sýta, no nie veľmi sladká vôňa na zimu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marly
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 29.09.10 10:36
sýta, no nie veľmi sladká vôňa na zimu

Ahojte,

prosím vás poraďte teplú a sýtejšiu vôňu do chladných mesiacov.
Nemám rada ťažké vône, ani priveľa vanilky, nechávajú ma chladnou gurmánske parfumy. Ale moja polička sa momentálne vyznačuje samými kvetinovo sviežimi vôňami (prešla od jari takmer kompletnou výmenou).

Dlho som na zimu používala Noa od Cacharel, ale už sa mi zunoval. Mám chuť na niečo menej bielokvetinové, nie práve sladké, ale teplé a zmyselné.
Som bezradná :)

Uvažujem nad Parfum sacré, ale vždy keď si ho na seba dám, tak mi je ťažký, hoci je nádherný. Takže ak vám napadne niečo podobné, niečo medovo-ambrové, ale ľahšie ako tento Caronovský skvost, nebránim sa :)

Ďakujem!

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Arome danka
Znalkyně 293 příspěvků 29.09.10 10:47

Sensations od J.Sander - ľahká orientálka s ambrou

Hypnose Senses - vanilka umiernená, k tomu med, stredne sladká

a čo taká Sensuous od E. Lauder? Možno trochu sladšia, ale santal je tam veľmi príjemný - taký hravý, veselý. Ambru tiež obsahuje.
:)

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 14 odstřiků 80 vzorků V tužebníku 1 parfém

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 29.09.10 12:27

Taky mě napadla Sensuous . Nebo Allure Sensuelle . Obě mi připadají velmi syté a smyslné.

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy

caciare
Nevyléčitelná závislačka 1799 příspěvků 29.09.10 12:38

Attrape Coeur - nádherná, nepřeslazená vůně pro opravdovou ženu

Chamade č.p. - další z Guerlainových klasik, do chladnějších dnů jako stvořená, nádherně se rozvoní

Chanel 5 - k té snad není třeba nic dodávat, když jí dáš čas, odmění Tě svou krásou :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 44 vzorků V tužebníku 0 parfémů

marly
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 29.09.10 20:58

Jej, ďakujem za tipy, okrem Chanel n.5 a Allure Sensuelle nijakú z nich nemám načuchanú. Hoci musím sa priznať, že na Chanel 5 som príliš málo trpezlivá a Allure Sensuelle sa mi síce páči, ale nie na mne, je prisýta a dosť ma obťažuje. Keď ju zavoniam na niekom inom, príde mi nádherná.

A čo také Chanelovky ako je Beige? Nikdy som ju neovoňala, ale mám „tušáka“, že by to mohlo byť to pravé.

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 29.09.10 20:58

A co Gucci by Gucci? (hnědá kostka…) Ta mi přijde taková sytá… Baiser du Dragon? Nebo Poeme…

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

marly
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 29.09.10 21:12

No, vlastne nemusí byť VEĽMI sýta :)

To len aby to nebola nejaká celkom riedka vodička. Mám rada ľahké vône, ťažké na mne pôsobia vulgárne. Všetky, čo sa tu doposiaľ vyskytli, som vždy - možno na základe predsudkov - považovala za príliš výrazné, na čase možno predsudky odhodiť :)

Baiser du dragon nepoznám. Idem si ho aspoň teoreticky naštudovať :D

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 29.09.10 21:31

Le Baiser du Dragon mi nepřijde vysloveně těžká, ale je dost netuctová, (aspoň pro mě), nic podobného vůbec neznám, ale líbí se mi moc. Chce to vyzkoušet… (myslím, že se všichni řídily tvým tipem na Parfum Sacré… :wink: ) Tak můžeš zkusit třeba i ty, co jsi doteď obcházela, možná budeš příjemně překvapená… :wink:

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

marly
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 29.09.10 22:06
Lalaith píše:
(myslím, že se všichni řídily tvým tipem na Parfum Sacré… :wink: )

no áno, ale veď vravím, že hoci je krásny, je mi priťažký :) chce to niečo redšie :oops:

le baiser du dragon vyzerá sľubne! ale naozaj bude chcieť vyskúšať… ja som proste muší typ, výrazné vône ma buď zabijú, alebo zo mňa spravia protivný hmyz :mrgreen:

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 29.09.10 22:38

A co Hiver - Van Clef @ Arpels anebo taková ta od Sisley, co voní jako seno - vesnice? Nemůžu si vzpomenout, jak se jmenuje, já jsem si to blbě přečetla a dlouho jsem si myslela, že se jmenuje Champagne a taky jsem tam to šampaňské dlouho cítila - dokonalaá autosugesce :D. Pak jsem si přečetla tady, že to má být vůně posekané venkovské louky, nicméně pořád tam cítím ty alkoholové večírky a přijde mi vyloženě teplá, hřejivá, přitom ale ne moc výrazná. Ale já jsem dost do chlapovata…
No a potom mi vyloženě zimně voní NU (YSL) a od Lush Karma, ale ty jsou dost syté, pravda.
Anebo pak novinka od Lush: http://www.lushcz.cz/…/produkt/207 … ?katID=100

A já jsem si teď objednala na zimu DG - Sicily. Je mi to takový pozdníá teplý podzim na jihu, ne moc sladký, opadané přezrálé fíky a svatojánský chleba…což jsou pro mne vyloženě vánoční vůně.

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 30.09.10 09:49

Hiver mi nepřipadá ani sytý ani na zimu - to je lehká bergamotová „ledová“ vůně. Já ji používám výhradně v létě, protože v zimě je chladu všude kolem dost (takže upřednostňuji nějakou zahřívačku).

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5092 příspěvků 30.09.10 10:04
jerry píše:
Hiver mi nepřipadá ani sytý ani na zimu - to je lehká bergamotová „ledová“ vůně. Já ji používám výhradně v létě, protože v zimě je chladu všude kolem dost (takže upřednostňuji nějakou zahřívačku).

Souhlasím :-) Ani Sicily není pro mě vyloženě „zimní vůně“, v teple (ne v tropickém vedru) se rozkládá velmi krásně.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

caciare
Nevyléčitelná závislačka 1799 příspěvků 30.09.10 21:34
marly píše:
Jej, ďakujem za tipy, okrem Chanel n.5 a Allure Sensuelle nijakú z nich nemám načuchanú. Hoci musím sa priznať, že na Chanel 5 som príliš málo trpezlivá a Allure Sensuelle sa mi síce páči, ale nie na mne, je prisýta a dosť ma obťažuje. Keď ju zavoniam na niekom inom, príde mi nádherná.A čo také Chanelovky ako je Beige? Nikdy som ju neovoňala, ale mám „tušáka“, že by to mohlo byť to pravé.

Beige je taková medová, aspoň na mě moc nevlaje, spíš se drží u těla.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 44 vzorků V tužebníku 0 parfémů

marly
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 30.09.10 21:53
caciare píše:
marly píše:
Jej, ďakujem za tipy, okrem Chanel n.5 a Allure Sensuelle nijakú z nich nemám načuchanú. Hoci musím sa priznať, že na Chanel 5 som príliš málo trpezlivá a Allure Sensuelle sa mi síce páči, ale nie na mne, je prisýta a dosť ma obťažuje. Keď ju zavoniam na niekom inom, príde mi nádherná.A čo také Chanelovky ako je Beige? Nikdy som ju neovoňala, ale mám „tušáka“, že by to mohlo byť to pravé.
Beige je taková medová, aspoň na mě moc nevlaje, spíš se drží u těla.

veď vravím, že by Beige mohla byť tá pravá :D Len kde sa dá zohnať???

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 01.10.10 09:16

Pro tebe co by kamenem dohodil - ve Vídni :D . Butik Chanel - 200 ml za 200 eur.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist