Tabu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 12.03.08 21:48

S ohledem na velmi příznivou cenu v zahraničí / Cheapsmells / vznáším neotřelý dotaz - jak voní?Znám pouze rezenzi ze Zlaté knihy parfémů, ale neznalost trvá.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 13.03.08 00:00

Jak to popsat - zvláštní, výrazná, kořeněná, chypré, trochu do pánska, originální, teplá nikoliv však dusivá, čistá skoro mýdlová, recenze od Oakese mi na ni úplně nesedí - i když něco živočišného v sobě má…mému muži se - kupodivu - líbí…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 13.03.08 09:11

A poměrně slaďák… Koupila jsem si ji, protože na mě z ohlasů dělala dojem, že by to mohlo být něco jako Parfum Sacré, Habanita a spol., ale nevyhovovala mi - je už moc sladká.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Daniela44
Parfémová maniačka 607 příspěvků 29.07.13 19:41

Jestli znáš vůni indicko-nepálských krámků Sanu Babu, tak Tabu je jejich 100% věrnou kopií, obzvlášť koutku s vonnými tyčinkami. Mohli by je přejmenovat na Sanu Tabu. Kéž bych znala Tabu na střední, kdy jsem se impregnovala kouřem z pálení santalových vonných tyčinek a nemohla se jich nabažit.
Dřevitá, suchá, teplá, etno - SANTALOVÁ

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist