Svěží vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lamiel
Nováček 25 příspěvků 09.01.09 11:04
Svěží vůně

Ahoj, byla bych ráda kdybyste mi dali nejake tipy na vune. Nemuzu najit tu pravou a vlastne ani nevim, mezi cim mam hledat. vzdycky jsem mela nejake vune z avonu nebo z drogerek, je to hodne davno co mi vonela pret a porte, chanson ten zeleny, naposled jsem mela ninu rici love in paris a miss dior cherie, puma create. problem je v tom, ze mi posledniho pul roku pripada vsechno sladke a tezke, ze zacatku je jeste snesu, ale jak se trochu zpotim tak se to neda vydrzet, dela se mi ze vseho spatne.
Potrebuju asi neco hodne lehkeho, sveziho, spis letniho. nemam rada tezke, korene a sladke vune. ani takove ty sladke ovocenky jako adidas fruity (ruzovy). co jsem tak vycetla, tak bych vyzkousela eclat arpegne, lancome oui, omnia crystaline…ale nechtela bych, aby byla takova moc fadni, bylo by fajn kdyby na ni bylo neco zajimoveho, trochu v pozadi, ne jen cista svezest. Poradite? diky

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

geri
Učednice 160 příspěvků 09.01.09 11:07

treba Euphoria Blossom je zajimava…

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 09.01.09 11:24

Azzaro Now, Bulgari The vert, L Occitane The vert, Lancome Miracle So magic, Dior Escale a Portofino, Hermes Un jardin sur le Nil, mozna i Faubourg Eau delicate, Gucci II, Aqua Allegorie od Guerlaina {Herba fresca, Pamplelune, Orange magnifica i jine}, Chanel No 5 Eau premiere, Armani White…
Jinak, Lamiel, mas krasnou zvukolibou prezdivku… :wink:

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

lamiel
Nováček 25 příspěvků 09.01.09 12:19

Ireno, dekuju za pochvalu i za ten vycet :) ja se proste porad ale nejak v hloubi duse bojim, ze to sladke, kvetinove…tu blossom jsem myslim uz zkousela ale nebylo to ono. spis nejakou opravdu cistou vuni, a zaroven pritazlivou, existuje? :)

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.01.09 12:21

Většina vůní, které Irena vyjmenovala, jsou opravdu bez čekoholi sladkého a bez kytek.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 09.01.09 12:32

cK One, letní limitku Eternity, Azzaro Now, Cheap and Chic, Escale a Portofino
nebo co třeba cristalle edt?
nebo pak čaje všeho druhu.
:conf:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 09.01.09 13:58
Irena píše:
Azzaro Now, Bulgari The vert, L Occitane The vert, Lancome Miracle So magic, Dior Escale a Portofino, Hermes Un jardin sur le Nil, mozna i Faubourg Eau delicate, Gucci II, Aqua Allegorie od Guerlaina {Herba fresca, Pamplelune, Orange magnifica i jine}, Chanel No 5 Eau premiere, Armani White…
Jinak, Lamiel, mas krasnou zvukolibou prezdivku… :wink:

Z vyse uvedenych je sladsi jen Pamplelune a Chanel No 5 Eau premiere, ale ve srovnani s Euphorii je to opravdu cajicek. :wink:

hakhak
Parfémová maniačka 504 příspěvků 09.01.09 20:13

Ahoj lamiel :) taky mě přitahují spíše lehčí, svěží a nekomplikované vůně a mám celkém problém najít takové, v kterých mi něco nevadí :)

I když mám pocit, že i toto se pomalu mění po delším působení :shock: na tomto webu.
Mezi mé nejoblíbenější patří Sensi White Notes ( bohužel už hůře sehnatelná), DKNY, Hiris, Grain de Folie od Gres a líbil se mi i Blue Charm - Azzaro, Allegorie Grosellina..zkus očichat i Chanel Chance Eau Fraiche, nebo Dior Addict II, Funny - Moschino.
Nově mám Omnii Crystalline a je příjemná a taková čistá. Ale co člověk, to názor :D

Jo a super byl i Bílý čaj od Healing Garden, někde ještě doprodávají zbytky. Jinak mám dost vzorků svěžích vůní od holek tady, tak můžu poslat, nebo předat osobně. Vidím, že si taky z Brna :)

Daša.
A je tady taky spousta „svěžích odbornic“, věřím, že ti taky poradí :D

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 23 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 09.01.09 20:58

Myslím že fajn by byl Un jardin sur le Nil, Krásně svěží je pro mě citrusová Divine Bergamot od The different company a Ananas fizz od L´Artisanů- ovocná, ale ne ulepená vůně. Nevíte, mají je v Brně na Zámečnické?

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 10.01.09 11:55

Ananas Fizz mají. :)

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

lamiel
Nováček 25 příspěvků 10.01.09 18:14

Teda holky, diky moc. Hodne z tech co jste tu vypsali ani neznam,clovek jako ja ma v podvedomi ty, co jsou medialne provarene. jak vubec nevladnu francouzstinou, tak to bude v obchode sranda :) ale urcite zajdu vyzkouset.
hakhak: dekuju, kdyztak se ti ozvu :wink:

lamiel
Nováček 25 příspěvků 18.01.09 19:16

Ahojky, jeste jsem si vzpomnela na 2 vune, co mi dosud vonely nejvice, ale obe uz se nedelaji :( ac nejsem moc priznivce avonu a oriflamu, asi nikdy nezapomenu na vuni od oriflamu. byla v modrem flakonku jako se ted delaji ty moon, sun, eclipse a jmenovala se Sea. nebyla ale tak citit morem jak treba davidoff, ten se mi nelibi, ale spis po morskych rasach, jestli znate tu vuni (ted mam peeling od orifamu s morskyma rasama a uplne mi to pripomina) byla to moc hezky vyvazena vune. jenze uz je to 10 let, co se po ni slehla zem. znate neco podobneho?
dal jsem mela rada Together taky od oriflamu, nedela se tak 3 roky, nechapu proc, byla to jedna z jejich nejlepsich vuni, ji zrusili a nechali vsechny ostatni…vypadala takhle http://www.oriflame-kosmetika.cz/toalet … r-pro-ni-1

byla svezi, vzdycky dodala energii, ale pritom ne obycejna jak treba nejake s citrusy nebo neco takoveho. byla to jedina vune, kterou jsem byla schopna mit nekolikrat, vsechny ostatni se mi znelibily. kdo jste ji znaly, vite o necem podobnem? dekuju moc :)

zuzirozi
Učednice 104 příspěvků 18.01.09 19:36

Ahojky. Vidím, že máme podobné oblíbené vůničky :wink: Také jsem donedávna „jela“ v Pret a porter a kdysi se mi líbil i Chanson d Eau (i když na mně čpěl jako lopuchy od potoka :lol: ), nebo Zelený čaj od Healing garden, ale přijde mi, že skoro ve třiceti a se dvěma malými dětmi už si zasloužím něco „dospělejšího“, tak jsem měla plno vzorků a vybrala jsem si: Chloé 2008 - absolutně super super, pak se mi líbí Burberry Beat, ale ten je trochu „těžší“ než klasické „svěženky“, anebo od Bvlgari Thé Blanc, ten je jemňoučký. Mám i Moschino I love love, ale je to na můj vkus moc citrónů, Lanvin Eclat d Arpege na mě vůbec nebyl cítit…Jinak jsem naprostý zelenáč a rozhled mám (zatím) značně omezený…Snad jsem trochu pomohla! Zuzka

Na poličce 9 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 18.01.09 19:43

Lamiel, a už jsi měla možnost vyzkoušet některé z těch, které jsme uvedli výše?

lamiel
Nováček 25 příspěvků 18.01.09 20:04

Bohuzel jeste ne, ucim se na zkousky, takze az v unoru…ale uz ted mapuju teren, abych pak vedela po cem jit :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist