Talika gel lipocils

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 14.08.11 22:48
Talika gel lipocils

Koupila jsem na aukru balení 4,2 ml a mám podezření, že by to mohl být padělek (na krabičce z boku, kde je vypsáno složení, jsou chyby, např. „horese chesnet“, což má být asi horse chestnut; taky nápis na výrobku samotném je nakřivo).
Nemáte někdo doma to 4,2ml balení, že by se mrkl na krabičku? Tato malá balení mají i na krasa.cz i jinde. možná se jedná o výrobní chybu a proto byl levnější, ale nevím… Nejspíš se asi poptám v parfumerii.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 14.08.11 22:57
Evelina píše:
Koupila jsem na aukru balení 4,2 ml a mám podezření, že by to mohl být padělek (na krabičce z boku, kde je vypsáno složení, jsou chyby, např. „horese chesnet“, což má být asi horse chestnut; taky nápis na výrobku samotném je nakřivo).
Nemáte někdo doma to 4,2ml balení, že by se mrkl na krabičku? Tato malá balení mají i na krasa.cz i jinde. možná se jedná o výrobní chybu a proto byl levnější, ale nevím… Nejspíš se asi poptám v parfumerii.

Toto balení mám doma, kupovala jsem v německé drogerii Müller. Na krabičce z boku složení uvedené není, pouze zezadu. Můžu ti krabičku ofotit ze všech stran a poslat,pokud chceš.

Na poličce 130 parfémů 23 miniatur 22 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 14.08.11 23:06

Jé, děkuju to bys byla moc hodná - pošli prosím na adresu chlordiazepoxid@e­mail.cz

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2568 příspěvků 17.08.11 22:06

Když už je tu toto téma…funguje to?Už to sleduji delší dobu a láká mě …teď jsem schodila prodloužené řasy,tak jako regenerace by to mohlo být fajn........

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 28.08.11 00:18

To malé balení mám někde také, sice ne z Aukra ale z eBaye. Zkusím se po něm podívat.

Jinak mi nepřišlo, že by to mělo bůhvíjaký efekt. Maximálně byly ty řasy o krapítek silnější a možná, že méně vypadávaly, ale ty účinky, co to slibuje, na mě prostě nemělo.

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 28.08.11 07:24

Mám s Talikou podobnou zkušenost - s jiným výrobkem. Koupila jsem si gel na oční kruhy včetně tablet, výsledek byl jen psychologický efekt - namlouvala jsem si, že za ty prachy to mám lepší. :(

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

katenka
Učednice 245 příspěvků 06.11.11 10:16

Mám od Taliky kondicionér na řasy s liposomy,možná bych bez něj měla řasy horší,ale popravdě žádnou změnu nepozoruji…měla jsem prodloužené řasy,sundala jsem je a své řasy jsem měla opravdu poškozené,teď je to lepší,ale mám dojem,že spíš jen dorostly…ale na vytvarování obočí je to dobré:-)

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 24 parfémů

suvaznudli
Nováček 1 příspěvek 07.03.12 07:17

Ta Vaše Talika a jiný podobný … jsou jen léky na oči (myslím, žě na nějaký zákal) v gelové formě (a ještě na lékařský předpis), jejichž vedlejším účinkem je růst řas.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

6 důvodů, proč vám nefunguje krém proti celulitidě

Koupila jste si krém proti celulitidě, který doporučuje 9 z 10 žen, ale vám prostě nefunguje? Nepřiklánějte se hned k té desáté a nejdříve se zamyslete, jestli neděláte jednu z následujících chyb.

Celý článek »
TOPlist