Tabák s čajem - hledám

stani 10.04.14 21:04

Tabák s čajem - hledám

Dobrý den,

zdravím především zdejší znalkyně. :)

Prosím o radu: jaký manažerský parfém, s vůní tabáku a (zeleného) čaje + trochu kůže.
Zatím jsem našel, že je tam hlavně dominantní kůže (až je to nepříjemné), nebo hořící tabák, a to právě nechci.

Jedná se mě o vůni, kde převažuje tabák - sušený, tedy ne hořící (dýmka, apod), ale třeba jako doutníky, + něco vůně zeleného čaje, + trochu kůže. Suchá vůně. Žádné sladké dovětky, apod. Také ne příliš velká výraznost, spíše decentní, prostě pro muže.

Víte někdo o nějakém vhodném?

Předem díky.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

macko.pu 10.04.14 21:10

JACOMO Aura For Men by tvoje požiadavky mohla spĺnať, avšak namiesto kože si pridaj citrusy a zázvor…ale tabak(nehoriaci) s čajom sú výrazne zastúpení…

stani 10.04.14 21:14

Díky za tip. Ale ty citrusy budou asi dělat nasládlou a nesuchou vůni? To bych tedy nechtěl…

Editace: ještě jsem zapomněl, také aby byla u doporučeného parfému možnost objednávky vzorku, pokud možno…

Starfighter 10.04.14 22:51

Tabák s čajem - takový bohužel neznám. Budu tedy alespoň typovat podle tabáku.

Krásný tabák, tedy spíš ostrý pepř, je v DG Pour Homme. Absolutně nesladká vůně. Vzorek je ZDE , nebo k vyzkoušení v každé parfumerii.

Prvotřídní humidor je TM A*Men Pure Havane, na druhou stranu je sladký a rozhodně ne ke každodennímu nošení do práce.

Modrá kostka Gucci Pour Homme II. Vzorek je ZDE .

Kůže a tabák, co třeba Burberry London for Men. Vzorek je ZDE .

A ještě Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme, byť ten už je asi hodně mimo. Je v každé parfumerii.

macko.pu 10.04.14 22:52

…tie citrusy sú iba na začiatku, rýchle „odídu“, nemusíš sa báť, vôňa nie je nasládla..je to korenisto drevitá vôňa typovo podobná Gucci Envy alebo Azzaro Visit…
s tým vzorkom, neviem, neviem, narýchlo som sa pozrel a nič som nenašiel…

LVXifer 11.04.14 10:13

Tiez sa pridavam na stranu Jacomo Aura for men.tabak,zeleny caj.ako pozeram, zdrazili ju na stvornasobok oproti minulemu roku.

Ef 11.04.14 16:21

Coeur de Vetiver Sacre od L`Artisan

Chandler 11.04.14 17:48

Tobacco and Tea Noir by Melange Perfume

Má to ale tu chybičku, že vyzkoušet půjde jen těžko. Za to ale to složení je docela blízko.

http://www.fragrantica.com/…r-14593.html

Chandler 11.04.14 17:53

Tea for Two by L`Artisan Parfumeur

To bude ale asi trošičku sladší.

http://www.fragrantica.com/…wo-5242.html

Chandler 11.04.14 17:56

Nakonec stejně přijdeš na to, že nejlepší tabák je v Dolce & Gabbana pour homme (původní made in Italy verze), jak už někdo výše zmínil.

Chandler 11.04.14 17:58

Nicméně mi přijde, že Aramis Havana by mohl nakonec být tím pravým ořechovým.

stani 15.04.14 11:56

Tak dnes přišly tři vzorky:

• Gucci Pour Home II: sladký! , nesuchý :x
  • Dolce & Gabbana Pour Homme: také nasládlý, nesuchý, ale lepší než ten první
  • Burberry London for Men (1995): z těch tří asi nejlepší, ale opět nesuchá vůně, a trochu nasládlý, navíc jako bych tam cítil něco z nemocnice (Jodisol), navíc velmi výrazný

Tedy právě to, co nehledám. :(
Hledám opravdu suchou, nahořklou a „dřevitou“ vůni: tabák+čaj+kůže. Nic sladkého a nic „unisexového“.

Teď jsem tedy ještě ze zoufalosti objednal celé balení (vzorek nikde není) ten JACOMO Aura For Men, ale mám už dopředu obavu, že to bude stejné…

therion 18.04.14 08:41

@stani Žeby Brown Dust?
Prípadne Magic Oud alebo Miracle Oud?

stani 18.04.14 09:49

jojo… „Príjemný oud, nasládle bylinky…“

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist