Suchá a jemná?

maricka 08.05.09 21:17

Suchá a jemná?

Nemáte někdo tip na příjemnou, suchou a přitom spíše jemnou květinovou vůni? Mám políčeno na Burberry Touch, ale už dlouho jsem ji nezkoušela a nějak teď nemám příležitost ji znovu vyzkoušet. Bojím se, že s nákupem naslepo budu zklamaná…

Ještě pro doplnění - kdysi jsem milovala deodorant Chanson d'Emotions Tendre Coton, měl vonět po bavlně. Škoda, že už jej nevyrábí v podobě EdT :-(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

verunka2201 08.05.09 21:19

Na mě suše a jemně (opravdu hodně jemně - což je divné, většinou uživatelky píšou opak) voní Caronův Narcisse Noir. Jestli je příjemný, posuď sama - mě se tak moc nezdál.

chavah 08.05.09 21:32

Klasická původní Nina od N.Ricci?

viky 08.05.09 21:37

Burberry Touch je docela pěkná. Jemná, nepřeslazená, nenápadná..
A co poradit.. těžko říct. Záleží, jestli nějakou květinu upřednostňuješ nebo chceš raději směs, kde nic extra nevyniká. V poslední době mě zaujala milovaná/opovrho­vaná Daisy. To je taková suchá luční květinovka.. Nebo zkus tu novou (zelenou) Cerruti 1881. Je taková bylinková, neobtěžující a příjemná.

chavah 08.05.09 21:38
viky píše:
Burberry Touch je docela pěkná. Jemná, nepřeslazená, nenápadná..
A co poradit.. těžko říct. Záleží, jestli nějakou květinu upřednostňuješ nebo chceš raději směs, kde nic extra nevyniká. V poslední době mě zaujala milovaná/opovrho­vaná Daisy. To je taková suchá luční květinovka.. Nebo zkus tu novou (zelenou) Cerruti 1881. Je taková bylinková, neobtěžující a příjemná.

to spíše tu původní, růžovou 1881, ne ?

viky 08.05.09 21:44

Tu jsem zkoušela už dávno, moc si ji nepamatuju. Ale byla též suchá, bylinková..

maricka 08.05.09 21:52

Děkuji moc za rady, Cerruti 1881 jsem jeden čas vlastnila a moc se mi líbila, dokud se mi absolutně nějakou záhadou nezprotivila :-( A ta nová mi voní jako Savo :-/
Narcise Noir pak už nemohu vůbec…
No nevím, možná zkusím tu Touch, ale do pondělka času dost :-) Nakonec i nová Chloe se mi svou suchostí líbila, dokud mi ji nezprotivila masová oblíbenost…

viky 08.05.09 21:57

Chloe mi připadá spíše mýdlová :conf:..

Širín 08.05.09 22:00

Nová Chloe jsou sice slaměnky, ale vyprané v Perwolu.

maricka 08.05.09 22:04

Já bych tu Burberry Touch brala hned, jen se trochu bojím, že nakonec převáží vanilka a květiny. Potřebovala bych právě pořádnou suchou nálož ;-) Ale co si tak vybavuji, myslím, že byla suchá pořád…tak zvláštně suchá…

Širín 08.05.09 22:10

Dune je saharově suchá. Kytky nevím ale.

estelle 08.05.09 22:13

Pre mna su to: Omnia Crystalline (nie je vyslovene sucha, ma vodne tony, ale ja ju ako suchu vnimam) a Bvlgari Au The Blanc (100% sucha a jemna…krasna).

ledifia 08.05.09 22:51
estelle píše:
Pre mna su to: Omnia Crystalline (nie je vyslovene sucha, ma vodne tony, ale ja ju ako suchu vnimam) a Bvlgari Au The Blanc (100% sucha a jemna…krasna).
A já jsem si pořád nemohla vzpomenout - tyhle dvě byly v první várce vzorků, co jsem měla. Jsou tak jemné, že je skoro až necítím, a Blanc asi suchá je.
maricka 08.05.09 22:55

Tak nakonec se asi v neděli přece jen vydám na čichanou, přeci jen nechci riskovat… Zatím si oživím Burberry Touch, Omnii Cristalline a Au The Blanc. Kdyžtak jestli někoho z vás ještě něco napadne, budu jen ráda :-)

1Miru 09.05.09 07:46

…suchá =
IRIS TAIZO P. Generalé
HYPERESSENCE MATALE (čajová suchost)
VERTE VIOLETE Caron(trochu)
BOUCHERON FEMME (suchá aldehydovka květinová)
ANGLOMANIA (květinovopudrově suchá nasládlá, jemně pikantně kořeněná)
INTRIGANT PATCHOULI (pačuli, růže,pout pouri, suché)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist