Tabac Blond od Caronu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 30.01.08 17:39

Tak mi právě napsala kamarádka z Londýna ceny Tabac Blond v butiku Caron - 50 ml = 79,50 liber = 2782 Kč,
100 ml = 129 liber = 4515 Kč. To je dost síla, zvláště když nevíme jistě, jestli je to tak úžasné. Sama do toho nejdu, ptám se tedy, milé dámy, jestli by se vás našlo aspoň 5, kdo by si ode mne koupil 10 a víc ml, když to objednám? Jedná se patrně o EdP.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 30.01.08 18:35

Hm, hm… 10 ml bych mohla unést, zvlášť když mě Tabac Blond zajímá…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 30.01.08 20:43

10 ml - připojím se :)

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 31.01.08 08:08

Mne to taky láká, ale mám strach z té kůže…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 31.01.08 08:32
Kerze píše:
Mne to taky láká, ale mám strach z té kůže…

Adině recenzi se nedá odolat! Musíte to očichat ze studijních důvodů!:P

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 31.01.08 09:00
janas píše:
Kerze píše:
Mne to taky láká, ale mám strach z té kůže…
Adině recenzi se nedá odolat! Musíte to očichat ze studijních důvodů!:P

Jsem si tu recenzi znovu přečetla i různé jiné na MUA a všechny jsou nadšené…Nicméně v Tabac jsou snad všechny složky, které v parfémech nesnáším - tabák, kůže :o , pačuli :o . Kadidlo , cedr a vetiver taky není zrovna něco, co bych vyhledávala. Už mi tam chybí jenom levandule :o - to musí být pánský parfém ! Ale zvědavá jsem - to zas jo…

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 31.01.08 09:11

Tak pro mě je tam všechno, co mám ráda, kromě pačuli (ale to zas tak moc nevadí), v doporučovníku je, že je tam podoba se Sacré a Magií N. (to jsou mé nejoblíbenější). Hlavně, že to není sladké. A líbí se mi v recenzi to o té princezně, co by dostala přes držku.:lol:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 31.01.08 09:16
janas píše:
Tak pro mě je tam všechno, co mám ráda, kromě pačuli (ale to zas tak moc nevadí), v doporučovníku je, že je tam podoba se Sacré a Magií N. (to jsou mé nejoblíbenější). Hlavně, že to není sladké. A líbí se mi v recenzi to o té princezně, co by dostala přes držku.:lol:

Recenze je super, jako všechny ( no, všechny, které Ada „neodflákla“ dvěma větama…:P - teď dostanu za ucho…), ale to doporučení mne mate. Sacré se mi líbí, ale Magie je na můj vkus moc chypré…Zas, když tam není podoba s Cabochardem :o , tak bych to možná risknout mohla…Za kolik těch 10ml bude?

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 31.01.08 09:25

50 ml stojí 79,50 liber, teď je libra 35, takže 2782 za 50 ml. Výhodnější cena je za 100 ml - 129 liber, ale to nevím, jestli bych udala. Zas takové množství toho mít nemusím. 4 zájemkyně bych už měla. Třeba než kámoška přijede (v červnu), tak ještě půjde koruna nahoru. Poštovné z Anglie je děsné, posílala jsem jí knihy a poštovné dělalo víc, než cena knih.

ilis
Učednice 79 příspěvků 31.01.08 13:06

Ahoj Janas - prosím připiš si mně taky do seznamu - 10 ml. díky.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 3 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 31.01.08 14:09
ilis píše:
Ahoj Janas - prosím připiš si mně taky do seznamu - 10 ml. díky.

Fajn, vidím, že zájem je, tak jsem už napsala kamarádce, ať to koupí. Přijede v červnu, tak vydržte.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 06.02.08 19:48

janas - viděla jsem v hitparádě, že testuješ Tabac Blond - jak se ti jeví? Je tam moc kůže a tabáku a pačuli ?

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 06.02.08 20:05
Kerze píše:
janas - viděla jsem v hitparádě, že testuješ Tabac Blond - jak se ti jeví? Je tam moc kůže a tabáku a pačuli ?

Dostala jsem malinkatý vzoreček, o který se nesobecky podělila jedna z nás, tak na jedno máznutí na ruku.
První dojem je tabák a nic, než tabák - ten je cítit docela dlouho, pak se objeví trochu podobná vůně jako Sacré
(asi to kadidlo a trochu květin), to už je trochu lepší, ale dlouhou výdrž to nemá. Kůži, ani pačuli jsem moc necítila. Špatné to není, je to dost zvláštní ,klidně bych to nosila (i když nevím, jestli je třeba podporovat odér kuřačky ještě tabákovým parfémem). Zas tak velká nádhera jak jsem čekala, to ale není a za tu cenu už vůbec ne. Asi tu objednávku stopnu. Parfum Sacré se mi líbí mnohem víc.
Dost podobná vůně je Paloma Picasso (tabák) a trochu P.Sacré. Zkusím je smíchat dohromady, jestli to nebude totéž.
Samozřejmě jak je Caronů dobrým zvykem - je tam cítit kvalita.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 06.02.08 21:40

Tak tos mne uklidnila - zas ušetřím…Mimochodem, když zmiňuješ Palomu Picaso - neznáš Tentation ? Nevíte holky jestli se nedá někde koupit? Pamatuju si, že jsem ho chodila zbožně očuchávat na VŠ, ale tenkrát jsem na takovou pecku neměla odvahu…a pak zmizela a já mám pořád pocit, že jsem o něco přišla…

VikiS
Učednice 69 příspěvků 06.02.08 21:47

Kerze, Tentation maji na El Nino. Taky si ji pamatuju z podobného období a s podobnými pohnutkami. Nicméně, nikdy jsem si ji nakonec nepořídila. Je pěkná, dost sladká , ale zajímavá. Netušíš, jestli má něco společného s Mon Parfum od P.P.?

Na poličce 36 parfémů 0 miniatur 18 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist