Sun di Gioia, Air di Gioia

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 05.03.16 09:45
Sun di Gioia, Air di Gioia

Nové vůně Giorgio Armani, tentokrát sáhli po jiných živlech, docela zajímavá myšlenka… Zajímavější, než nekonečné odnože fraiche, essenza apod.

Sun di Gioia
Hlava: frangipani
Srdce: iris, ambroxan
Základ: vanilka

Air di Gioia
Hlava: sůl
Srdce: pivoňka
Základ: pačuli, cypřiš

I složení vypadá docela zajímavě.

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů
Reakce:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 31.03.16 19:29

Očichala jsem obě, originální ADG vůbec nemusím, tyhle se mi líbily obě, Sun stylově trošku do La Vie est Belle - teplá, sladší, jakobych tam cítila trošku tuberózy, ta druhá nesladká ale zvláštní, trošku jakoby slaná, dřevitá, brala bych obě..

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

MagnolieS
sv. Parfema z Kecálburgu 7530 příspěvků 01.04.16 16:06

Sun složení se mi líbí :palec:

Na poličce 95 parfémů 3 miniatury 56 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 65 parfémů

Eunika
sv. Parfema z Kecálburgu 5858 příspěvků 06.04.16 21:55

@MagnolieS
Vůně je moc pěkná a má i dobrou výdrž. Překvapila. :palec:

Na poličce 166 parfémů 18 miniatur 128 odstřiků 565 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Rosa N.
Nevyléčitelná závislačka 1599 příspěvků 07.04.16 03:23
SUN di Gioia

Je NÁDHERNÁ. Zkusila jsem a asi po 3 minutách mi bylo jasný, že bych nemít jednu kapsu prázdnou a druhou vysypanou bez váhání koupila. Přijde mi trochu podobná vůni Vittoria Apuana. Je to úplně jednoduché, klidné a pohodové letní kokosové mléko. Pokud někomu taky - jako mně - vadí něco ve vůni Terracotta Le Parfum od Guerlain nebo v té už mnou zmiňované Vittoria Apuana, tady mu nebude vadit nic. Kokosové mléko na tělo - nic víc nic míň. Jsem nadšená. :dance:

Na poličce 96 parfémů 58 miniatur 314 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 33 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist