Talika gel lipocils

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 14.08.11 22:48
Talika gel lipocils

Koupila jsem na aukru balení 4,2 ml a mám podezření, že by to mohl být padělek (na krabičce z boku, kde je vypsáno složení, jsou chyby, např. „horese chesnet“, což má být asi horse chestnut; taky nápis na výrobku samotném je nakřivo).
Nemáte někdo doma to 4,2ml balení, že by se mrkl na krabičku? Tato malá balení mají i na krasa.cz i jinde. možná se jedná o výrobní chybu a proto byl levnější, ale nevím… Nejspíš se asi poptám v parfumerii.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 14.08.11 22:57
Evelina píše:
Koupila jsem na aukru balení 4,2 ml a mám podezření, že by to mohl být padělek (na krabičce z boku, kde je vypsáno složení, jsou chyby, např. „horese chesnet“, což má být asi horse chestnut; taky nápis na výrobku samotném je nakřivo).
Nemáte někdo doma to 4,2ml balení, že by se mrkl na krabičku? Tato malá balení mají i na krasa.cz i jinde. možná se jedná o výrobní chybu a proto byl levnější, ale nevím… Nejspíš se asi poptám v parfumerii.

Toto balení mám doma, kupovala jsem v německé drogerii Müller. Na krabičce z boku složení uvedené není, pouze zezadu. Můžu ti krabičku ofotit ze všech stran a poslat,pokud chceš.

Na poličce 130 parfémů 23 miniatur 22 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 14.08.11 23:06

Jé, děkuju to bys byla moc hodná - pošli prosím na adresu chlordiazepoxid@e­mail.cz

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 17.08.11 22:06

Když už je tu toto téma…funguje to?Už to sleduji delší dobu a láká mě …teď jsem schodila prodloužené řasy,tak jako regenerace by to mohlo být fajn........

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 28.08.11 00:18

To malé balení mám někde také, sice ne z Aukra ale z eBaye. Zkusím se po něm podívat.

Jinak mi nepřišlo, že by to mělo bůhvíjaký efekt. Maximálně byly ty řasy o krapítek silnější a možná, že méně vypadávaly, ale ty účinky, co to slibuje, na mě prostě nemělo.

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 28.08.11 07:24

Mám s Talikou podobnou zkušenost - s jiným výrobkem. Koupila jsem si gel na oční kruhy včetně tablet, výsledek byl jen psychologický efekt - namlouvala jsem si, že za ty prachy to mám lepší. :(

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

katenka
Učednice 245 příspěvků 06.11.11 10:16

Mám od Taliky kondicionér na řasy s liposomy,možná bych bez něj měla řasy horší,ale popravdě žádnou změnu nepozoruji…měla jsem prodloužené řasy,sundala jsem je a své řasy jsem měla opravdu poškozené,teď je to lepší,ale mám dojem,že spíš jen dorostly…ale na vytvarování obočí je to dobré:-)

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 24 parfémů

suvaznudli
Nováček 1 příspěvek 07.03.12 07:17

Ta Vaše Talika a jiný podobný … jsou jen léky na oči (myslím, žě na nějaký zákal) v gelové formě (a ještě na lékařský předpis), jejichž vedlejším účinkem je růst řas.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist