tak se mi taky podarilo koupit padelek :/

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 25.12.08 12:58
tak se mi taky podarilo koupit padelek :/

.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 25.12.08 19:37

To tě chuděrko fakt lituji a vůbec se ti nedivím, že jsi naštvaná :evil: . Je to úplně jasný fejk. Můžeš sem prosím dát jméno prodejce? Potom napiš, jak to celé dopadlo - doufám, že ti vrátí peníze !!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 21.01.09 13:54

t.

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 21.01.09 14:02

asi jsem to nepochopila, ale kdyz vratil prodejce penize, proc i presto dostal negativ? treba sam nevedel ze to je falesny..

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 21.01.09 14:28

.

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 21.01.09 16:37

Tak hlavně že máš zpět penízky.
Já bych měla strach nakupovat Ebay, zvláště když i ověřené obchody, třeba teďka elnino, prodávají podezřelé kousky.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 21.01.09 19:01

.

parfumerka
Učednice 38 příspěvků 07.02.09 00:17
vratene peniaze
WildOrchid píše:
asi jsem to nepochopila, ale kdyz vratil prodejce penize, proc i presto dostal negativ? treba sam nevedel ze to je falesny..

K tomu len toľko, obrovská výhoda platenia pay paylom sú aj záruky, ktoré tento systém poskytuje a to, že garantuje vrátenie peňazí od obchodníka a pri takýchto incidentoch má právo zasiahnuť v neprospech nečestného hajzlíka, využiť rôzne sankcie až po úplné ukončenie obchodovania takej spoločnosti cez internet a to v medzinárodnom merítku. Väčšia časť firiem, ktoré majú zmluvy s PP sú si vedomé tohto balansu na tenkom lade a preto sa snažia obchodovať tak ako sa sluší a patrí. Asi až na takéto výnimky. Apropó, dnes už každý obchodník ovláda aký pôvod tovaru ponúka, snímačka čiarového kódu všetko vykecá- kedy, kde, ako, v akej krajine…Len treba mať tú snímačku, všakže.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 07.02.09 23:00
parfumerka píše:
WildOrchid píše:
K tomu len toľko, obrovská výhoda platenia pay paylom sú aj záruky, ktoré tento systém poskytuje a to, že garantuje vrátenie peňazí od obchodníka a pri takýchto incidentoch má právo zasiahnuť v neprospech nečestného hajzlíka, využiť rôzne sankcie až po úplné ukončenie obchodovania takej spoločnosti cez internet a to v medzinárodnom merítku. Väčšia časť firiem, ktoré majú zmluvy s PP sú si vedomé tohto balansu na tenkom lade a preto sa snažia obchodovať tak ako sa sluší a patrí. Asi až na takéto výnimky. Apropó, dnes už každý obchodník ovláda aký pôvod tovaru ponúka, snímačka čiarového kódu všetko vykecá- kedy, kde, ako, v akej krajine…Len treba mať tú snímačku, všakže.

Ohledně PayPalu jsem stále ještě žabař, ač s ním sem tam něco zaplatím. Tahle informace mě tedy vyvedla z míry, v tom pozitivním smyslu. Takže pokud bych něco zaplatila přes PP, ale prodejce zboží neposlal, nebo poslal špatné/falešné/poš­kozené/jiné než objednané, mám možnost kontaktovat lidi od PP, kteří si to s ním za mě vyřídí? A platí to pouze pro registrované firmy, nebo i pro „obyč“ lidi, co prodávají na netu sami za sebe (ve stylu aukcí, inzerátů apod.) a neobchodují tak pod žádným IČO?

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 08.02.09 12:58

.

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 08.02.09 18:16

jasmina: díky :wink:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

wich
Učednice 149 příspěvků 12.02.09 20:43
Albeni píše:
Tak hlavně že máš zpět penízky.
Já bych měla strach nakupovat Ebay, zvláště když i ověřené obchody, třeba teďka elnino, prodávají podezřelé kousky.

Můžu se zeptat na ty padělky v El Ninu? Docela často tam nakupuji a vůbec by mě nenapadlo, že tak oblíbená parfumérie by mohla prodávat padělky. Můžu poprosit o nějaké bližší informace? (konkrétní příklady a tak…). Děkuji.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 12.02.09 20:48

Na Elninu se padělky neprodávají, jen sem tam šedivka.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

wich
Učednice 149 příspěvků 12.02.09 21:25

Děkuji za bleskovou odpověď.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 12.02.09 23:04
Ada píše:
Na Elninu se padělky neprodávají, jen sem tam šedivka.

???

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist