Svatební účes

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cucy8
Nováček 9 příspěvků 17.03.13 11:05
Svatební účes

Zdravím, pomalu ale jista se mi blíží svatba a přišlo na řady vymýšlení účesu. Strašně se mi líbí vyčesané drdoly, ale mám na to příliš krátké vlasy (cca malinko nad ramena). :( Proto bych od Vás chtěla radu na nějaký pěkný účes, mě nic moc nenapadá a ke kadeřnici bych už ráda šla s nějakou konkrétnější představou. Předem moc děkuji :kytka:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Clarisse
Parfémová maniačka 617 příspěvků 17.03.13 11:20

to by asi nejspíš chtělo nějakou tvoji fotku, takhle je to hrozně těžké , když nemáme vůbec představu, jaké máš vlasy, tvar obličeje..

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6476 příspěvků 17.03.13 12:22

Navíc z vlasů po ramena šikovná kadeřnice dokáže určitě vykouzlit vyčesaný drdol, pokud ty vlasy nemáš moc sestříhané. Určitě se k ní nepůjdeš česat rovnou na svatbu, tak klidně můžeš přijít bez konkrétní představy, od toho tam přece je ta kadeřnice, ne? ;)

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Frankie  17.03.13 12:39

@Cucy8
Myslím, že z kratších vlasů by šikovná kadeřnice dokázala učesat drdoly v podobném stylu:

Jako svatební účes bych si dokázala představit i něco takového:

Pokud trváš na pořádném drdolu, zkus zvážit kvalitní příčesek ;). A určitě si včas najdi dobrou kadeřnici. :)

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 17.03.13 18:06

… myslim ze by bylo lepsi zeptat se na svatebnim foru, treba beremese.cz ;)

Kateřina Hubálková
Učednice 65 příspěvků 18.03.13 13:03

jj souhlasím nejlépe hledat na beremese, ale j to určitě o šikovné „hairstylistce“- kadeřnice dost často účesy neumí:-) ráda dám kontakt na pražskou, na svatbu jsem měla vlasy po ramena a i přesto jsem měla úžasný drdol bez příčesku:-)

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 2 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6476 příspěvků 18.03.13 19:30

@Kateřina Hubálková Nevím proč, ale měla jsem zato, že kadeřnice účesy umí :D

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Kateřina Hubálková
Učednice 65 příspěvků 19.03.13 11:04

elvira- no asi jak která- moje mi třeba rovnou řekla, že umí barvit, stříhat ale účesy nedělá, a co jsem poslouchala okolo, tak není jediná:-)

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 2 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 19.03.13 11:51

Obavam se ze Katerina ma pravdu. A to jeste vetsina kadernic umi melir ala tchor a strih a la kvetak… Zamrzly v osmdesatkach. Pokud nedela svatebni ucesy, tezko Ti bez praxe ny hlave vymysli a hlavne prevede do realu nejakej rafinovanej drdol co vydrzi x hodin. Ja to neresila, chtela jsem se vdavat tak jak jsem, mela jsem rozpusteny vlasy (mikado) a v nich jemnou celenku s dvema holubickama.

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 21.03.13 14:10

Teda, ve vlasech jsem už viděla leccos, ale holubičky… Efčo, dooost dobrý :-)

Na poličce 52 parfémů 1539 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 161 parfémů

Cucy8
Nováček 9 příspěvků 21.03.13 16:39

@Elvira To kadeřnice jsou určo od toho aby mi pomohly, ale nechci tam přijít a říct „tak mi tak něco udělejte“ :D Aspoň mi teda přišlo lepší, přijít tak s minimální představou, ikdyž to je vlastně už jenom to, že chci drdol že? :D
@Frankie Děkuju za foto, ten první je nádherný!
@Ef Tento web jsem neznala, občas jsme zašla sem, jinak se v tom tak moc nevyznám. Děkuju za webovky :palec:

Všem vám holky děkuju za rady i nápady. Kamarádka říkala, že bych mohla aspoň zkusit, tak příčesek, jak radila Frankie, co jsem tak koukala na internetu, tak to zase tolik nestojí.. a sundat bych to mohla taky kdykoliv :nevim:

paprlile
Znalkyně 328 příspěvků 21.03.13 18:55

Záleží naozaj od kaderníčky, ale aj strihu. Do postupna zostrihanými vlasmi sa to asi robí ťažšie, lebo potom vytŕčajú tie kratšie vlasy a je to šišaté… Ale pridávam tiež malú inšpiráciu, hlavne druhý a tretí účes ;)
 https://www.youtube.com/watch?…

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 15 odstřiků 104 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Cucy8
Nováček 9 příspěvků 22.03.13 21:12

@paprlile Děkuji, video je super, škoda, že byhc si nezvládla něšco tkaového udělat sama doma denně :D

paprlile
Znalkyně 328 příspěvků 23.03.13 11:00

@Cucy8 No a kaderníčky by nemali čo žrať :lol: S vlasmi po ramená sa už dá pekne pohrať. Ja si občas na bežný deň robím taký strapatý drdol na bok, natupírujem vlasy (len preto, že nie sú dosť dlhé a tým získajú objem a lepšie aj držia), stiahnem gumičkou do tvaru drdola a prelakujem. Vznikne niečo podobné ako na obrázku. To zvládne každý s trochou šikovnosti ;)

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 15 odstřiků 104 vzorků V tužebníku 6 parfémů

evCZka
Nováček 2 příspěvky 25.03.13 11:28

ahoj, jak ti tady už radí holky, tak je spousta ruznych ucesu, ne na vse je potreba mit dlouhe vlasy =) kazdopadne jsem si nedavno, prave kvuli ruznym ucesum atd., koupila pridelavaci vlasy. tak koukni po netu a taky si nejaky porid. neni to zas tak draha vec a da se pouzit i po svatbe =)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist