Superfoods - super potraviny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
balounka
Nováček 10 příspěvků 17.10.13 17:14
Superfoods - super potraviny

Ahoj, chci se zeptat, jestli jste už slyšeli o superfoods neboli super potravinách?? Pro mě je to teď oblíbené téma. Hodně se zajímám o zdravý životní styl a zatím jsem se osobně setkala s mladým ječmenem, který tedy piju pořád, nějaký čas jsem brala chlorellu (ta je taky super) a dlouholetým společníkem je mi kokosový olej. Teď jsem slyšela že konopné semeno je také bezvadné. Máte s ním někdo zkušenost? Nebo s nějakou jinou super potravinou?? :) :palec:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:
 
asperula
Parfémová maniačka 559 příspěvků 18.10.13 13:38

Pojem superfoods nebo super potraviny zavání hodně marketingem a stokrát omýlanými články v ženských časopisech. To neznamená, že by to, co je takto označováno, bylo špatné nebo neúčinné. Osobně mám dobře zkušenosti s chlorellou, velmi dobře čistí střeva.
jinak mrkni nahoře do záložky diskuze a tam jsou úplně dole ve volné tribuně podobná témata např. o té chlorelle http://www.arome.cz/…orella-8844/,
určitě tam budou i další

Na poličce 19 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
balounka
Nováček 10 příspěvků 24.10.13 17:30

Aha, tak díky moc, nevšimla jsem is :). Jinak taky jsem měla dojem že asi půjde o marketing, ale příjde mi že označení „super“ si ty potraviny opravdu zaslouží, tak nevím. Ale díky moc ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist