Superdržící vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bernie
Učednice 76 příspěvků 07.07.07 17:26

Letní vůně obvykle příliš nedrží, ale co ty zimní? Asi mám nějaké podivné ph pokožky, protože opravdu máloco na mě vydrží vonět déle než hodinku. Snad jen klasika Poison, vyzkoušela jsem kde co, od Aignera až po YSL, i vůně méně známé, či u nás nedostupné. A tak se těším na podzim, třeba tvůrci vylezou s novinkami, které budou přeci aspoň trošku držet.

Jaké vůně na vás drží fakt třeba celý den? ;)

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1576 příspěvků 07.07.07 18:25

Jako přibitý na mně drží Dior,s výjimnkou Miss Chérie a té teda není žádná škoda,že nedrží a pak Mugler,leč od něj snesu pouze Innocenta.Ale celkově v chladu vůně na mně drží lépe nebo ji víc vnímám,protože v zimě není kolem tolik různých pachů z květin,ovoce,trá­vy a podobně.Už se mi taky stalo,že jsem vůni odsoudila,že nevydrží a s příchodem chladnějších dní jsem ji najednou vnímala daleko silněji,takže se taky těším na podzim.

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 07.07.07 19:11

Zcela nezávisle na počasí na mě drží Escada Magnetism a to tak, že klidně i dva dny, nejde smýt ani pod sprchou. Bohužel v případě této vůně to není moc výhoda, protože má velmi nepříjemný, bolehlavový závěr:( Totéž Alien od Muglera, toho jsem naštěstí jen testovala na zápěstí, ale taky vydržel jak sprchu, tak následné drhnutí zápěstí jarem :(Jinak na mě obecně vůně drží dobře, jen se po více použitích „přestávám cítit“ tak musím hlídat kolik parfému aplikuju, aby okolí netrpělo ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 07.07.07 21:42

Bernie, ty mas asi tzv. parfumy absorbujucu pokozku.

Na mne velmi dobre drzia moje orientalky a chyprovky (Shalimar, Dioressence, Parfum Sacre, Cabochard, Desnuda…) a potom niektore kvetinovky, ako Paris. Aj biele kvetinove vone vydrzia, aj ked nie 24 hodin ako Shalimar.

Garfield, na odstranenie vone z koze je dobry tento trik: natri postihnute miesto tuhym alebo kremovym deodorantom a po chvili skus znovu umyt. Mna tento trik uz viackrat zachranil pred migrenou.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3321 příspěvků 07.07.07 21:47

to Bernie a benvenuta:
este jeden tip na zachranu pre bolehlavom a migrenou z brr vone - detske mydlo a tepla voda.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 07.07.07 21:58

Já mám ve své sbírce převážně vůně, které výborně drží, protože nemám ráda, když se musím každou hodinu znova vůní polévat. Mám ráda, když se vůně postupně rozvíjí a pak se usadí a drží. Nejvíce na mě drží: Van Cleef, Birmane, Safari, Enjoy, Desnuda, Amazing, 1881 Blanc, Rumba, Fidji, Ultraviolet, v deštivém počasí i Paris Jardins Romantiques a v mrazech Gucci EDP II.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Arome e.v.a.
Učednice 92 příspěvků 08.07.07 09:52

Samantha: ahoj, čtu, že mezi Tvé oblíbené a držící vůně patří Rumba - to je parfém, který neznám, ale přiznám se, že mne jeden čas lákal hodně nákup naslepo, nicméně díky absolutní nevědomosti a neznalosti této vůně se nic neuskutečnilo…
Dala by se Rumba popsat, k nečemu přirovnat? Děkuju

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 08.07.07 10:46

Eva: Tak s popisy vůní je to u mě špatné. Umím tak maximálně popasat moje dojmy z té vůně, ale vůni jako takovou ne. Co k Rumbě můžu napsat je to, že pro milovníky lehkých letních ovocenek v žádném případě není. Je to vůně hodně plná, bohatá a výrazná. Je to směs ovoce, omamných květin a vzácných dřev, takže má člověk dojem, že se ocitl někde v tropickém pralese. Já jí mám ráda i v hodně teplém počasí, je opravdu pro takové počasí jako dělaná a i když by po přivonění mohl člověk mít pocit, že je to typická zimní vůně, tak si myslím, že v zimě se tak krásně nerozvoní všechny její složky. (Mám jí teprve chvíli, takže v zimě jsem jí neměla možnost zkoušet) Jinak kupovala jsem jí taky naslepo a nelituju, mám totiž ráda takové ty „poctivé“ vůně, co pěkně drží a přesně to Rumba splňuje. U mě ještě hraje velkou roli, jaký je ve vůni poměr sladkého a koření a tady je to pro můj nos krásně vyvážené. Doufám, že ti můj popis vůně trochu pomohl ;-) Fakt jsem se snažila. :-)

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Arome Klára
Učednice 202 příspěvků 08.07.07 11:20

Na mě ze všech vůní asi nejvíc držela Eternity.

Na poličce 133 parfémů 19 miniatur 31 odstřiků 150 vzorků V tužebníku 60 parfémů

erika  08.07.07 17:23

Pre mnba je super drziaca vona ADDICT od Diora(modrý), ak nie je vyslovene tropicke leto pouzivam ho aj v lete. Vonia na mne cely den, mala som len kladne ohlasy. Ake mate s nim skusenosti??? Pouzivate ho aj v lete???

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1576 příspěvků 08.07.07 20:41

Addict je Dior jako vyšitý,krásná vůně a velká výdrž.Měla jsem jen vzorek a mám ho spojený s babím létem,takže klidně bych si ho vzala i do tepla,pokud nebudou vyloženě tropické teploty,stačí málo,aby nepůsobil těžce a neobtěžoval,ale opravdu proti jeho použití nemám nic ani v létě,na mně voněl sice celý den, ne pronikavě,ale jemně a trvanlivě.

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 08.07.07 23:04

Erika, Addict je super vona s obrovskou vydrzou. Ale potrebuje byt aplikovana velmi opatrne a zlahka. Hlavne v lete. Ja som sama uz zistila, ze niekedy popri ludoch, co vyslovia kladne ohlasy su ludia, ktori mi zo zdvorilosti nepovedia nic, ale dusia sa. Ja by som sa neodvazila pouzit Addict v lete, ale na mne je naozaj velmi silny. Ked ho aplikujem minimalnom mnozstve, prejavi sa najlepsie jeho komplexnost. Mne najlepsie vzhovuje v mraze.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 09.07.07 16:12

To benvenuta: díky za tip.Vyzkouším, až zase někdy budu neprozřetelně testovat excentrické parfémy a polezou mi na nervy:)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ilona  17.08.07 12:22

Všimly jste si, že největší „držáky“ jsou ty, které se nám vůbec nelíbí?..:-))

Jinak z nových vůní krásně drží Liberté od Cacharel, která mi opravdu voní

Zuzek  03.05.08 19:52
klara píše:
Na mě ze všech vůní asi nejvíc držela Eternity.

Na mně taky.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

6 důvodů, proč vám nefunguje krém proti celulitidě

Koupila jste si krém proti celulitidě, který doporučuje 9 z 10 žen, ale vám prostě nefunguje? Nepřiklánějte se hned k té desáté a nejdříve se zamyslete, jestli neděláte jednu z následujících chyb.

Celý článek »
TOPlist