Super hlášky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 19.06.08 07:42
Super hlášky

Naše mladá je momentálně ve věku, kdy mají děti obvykle bezkonkurenšční hlášky, tak jsem se rozhodla některé perly zapisovat. Protože je vás tady hodně maminek i hodně učitelek, tak myslím, že i vy máte spoustu perlliček svých ratolestí a svěřenců, tak sem s nimi…

Včera manžel koupal mladou a povídá: " Ajajaj, došel nám šampón…„, mladá pohotově: "Ajajaj, tak to je v prdeli…“ ( furt říkám manželovi, ať si dává pozor na pusu… )

Minnulý týden za mnou přiběhla a povídá: „Maminko, honem, v pokojíčku mám komára, musíš ho zabít.“ A já povídám : „Počkej chvilku, jen co uložím nádobí do myčky.“ A ona: „Ne, musíš jít hned. Já se ho bojím a mohla bych z toho mít trauma.“ ( to má zas asi z TV - špunt jeden - 2,5 roku a 2 měsíce…)

Synovec ( 5 let ) vloni byl u nás na návštěvě. Když odcházeli švagr se ho ptá: „Tak jak se ti líbí u tety a strejdy?“. Synovec: „Líbí se mi tady moc. Až teta se strejdou umřou, tak tady budu bydlet…“

Tentýž synovec rok předtím.„Teto, až vyrostu, tak se s tebou ožením.“ Já: „Ale Mirečku, až Ty vyrosteš, já už budu moc stará.“ Mirek: " To nevadí. Jestli si se mnou budeš hrát s autodráhou, tak mi to nevadí."

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
Reakce:

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 19.06.08 08:14

Náš malý má veľmi peknú tváričku, takú anjelikovskú s veľkými modrými očami. Ked sme boli vlani na dovolenke v Chorvátsku tak mu tie oči nádherne svietili z opálenej tváre a ženy rôzneho veku sa mu prihovárali, usmievali sa na neho. Aj vo svojich 6 rokoch si to všimol a ked mu opäť jedna žena niečo vravela a usmievala sa na neho, po jej odchode zahlásil: "Voľáko sa do mňa tie ženy zapáčievajú. " :D

A ani môj synovec žijúci v Sydney nemá chybu. Sestra raz letela z práce a zo školy unavená po malého do škôlky. Išla na aute, ktoré zaparkovala pred škôlkou. Oni majú samé veľké vysoké autá a ked už zo škôlky odchádzali nevidela v spätnom zrkadle betónový stĺpik, pretože bol priveľmi nízky. Ako cúvala tak ho samozrejme zrovnala so zemou. Náraz to bol poriadny a ona strachom celá bez seba chcela ratovať dieťa sediace vzadu. Martinovi však nič nebolo, práve naopak, hľadiac dozadu sa otočil k nej naspäť a celý uveličený vykríkol:
" Mami , you are cool !!!" :D

Ako neskôr poznamenala sestra, škoda, že bol jediný, ktorý si to myslel. :D

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů

dias
Učednice 168 příspěvků 19.06.08 09:59

Hlášky své čtyřleté dcerky jsem coby matka-lingvistka sbírala více než dva roky, soubor dosáhl asi 60 stran textu a teď už jsem toho víceméně nechala, protože bych při její vyřídilce asi nedělala nic jiného, než zapisovala, ale za jeden z nejvydařenějších považuji výrok asi půl roku starý, který označuji jako „sexuální výchovu ve třech letech“: když byla dcerka rozdováděná a někdo před ní pronesl, že „je z divokých vajec“, urazila se a plačtivě reagovala: „Já nejsem z vajec, já jsem z bříška maminkového!“

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

pavka  20.06.08 14:39

Syn bratrance mého přítele je velký znalec zemědělské výroby a všeho co se toho týká.
Jednou se ve školce přitočil k paní učitelce, která se zrovna snažila vysvětlit holčičce, jak se dostávají miminka na svět, protože byla zrovna těhotná a holčičku to strašně zajímalo. Pepíček už to asi nemohl poslouchat a povídá jí. Co na tom nechápeš, to je jak u krávy - inseminace, velkej pupek, pak to vyklopí se spoustou krve a tele je na světě, ne ? Zaklepal si na čelo a odešel. Paní učitelka prý trošičku zbledla :-)))))

Jednou se ho zas paní učitelka ptala dětí, co dostanou k narozeninám a mezi těmi plyšáky a bonbony zaperlil Pepíček. " Mě táta upeče prase a dostanu štěně!" Paní učitelka se zajímala o rasu a Pepíček se na ni nechápavě podíval a odvětil " Na rasu, Třeboňskou dvanactku " .

Podotýkám, že jsou mu teď asi + - 4 roky

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 02.08.08 12:01

Kamarádce se narodila holčička. V porodnici při přebalování na ní její pětiletý bratříček nechápavě zíral a zklamaně řekl: maminko proč to miminko neni celý ?

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 02.08.08 22:11

Můj 14-letý syn reagoval na zprávy o matkách školačkách sdělením, že on si pořídí děti ve dvaceti! :shock:

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 02.08.08 22:13

… budeš mladá babička :D .

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 02.08.08 22:14

Naše mladá reagovala na zprávu, že amniocentéza dopadla dobře a sestřička je zdravá slovy: " Tak už ji můžeme vytáhnout ? Chci jí ukázat králíčka…"

02.08.08 22:28
Šárka píše: … budeš mladá babička :D .

No to asi ne. Já nejsem zas tak mladá matka!

02.08.08 22:30

To já Svatka (moje spolužačka už je dvojnásobná babička.)

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 02.08.08 22:32

Pokud je to tak, Super hlášky sem ! Zkušenosti s dětmi vítány … :D

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 11.08.08 21:13

Naší berunce jsou dneska čerstvě 4 roky. Před týdne jsem jí posílala vyčurat před spaním a ona mi povídala: „Nepůjdu nikam, je to moje tělo a já si s ním budu dělat co já budu chtít, ty mi nebudeš rozkazovat“ :roll:

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 11.08.08 21:58

Tak to má zdravý pocit vlády nad vlastným telom! :wink: Feministka vo mne jasá!

Inak, všetky tie výroky sú čarovné. :)

Svatka, tvoj syn si asi myslí, že v dvadsiatke už bude mať šedivé spánky.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 11.08.08 22:33

Ona má zdravý pocit vlády nejenom nad svým tělem… :lol: . Taky nad svou matičkou, tatíčkem, bratrem a v podstatě celým světem :lol: .
Má 8 letého brášku, který je vstřícný, hodný, klidný a dokonce mi sám chce pomáhat. Malá je panovačná, vzteklá, umíněná a neposlouchající :roll:, přitom však usměvavý lvíček zářící jak sluníčko. Ale jen když je po jejím… :wink: Možná to bude mít ale v životě o dost jednodušší ona :) .

Další její oblíbená věta je: „ty mi nebudeš říkat co mám dělat, já mám taky svůj názor“ :lol:

Vtipné to je, kdo to ale má nebo měl doma, chápe, co to někdy s rodičem provádí..... :twisted:

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 12.08.08 07:24

Byli jsme na obědě v restauraci. Objednali jsme a manžel si odskočil na WC. V té době servírka přinesla pití. Na dotaz před koho má postavit pivo povídá naše mladá: „To je pro tatínka. On šel čůrat. Tatínek čůrá chobotkem.“ Chudák kočka, málem ten tác upustila.....

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist