studium, uplatnění.....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 20.07.09 14:46
studium, uplatnění.....

Tak, téma je ve správném chlívku a můžem pokračovat 8)

Ono vůvec na humanitní obory je pohlíženo trošku zpatra…mám pocit. Takový ten pubertální názor, že pajdák může studovat každý…kontruju: Tak pročs ho nevystudoval (navíc mám učitelství na fildě …to taky plno lidí nechápe:wink: :lol: :lol: :lol: )

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 20.07.09 14:55

Dost oborů, možná většina, zejména těch úzkoprofilových na FF UK ( historie,dějiny umění…) chodí po studiu o žebrácké holi. Snad výjimkou jsou sociologové, ti se chytají v agenturách pro výzkum veřejného mínění nebo agenturách pro výzkum trhu.Jinak k mnou zmíněné psychologii - ten kdo ji učí, dělá "pásovou výrobu " v poradnách nebo působí ve špitálech, tak to je na holé přežití.Ušlechtilé, ale málo placené. Poradenství nese, pokud máte žaludek si vzít na hodinu 500 Kč.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 20.07.09 15:04

O tom nějak přehled zatím naštěstí nemám :wink: , ale kamarád studuje psychologii a co říkal, je to o tom, že v nemocnicích moc poptávka není a kdo nemá na soukromou ordinaci, končí jako personalista

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 20.07.09 15:08
Janka píše:
Tak, téma je ve správném chlívku a můžem pokračovat 8)Ono vůvec na humanitní obory je pohlíženo trošku zpatra…mám pocit. Takový ten pubertální názor, že pajdák může studovat každý…kontruju: Tak pročs ho nevystudoval (navíc mám učitelství na fildě …to taky plno lidí nechápe:wink: :lol: :lol: :lol: )

Já třeba taky nechápu, že někdo studuje ekonomii…ale jen kvůli tomu si přece z něho nedělám srandu…Ale oni ze mě jo :D :twisted: potvory!!!
Mám s ekonomií jedinou zkušenost: Na střední škole (umprumka, kde jsem studovala malbu, tedy velmi „praktický“ obor, ale krásný), jsme ve 4. ročníku měli ekonomii. Docházela tam externistka a přes veškeré snahy nám něco vysvětlit, to nakonec vzdala a těm kterým vycházela čtverka, dala dvojku a těm, kteří propadali, dala trojku…jiné známky se nekonaly. :lol:

Tak…moje zkušenosti s oborem, který mi nebyl souzen

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 20.07.09 15:09

Já to nevystudovala, protože by mě to nebavilo. Zkoušela jsem vzdělávání dospělých a když se mi v prvním semestru sešly výpisky z pedagogického slovníku :!:, referát o jakémsi pamfletu evropské unie s prací o Komenském + něčím obdobně zajímavým na filozofii (jediný, kdo měl rozum, byla dáma na psychologii, která nás nechala vybrat), tak jsem si řekla, že se na to nevy… a pak jsem to taky udělala.

Ovšem poté, co jsem vystudovala nejmenovaný přírodovědný obor, pohlížím zpatra i na ně. Stačí si vzpomenout na některé spolužáky… Měli jsme tam pár blbců „kde mě postavíš, tam mě za dva dni najdeš“, regulérního magora na drogách, několik slečen „na nic se mě neptejte, nebo se rozpláču“ a všichni to nakonec dodělali.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 20.07.09 15:13

Tak já mám zkušenosti akorát s filozofickou a pedagogickou fakultou a moc rozdílů tam nevidím, všude jsou magoři, všude jsou fifinky, co dostávají zkoušky za smutné mrkání očičkama, ale taky se najdou i moc příjemní lidé a odborníci v oboru. A tak je to asi všude.
Ale na fildě měli lepší bufet! :wink: :D

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 20.07.09 15:16

Je smutné, jak někteří lidé tvrdí, že ty máš takovou školu, no to jsi blbá, co stím budeš dělat a tam zas vezmou každého blbce a ty jsi blbý, že žádnou vysökou nemáš…to mě fakt nadzvedává :twisted:

Kdo tohle tvrdí, sám je hlupák. Každý prostě podle svého, je třeba všech možných oborů, zaměření a kvalifikací…bez toho by nám to tu jaksi nefungovalo…

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 20.07.09 15:22

to nejlepší, co jsem si ze studia psychologie ( před 20 lety ) vzala, je systémový přístup k řešení problémů.Analýza, syntéza.Definice a jednotlivé směry v propadlišti času zcela zapomenuty.

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 20.07.09 15:28
Luna píše:
Tak já mám zkušenosti akorát s filozofickou a pedagogickou fakultou a moc rozdílů tam nevidím, všude jsou magoři, všude jsou fifinky, co dostávají zkoušky za smutné mrkání očičkama, ale taky se najdou i moc příjemní lidé a odborníci v oboru. A tak je to asi všude.
Ale na fildě měli lepší bufet! :wink: :D

U nás to bylo taky tak, akorát my jsme neměli ten bufet :cry:

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 20.07.09 15:30

… já už si ze školy pamatuju jen ten bufet :D

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 20.07.09 15:34
evixx píše: … já už si ze školy pamatuju jen ten bufet :D

dodnes si pamatuji nesnesitelný odér potu a cigaret svého spolužáka, dnes známého novináře a rebela.

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 20.07.09 15:40

… něco takováho bydlelo na kolejích vedle na pokoji, a smrdělo to k nám i přes příčku … a to jsem celkem otrlá … od školy jsem o něm neslyšela, takže zůstal populárním asi pouze v oboru smraďoch

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25884 příspěvků 20.07.09 15:41
chavah píše:
dodnes si pamatuji nesnesitelný odér potu a cigaret svého spolužáka, dnes známého novináře a rebela .

Reflex ? :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 20.07.09 15:42

… že by ? :lol:

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 20.07.09 15:46

To my jsme chodili do takového zapadlého baru za roh. Byl to fakt pajzl, takže jsme se tam s nikým ze spolužáků ani z vyučujících nepotkaly. Chodili jsme se tam učit na zkoušky, hodná paní majitelka nás tam nechala klidně celý den o dvou kávách, no a po zkoušce následovala rumová smršť. Protože nejsme žádné alpy, tak jsme ho samozřejmě zapíjeli - grogem :lol: 8) …jóóó, studentský život…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist