Svatební účes

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cucy8
Nováček 9 příspěvků 17.03.13 11:05
Svatební účes

Zdravím, pomalu ale jista se mi blíží svatba a přišlo na řady vymýšlení účesu. Strašně se mi líbí vyčesané drdoly, ale mám na to příliš krátké vlasy (cca malinko nad ramena). :( Proto bych od Vás chtěla radu na nějaký pěkný účes, mě nic moc nenapadá a ke kadeřnici bych už ráda šla s nějakou konkrétnější představou. Předem moc děkuji :kytka:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Clarisse
Parfémová maniačka 617 příspěvků 17.03.13 11:20

to by asi nejspíš chtělo nějakou tvoji fotku, takhle je to hrozně těžké , když nemáme vůbec představu, jaké máš vlasy, tvar obličeje..

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 17.03.13 12:22

Navíc z vlasů po ramena šikovná kadeřnice dokáže určitě vykouzlit vyčesaný drdol, pokud ty vlasy nemáš moc sestříhané. Určitě se k ní nepůjdeš česat rovnou na svatbu, tak klidně můžeš přijít bez konkrétní představy, od toho tam přece je ta kadeřnice, ne? ;)

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Frankie  17.03.13 12:39

@Cucy8
Myslím, že z kratších vlasů by šikovná kadeřnice dokázala učesat drdoly v podobném stylu:

Jako svatební účes bych si dokázala představit i něco takového:

Pokud trváš na pořádném drdolu, zkus zvážit kvalitní příčesek ;). A určitě si včas najdi dobrou kadeřnici. :)

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 17.03.13 18:06

… myslim ze by bylo lepsi zeptat se na svatebnim foru, treba beremese.cz ;)

Kateřina Hubálková
Učednice 65 příspěvků 18.03.13 13:03

jj souhlasím nejlépe hledat na beremese, ale j to určitě o šikovné „hairstylistce“- kadeřnice dost často účesy neumí:-) ráda dám kontakt na pražskou, na svatbu jsem měla vlasy po ramena a i přesto jsem měla úžasný drdol bez příčesku:-)

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 2 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 18.03.13 19:30

@Kateřina Hubálková Nevím proč, ale měla jsem zato, že kadeřnice účesy umí :D

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Kateřina Hubálková
Učednice 65 příspěvků 19.03.13 11:04

elvira- no asi jak která- moje mi třeba rovnou řekla, že umí barvit, stříhat ale účesy nedělá, a co jsem poslouchala okolo, tak není jediná:-)

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 2 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 19.03.13 11:51

Obavam se ze Katerina ma pravdu. A to jeste vetsina kadernic umi melir ala tchor a strih a la kvetak… Zamrzly v osmdesatkach. Pokud nedela svatebni ucesy, tezko Ti bez praxe ny hlave vymysli a hlavne prevede do realu nejakej rafinovanej drdol co vydrzi x hodin. Ja to neresila, chtela jsem se vdavat tak jak jsem, mela jsem rozpusteny vlasy (mikado) a v nich jemnou celenku s dvema holubickama.

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 21.03.13 14:10

Teda, ve vlasech jsem už viděla leccos, ale holubičky… Efčo, dooost dobrý :-)

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

Cucy8
Nováček 9 příspěvků 21.03.13 16:39

@Elvira To kadeřnice jsou určo od toho aby mi pomohly, ale nechci tam přijít a říct „tak mi tak něco udělejte“ :D Aspoň mi teda přišlo lepší, přijít tak s minimální představou, ikdyž to je vlastně už jenom to, že chci drdol že? :D
@Frankie Děkuju za foto, ten první je nádherný!
@Ef Tento web jsem neznala, občas jsme zašla sem, jinak se v tom tak moc nevyznám. Děkuju za webovky :palec:

Všem vám holky děkuju za rady i nápady. Kamarádka říkala, že bych mohla aspoň zkusit, tak příčesek, jak radila Frankie, co jsem tak koukala na internetu, tak to zase tolik nestojí.. a sundat bych to mohla taky kdykoliv :nevim:

paprlile
Znalkyně 328 příspěvků 21.03.13 18:55

Záleží naozaj od kaderníčky, ale aj strihu. Do postupna zostrihanými vlasmi sa to asi robí ťažšie, lebo potom vytŕčajú tie kratšie vlasy a je to šišaté… Ale pridávam tiež malú inšpiráciu, hlavne druhý a tretí účes ;)
 https://www.youtube.com/watch?…

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 15 odstřiků 104 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Cucy8
Nováček 9 příspěvků 22.03.13 21:12

@paprlile Děkuji, video je super, škoda, že byhc si nezvládla něšco tkaového udělat sama doma denně :D

paprlile
Znalkyně 328 příspěvků 23.03.13 11:00

@Cucy8 No a kaderníčky by nemali čo žrať :lol: S vlasmi po ramená sa už dá pekne pohrať. Ja si občas na bežný deň robím taký strapatý drdol na bok, natupírujem vlasy (len preto, že nie sú dosť dlhé a tým získajú objem a lepšie aj držia), stiahnem gumičkou do tvaru drdola a prelakujem. Vznikne niečo podobné ako na obrázku. To zvládne každý s trochou šikovnosti ;)

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 15 odstřiků 104 vzorků V tužebníku 6 parfémů

evCZka
Nováček 2 příspěvky 25.03.13 11:28

ahoj, jak ti tady už radí holky, tak je spousta ruznych ucesu, ne na vse je potreba mit dlouhe vlasy =) kazdopadne jsem si nedavno, prave kvuli ruznym ucesum atd., koupila pridelavaci vlasy. tak koukni po netu a taky si nejaky porid. neni to zas tak draha vec a da se pouzit i po svatbe =)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist