Tabac Original

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Otakar
Učednice 41 příspěvků 26.04.08 06:59
Tabac Original

ahoj lidičky , jaké máte zkušenosti s touto prima pánskou vůní

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Charles  17.12.08 18:57
Tabac original

Katastrofický zážitek. Objednal jsem to ze zvědavosti na webu a pak jsem to vrátil protože to je nenositelné. Ani neumím popsat proč je to tak strašné. Asi proto, že to s tabákovou vůní (jak jsem doufal) nemá nic společného.

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 14.04.09 13:19

mám EdT i Vodu po holení a překvapilo mě, že voní celkem odlišně…EdT je mnohem víc květinová a „sladší“…ale líbí se mi obě, nemůžu si stěžovat

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 14.04.09 13:22
Charles píše:
Katastrofický zážitek. Objednal jsem to ze zvědavosti na webu a pak jsem to vrátil protože to je nenositelné. Ani neumím popsat proč je to tak strašné. Asi proto, že to s tabákovou vůní (jak jsem doufal) nemá nic společného.

Tabac má i novou vůni - GranValor - kde já osobně po chvíli cítím dost výrazně ten dýmkový tabák, který je tam psán jako jedna z ingrediencí… 8)

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 14.04.09 18:19
Mäurer & Wirtz

Tak tihle dva pánové (Mäurer & Wirtz) mě se svým Tabac Original tak vyděsili, že když jsem si to koupil, tak jsem poprvé a úspěšně a hned ten samý den vrátil koupené zboží zpátky (resp. po doplatku jsem ho vyměnil za Chanel Alure Homme Sport :D ). Byl to blind nákup EDC 300ml !!!! Složení je velmi podobné např. Dolce & Gabbana pour Homme a měl spoustu nadšených uživatelů. Po té co jsem to doma vyzkoušel jsem myslel, že mě trefí :D :speechless: . Neumím to popsat přesně, ale Tabac Original na mě působil strašně staromódně. Dnes by to asi nebyl takový šok, protože mnoha tzv. staromodním záležitostem jsem přišel velmi na chuť :D . Ovšem ten původní zážitek mě absolutně odradil od zkoušení jakýchkoli dalších výtvorů těhle dvou němců. Problém je taky, že všechny ty Mäurer & Wirtz produkty je málokde možné vyzkoušet a bojím se, že příště už by nemusel být daný eshop tak vstřícný :? . Obdobný zážitek jsem měl s Versace L´Homme (1984) :( .

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 22.04.09 23:48

Chandler…no, on je „staromódní“…je to taková klasická „barbershop“ vůně, kterou si tak nějak spojuju s typickým pánským holičstvím před 50-60 lety, sedí mi prostě k té představě…ostatně i na basenotes jí tak popisuje dost lidí…já EdC neznám - je možné, že taky voní zase nějak jinak než EdT a AS, které se od sebe dle mého názoru dost liší… :)

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 23.04.09 09:02
Barbershop

Jako klasickou „barbershop“ vůni popisují i Rive Gauche, která je naproto skvělá. Rive Gauche ale taky přirovnávají k Faberge Brut, který vůbec nemusím. Takže vnímání jednotlivých vůní je navýsost individuální a subjektivní záležitost a to co někomu přijde podobné jinému přijde naprosto odlišné :D . U toho Tabacu půjde zřejmě o obdobný případ. Je otázka, zdali se EDT může dramaticky lišit od EDC. Možná se liší pouze v tom detailu, který já vnímám jako nepříjemný.
Jinak v této souvislosti jsem si vzpoměl na případ, kdy EDT a EDC jsou hodně odlišné. Je to Chanel Allure Homme Sport EDT a Cologne. Cologne na mě působí nedobře, na rozdíl od EDT.

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 23.04.09 09:21
Chandler píše:
Jako klasickou „barbershop“ vůni popisují i Rive Gauche, která je naproto skvělá. Rive Gauche ale taky přirovnávají k Faberge Brut, který vůbec nemusím. Takže vnímání jednotlivých vůní je navýsost individuální a subjektivní záležitost a to co někomu přijde podobné jinému přijde naprosto odlišné :D . U toho Tabacu půjde zřejmě o obdobný případ. Je otázka, zdali se EDT může dramaticky lišit od EDC. Možná se liší pouze v tom detailu, který já vnímám jako nepříjemný.
Jinak v této souvislosti jsem si vzpoměl na případ, kdy EDT a EDC jsou hodně odlišné. Je to Chanel Allure Homme Sport EDT a Cologne. Cologne na mě působí nedobře, na rozdíl od EDT.

Hehe. Včera jsem z nějakých důvodů hledala informace o Janine D od Muelhense a scentdirect.com vyhodil pět podobných vůní, jak to dělá. Z toho byla jedna No.19, kterou jsem měla na papírku pod nosem a jedna Murasaki, kterou miluju… a tyhle dvě si podobné nejsou fakt ani trochu.
No, a rozdílné koncentrace… EdC od No. 22 je medová, extrait je fialka, růže, aldehyd. Prase aby se v tom vyznalo.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 23.04.09 09:25

ja mam podobny zazitek … zkousel jsem ho v Realu … byl mezi zubnima pastama a praskem na prani :D

a byla to hruza … ale zrejme hodne kvuli tomu, ze jsem cekal neco jinyho … nechci ho odepisovat obecne

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Otakar
Učednice 41 příspěvků 23.06.09 19:21

tabac mám rád a má celou řadu , což se u jiných nedá říci

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 24.06.09 01:04
Otakar píše:
tabac mám rád a má celou řadu , což se u jiných nedá říci

nepsal jsi o něm i komentář na elninu? 8)

Otakar
Učednice 41 příspěvků 24.06.09 07:58

ano psal, dobrý postřeh, koupil jsem si celou řadu v Německu a je super, balzám není mastný a fluid je super , pokožka je po něm jemná

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 15.07.09 19:20

Tak dnes mi k EdT a AS přibyla i EdC - z té trojice bych řekl, že má na počátku nejvýraznější citrusy a potom se hodně podobá AS (na rozdíl od EdT která na mě působí hned od začátku dost květinově)…ale stěžovat si nemůžu, jsem spokojený se všemi třemi :)

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 20.10.09 00:00
Chandler píše:
Obdobný zážitek jsem měl s Versace L´Homme (1984) :( .

ta mě zajímá už delší dobu, můžeš ji zkusit popsat trochu detailněji? :)

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 20.10.09 09:34
Versace L´Homme

Versace L´Homme

Velmi nepřijené až štiplavé mýdlo s citronem. Proti mýdlovým vůním nic nemám. Naopak pokud se vydaří kombinace koření mýdla a třeba tabáku, tak je z toho moc pěkný výsledek. Versace ale obsahoval takové laciné ostré mýdlo, které všemu dominovalo. Byl to můj první nákup na slepo a zrovna hodně nevydařený. Taky je ale pravda, že je to už hodně dávno a že dnes bych byl možná shovívavější. Kdysi jsem obdobným způsobem reagoval na Drakkar Noir a po letech se z něj stal objev č. 1 :D .

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist