošení: formální

Vhodné příležitosti: společenský večer, důležité obchodní schůzky, veřejná vystoupení

Životní styl: elegantní

Nemám ráda toto dělení vůní a zajímalo by mě, kde přišel na to, že vůně vydrží 15 hodin.

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 7 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 23.03.12 17:54

Nevím nevím, tahle recenze na Allure http://www.parfemar.cz/chanel-allure/ tvářím se asi takhle: :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 23.03.12 17:56
@Majla píše:

Životní styl: elegantní

Nemám ráda toto dělení vůní a zajímalo by mě, kde přišel na to, že vůně vydrží 15 hodin.

Mě zase, co to je elegantní životní styl :think:

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 23.03.12 18:02

Je to celé jakoby kopírované z nějakých jiných recenzí či informací o vůni nebo výrobci. Občas to působí trochu směšně. Uvítala bych více „subjektivní recenze“ i kdyby nebyly tak informativní třeba co se týče složek. Ale obecně bych řekla, že snaha v tomto směru se počítá. Pro nějaké běžné zorientování ve vůních proč ne. Pro mě to moc přínosné není.

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 23.03.12 18:08

nie je to len taka stranka vyrobena s nadeou, ze sa preda?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dominique
Parfémová maniačka 574 příspěvků 23.03.12 21:31

EvaKm: Ja som si zas prečítala recenziu na Alien Sunessence edt Legére http://www.parfemar.cz/…-sunessence/ a tvárim sa asi takto : 

Na poličce 27 parfémů 6 miniatur 3 odstřiky 36 vzorků V tužebníku 16 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 23.03.12 21:46

já právě našla „recenzi“ na Rousse a tvářím se takto: :mrgreen:
 http://www.parfemar.cz/…tens-rousse/

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 23.03.12 22:49
@Dominique píše:
EvaKm: Ja som si zas prečítala recenziu na Alien Sunessence edt Legére http://www.parfemar.cz/…-sunessence/ a tvárim sa asi takto :

No ty VOLE :mrgreen: Myslela jsem, že největší perlou bude „aromatická vůně“ v recenzi na Lovely, ale toto je nepřekonatelný :mrgreen: „Doporučujeme pro vhodné chvíle“, „…prosazuje se v problematice parfémů“, a co teprve potom těšící se ingredience… :zed:

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 23.03.12 22:55

Ta recenze ve mě opravdu nevbuzuje nic jiného než úsměv. Tento článek by se mohl shrnout do 5 vět. Neustálé opisování toho samého.

naughtycat
Znalkyně 326 příspěvků 24.03.12 11:08

EvaKM: Hm, tak pokud někdo v Alienovi Sunessence našel čokoládu, tak to tedy bravo :mrgreen: Je to citrónově-jasmínová vůně, někdo se asi blbě koukl a vycházel ze složení jiného parfému :mrgreen:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 31 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Dominique
Parfémová maniačka 574 příspěvků 24.03.12 11:30
@EvaKm píše:
a co teprve potom těšící se ingredience… :zed:
:lol:
Na poličce 27 parfémů 6 miniatur 3 odstřiky 36 vzorků V tužebníku 16 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist