Švýcarská kosmetika Qiriness

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 22.07.12 16:56
Švýcarská kosmetika Qiriness

Nová kosmetika v Marionnaudu, měla by být bez parabenů. Vyzkoušený vzorek Anti-Age Régénérante má příjemnou konzistenci a takovou velice jemnou vůni-nevůni, nevím, jak to nazvat. Ceny příznivé. Už jste některá něco zkusila?

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:
 
Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 22.07.12 17:31

To jsem si nevšimla, musím se podívat. Já jsem si teprve minulý týden všimla, že tam mají jihokorejskou kosmetiku Erborian a fr. tělovou kosmetiku La Bastidane. Erborian je prý skvělá, ale taky drahá.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
 
Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 22.07.12 19:43

Já se moc ničím zatím nemažu, ale jak se mi tak polehoučku blíží ta padesátka :mrgreen:, už by to asi chtělo občas zamáznout vrásku a když už, tak aby to mělo drobet výsledky. A navíc bez ropy. No nekup to ;) Mě krém vyhovuje, tak by mě zajímalo, jestli taky funguje. Značku Erborian ani La Bastidane neznám, já tam letěla jen pro parfém a dostala jsem tyhle vzorky.

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist