Tak kdo z vás to byl ? :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanak
Znalkyně 451 příspěvků 21.03.12 19:42
Tak kdo z vás to byl ? :)))

Tak holky, přiznejte barvu - kdo z vás to byl ? :mrgreen:
 http://www.novinky.cz/…a-uteku.html?…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 21.03.12 20:01

Dnes mě brácha v autě podrobil křížovému výslechu. Ne, já to fakt nebyla. :mrgreen:

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6186 příspěvků 21.03.12 22:15

prisaham na holy pupok, ze taku bundu nenosim…ale stale to nechapem, to tam nebola ostraha, alebo co?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Plíšek
Nevyléčitelná závislačka 1423 příspěvků 22.03.12 13:19

tak to je hustý :mrgreen: V obchodě žádný šrumec a nepřehledno a ostraha asi spala :lol: a kluci mají fakt odvahu a drzosti tedy…síla wow !!!! :pankac:Že bych si zajela na nákupy do Znojma ;) :mrgreen:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 16 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Frankie  22.03.12 14:15

Já jsem to fakt nebyla :lol:.

E.Evulenka
sv. Parfema z Kecálburgu 2712 příspěvků 22.03.12 19:44

Klucí pochopili pravou hodnotu parfemů :pankac:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

barbucha  22.03.12 20:41

Hlavně ji zjevně pochopil i provozovatel dotyčného obchodu… pochybuju, že by odvlekli 700 flašek i s krabičkama (ať nežeru, že byly po litru, i když se jedná o outlet). Do jedný tý sportovní tašky se jich takovejch určitě nevejde ani stovka… krát čtyři :think: … evidentně už teď mává pojistkou :mrgreen:

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 22.03.12 20:58

Nojo, tak ztrátu počítá podle tržní ceny před slevou ;)

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

E.Evulenka
sv. Parfema z Kecálburgu 2712 příspěvků 22.03.12 21:08
@barbucha píše:
Hlavně ji zjevně pochopil i provozovatel dotyčného obchodu… pochybuju, že by odvlekli 700 flašek i s krabičkama (ať nežeru, že byly po litru, i když se jedná o outlet). Do jedný tý sportovní tašky se jich takovejch určitě nevejde ani stovka… krát čtyři :think: … evidentně už teď mává pojistkou :mrgreen:

A nakonec z toho vyleze, že si je nechal ukradnout na zakázku a ještě je někde prodává na e-shopu. Pořád mi není jasné, že je nikdo nechtěl zastavit :nevim:

Příspěvek upraven 23.03.12 v 14:57

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

barbucha  22.03.12 22:35

To se zas nedivím - proč by se ty holky do toho, za těch pár šupů, co berou, do toho pletly? Přece se nenechaj přizabít… o jejich majetek nešlo.

Plíšek
Nevyléčitelná závislačka 1423 příspěvků 23.03.12 07:51

možná ty holky jsou jejich holky ;) a ostraha z party :mrgreen:
a jestli to dal vedoucí-provozovatel do shopu,tak jistě levně,aby to rychle zmizelo,tak jestli někde narazím na Cacharela za 500 Kč,tak bude asi od Znojma :mrgreen:Třeba znají Arome a ted budou kluci pěkně vonět,prostě bez nich nemohli být :lol:

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 23.03.12 08:12

Na idnes psali, že tam byl jen obsluhující personál, tak to zrovna asi bylo bez ostrahy. Já být prodavačkou, tak se taky bouchačům do cesty nestavím. Když mi kdysi nějakej šmejd lustroval na eskalátoru batoh, jenom jsem se otočila a batoh si přetáhla dopředu. Neměla jsem odvahu cokoliv udělat, představa třeba nože v ledvině se mi nelíbila. Nevím, kolik z nás umí být hrdina, když se takovej člověk dostane moc blízko k tělu, nakonec šlo jenom o peníze/věci…

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Plíšek
Nevyléčitelná závislačka 1423 příspěvků 23.03.12 08:19

kamarádka chytla v obchodě zloděje při činu a zavolala se policie atd a jelikož to nebylo nad 5000 Kč,tak je pustili normálně,jen museli všechno vrátit.
Večer šla Irča domů z práce okolo 22 hodiny a oni tam na ní čekali.Co nasledovalo nemusím psát.Od té doby si už ničeho nevšímá A v šoku z toho byla hodně dlouho.Za záchyt dostala 100 Kč od vedoucí :?

Daňule89
Nevyléčitelná závislačka 1357 příspěvků 23.03.12 08:37

Plíšek: No to se jí chudině teda vyplatilo. :? Ono fakt asi nemá ani cenu se do takových věcí montovat. Teda aspoň já bych si na to teda netroufla, zvlášť když vidím u nás v obchodě, co za individua tam chodí krást. A člověk aby se pak bál jít večer sám domů… :|

Na poličce 61 parfémů 171 miniatur 58 odstřiků 638 vzorků V tužebníku 130 parfémů

Plíšek
Nevyléčitelná závislačka 1423 příspěvků 23.03.12 08:56

Přesně tak.Nebojí se ničeho a jsou schopný takový lidi všeho.Někdy posilněný alkoholem nebo i jinými věcmi.Modřiny ani nevnímala,prostě byla v šoku.Strach chodit večer ven má stále od té doby.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist