Střední cenová kategorie - kdo se vyzná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 02.12.09 13:19
Střední cenová kategorie - kdo se vyzná?

Potřebuji poradit parfém střední cenové kategorie pro jednu známou, které se ale nelíbí všechny ty ovocenky a slaďárny typu Celine Dion, Kate Moss, Beckham, Adidas atd. Chce něco spíš svěžího, používala Green Tea od E.Arden a od Y.Rocher, pánský Mexx Fly High (a ten jí byl velmi chválen) a dámskou žlutou Pumu Jamaica2. Nechce už používat pánskou vůni, ale klidně unisexovou nebo dámskou, která hlavně nebude sladká. Máte někdo přehled, co by jí tak mohlo vyhovovat? Budu ráda za každý tip.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 02.12.09 13:53

Teď jde o to co považuješ za střední cenovou kategorii. Jestli to co se prodává v DM nebo u Rossmanna nebo něco co je levné.
Kolegyně si včera koupila přes internet Burberry weekend za 670,– 100 ml, což jě něco co se v parfumerce prodává za dva tisíce.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 02.12.09 13:53

Nic světoborného zde asi nenalezne, mě osobně se líbí jen nová K. Moss Vintage ale to asi nebude zcela její šálek čaje, mohla by zkusit tenhle Esprit, je to unisex a je celkem zvláštní
Esprit Connect for Us
Složení:
fíky, mandarinka, jablko, černý rybíz, liči,
květ pomerančovníku, fialka, mořský vánek,
cedr, meruňka, broskev, ambra, vanilka, pižmo, 

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 02.12.09 13:56
Juana píše:
Teď jde o to co považuješ za střední cenovou kategorii. Jestli to co se prodává v DM nebo u Rossmanna nebo něco co je levné.
Kolegyně si včera koupila přes internet Burberry weekend za 666,– 100 ml, což jě něco co se v parfumerce prodává za dva tisíce.

taky jsem viděla v letáku Rossmenu Lanvin Eclat Arpége za nějakých 6stováků, tak asi tak…,

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 02.12.09 15:34

Nesladké unisexy jsou třeba:
CK be
CK one + všechny odnože

Zajímavé nesladké „mořské“ vůně dělá třeba Nautica.

Akorát by to chtělo trochu upřesnit tu „střední cenovou kategorii“ :)

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 02.12.09 16:23

Já mám na sobě třeba dnes Poupée od Rochas a ta mi přijde úplně nesladká. Ale nevím, do jaké kategorie spadá, jestli je levná, střední nebo drahá.

On je to trochu problém, protože ceny se obchod od obchodu tolik liší, že se to těžko určuje. Ale tipla bych si, že třeba Poupée by mohla být střední kategorie.

Nesladká je taky podle mé zkušenosti třeba Lacoste for Women nebo Trussardi Bianco (ale má malou výdrž). Taky původní Chloé od Lagerfelda, ale ta voní dost problematicky, je třeba ji ozkoušet. Jako nesladká se mi jeví i Omnia Crystalline.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 02.12.09 16:26

No asi jsem se špatně vyjádřila, střední třídou jsem myslela právě drogérkové věci + třeba Avon apod.. Já se totiž v té drogérkové nabídce vůbec neorientuji.
Vím, že se občas vyskytne něco cenově výhodného mezi dražšími parfémy, ale myslím že ona chtěla spíš tu drogérku. Tak se omlouvám, že jsem vás zmátla.
Já teď mám na papírku Bruno Banani About Women (bleděmodrá) a ta celkem plní ty její požadavky, jen asi nevydrží (což se u drogérovek dá čekat). Jinak děkuji za tipy (i když Burberry Weekend ani Lanvin Eclat by asi nebyly pro ni to pravé) a pište klidně další. :)

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 02.12.09 16:31

Ale proč kupovat mermomocí drogerii,když teď jsou akce na parfémy a za cenu drogerovky můžeš už pořídit nějakou solidní vůni?

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 02.12.09 17:04

A co Covet. Ten není určitě prvoplánově sladký.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 02.12.09 18:28
Violette píše:Já teď mám na papírku Bruno Banani About Women (bleděmodrá) a ta celkem plní ty její požadavky, jen asi nevydrží (což se u drogérovek dá čekat). . :)

Bruno Banani má katastrofální výdrž - téměř žádnou, nebrat!!!

Arome LL
Nováček 15 příspěvků 02.12.09 19:07

Coty - Prét á Portér, Marco Polo - Pure Green

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome LL
Nováček 15 příspěvků 02.12.09 19:12

Unisex od Esprit je do sladka vanilkova.

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 02.12.09 19:14
Myskamauska píše:
Ale proč kupovat mermomocí drogerii,když teď jsou akce na parfémy a za cenu drogerovky můžeš už pořídit nějakou solidní vůni?

Zrovna tu CK one má Bonson 100 ml za 420,–. Za tyhle prachy nekoupíš takové množství (o kvalitě nemluvě) ani u Avonu ani v drogerii. A že těch akcí (předvánočních a povánočních) bude :wink: .

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Arome LL
Nováček 15 příspěvků 02.12.09 19:16

Ještě mě napadá modrá Chupa Chups.

Arome LL
Nováček 15 příspěvků 02.12.09 19:18

A ještě Mexx Black. :D

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist