Tabu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 12.03.08 21:48

S ohledem na velmi příznivou cenu v zahraničí / Cheapsmells / vznáším neotřelý dotaz - jak voní?Znám pouze rezenzi ze Zlaté knihy parfémů, ale neznalost trvá.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 13.03.08 00:00

Jak to popsat - zvláštní, výrazná, kořeněná, chypré, trochu do pánska, originální, teplá nikoliv však dusivá, čistá skoro mýdlová, recenze od Oakese mi na ni úplně nesedí - i když něco živočišného v sobě má…mému muži se - kupodivu - líbí…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 13.03.08 09:11

A poměrně slaďák… Koupila jsem si ji, protože na mě z ohlasů dělala dojem, že by to mohlo být něco jako Parfum Sacré, Habanita a spol., ale nevyhovovala mi - je už moc sladká.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Daniela44
Parfémová maniačka 603 příspěvků 29.07.13 19:41

Jestli znáš vůni indicko-nepálských krámků Sanu Babu, tak Tabu je jejich 100% věrnou kopií, obzvlášť koutku s vonnými tyčinkami. Mohli by je přejmenovat na Sanu Tabu. Kéž bych znala Tabu na střední, kdy jsem se impregnovala kouřem z pálení santalových vonných tyčinek a nemohla se jich nabažit.
Dřevitá, suchá, teplá, etno - SANTALOVÁ

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist