Suddenly UNO

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zbořek
Nováček 2 příspěvky 13.06.16 14:36
Suddenly UNO

Dobrý den, prosím o radu. Před nějakou dobou jsem konečně objevila parfém, který mi skutečně sedl. Kupodivu to byl „obyčejný“ parfém z Lidlu Sudddenly UNO. Byla to varianta v čistě průsvitné lahvičce. Přestali ho vyrábět a já od té doby nenašla náhradu. Mohl by mi někdo říct, z čeho se tento parfém skládal, abych věděla alespoň typ složení vůně, po které mám pátrat. Já poznám maximálně svíčkovou od knedla zela, takže si opravdu nejsem schopná tu vůni vybavit. Moc díky.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Uživatel je onlineFrantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21283 příspěvků 13.06.16 14:47

@Zbořek

Zkuste ck One, má to být dokonalá kopie, mimochodem snad i vychází levněji, tester 200 ml něco přes 500,– Kč.

http://www.arome.cz/…lein/ck-one/

Příspěvek upraven 13.06.16 v 15:48

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlineJitka77
Parfémová maniačka 904 příspěvků 13.06.16 14:55

@Zbořek Je to tenhle? Suddenly Woman I ? Nebo jiný?

Na stránce vidím i kolonku, čemu je parfém podobný. Pak by stačilo zjistit, jakým originálem se tvůrci v Lidlu „inspirovali“ :andel:

Na poličce 27 parfémů 4 miniatury 13 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Zbořek
Nováček 2 příspěvky 13.06.16 15:05

Moc Vám oběma děkuju za odpověď. Posílám fotku, kterou jsem našla na netu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist