Superfoods - super potraviny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

balounka
Nováček 10 příspěvků 17.10.13 17:14
Superfoods - super potraviny

Ahoj, chci se zeptat, jestli jste už slyšeli o superfoods neboli super potravinách?? Pro mě je to teď oblíbené téma. Hodně se zajímám o zdravý životní styl a zatím jsem se osobně setkala s mladým ječmenem, který tedy piju pořád, nějaký čas jsem brala chlorellu (ta je taky super) a dlouholetým společníkem je mi kokosový olej. Teď jsem slyšela že konopné semeno je také bezvadné. Máte s ním někdo zkušenost? Nebo s nějakou jinou super potravinou?? :) :palec:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

asperula
Parfémová maniačka 555 příspěvků 18.10.13 13:38

Pojem superfoods nebo super potraviny zavání hodně marketingem a stokrát omýlanými články v ženských časopisech. To neznamená, že by to, co je takto označováno, bylo špatné nebo neúčinné. Osobně mám dobře zkušenosti s chlorellou, velmi dobře čistí střeva.
jinak mrkni nahoře do záložky diskuze a tam jsou úplně dole ve volné tribuně podobná témata např. o té chlorelle http://www.arome.cz/…orella-8844/,
určitě tam budou i další

Na poličce 19 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 0 parfémů

balounka
Nováček 10 příspěvků 24.10.13 17:30

Aha, tak díky moc, nevšimla jsem is :). Jinak taky jsem měla dojem že asi půjde o marketing, ale příjde mi že označení „super“ si ty potraviny opravdu zaslouží, tak nevím. Ale díky moc ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist