Talika gel lipocils

Evelina 14.08.11 22:48

Talika gel lipocils

Koupila jsem na aukru balení 4,2 ml a mám podezření, že by to mohl být padělek (na krabičce z boku, kde je vypsáno složení, jsou chyby, např. „horese chesnet“, což má být asi horse chestnut; taky nápis na výrobku samotném je nakřivo).
Nemáte někdo doma to 4,2ml balení, že by se mrkl na krabičku? Tato malá balení mají i na krasa.cz i jinde. možná se jedná o výrobní chybu a proto byl levnější, ale nevím… Nejspíš se asi poptám v parfumerii.

Reklama

elisen3 14.08.11 22:57
Evelina píše:
Koupila jsem na aukru balení 4,2 ml a mám podezření, že by to mohl být padělek (na krabičce z boku, kde je vypsáno složení, jsou chyby, např. „horese chesnet“, což má být asi horse chestnut; taky nápis na výrobku samotném je nakřivo).
Nemáte někdo doma to 4,2ml balení, že by se mrkl na krabičku? Tato malá balení mají i na krasa.cz i jinde. možná se jedná o výrobní chybu a proto byl levnější, ale nevím… Nejspíš se asi poptám v parfumerii.

Toto balení mám doma, kupovala jsem v německé drogerii Müller. Na krabičce z boku složení uvedené není, pouze zezadu. Můžu ti krabičku ofotit ze všech stran a poslat,pokud chceš.

Evelina 14.08.11 23:06

Jé, děkuju to bys byla moc hodná - pošli prosím na adresu chlordiazepoxid@e­mail.cz

janicka24 17.08.11 22:06

Když už je tu toto téma…funguje to?Už to sleduji delší dobu a láká mě …teď jsem schodila prodloužené řasy,tak jako regenerace by to mohlo být fajn........

verunka2201 28.08.11 00:18

To malé balení mám někde také, sice ne z Aukra ale z eBaye. Zkusím se po něm podívat.

Jinak mi nepřišlo, že by to mělo bůhvíjaký efekt. Maximálně byly ty řasy o krapítek silnější a možná, že méně vypadávaly, ale ty účinky, co to slibuje, na mě prostě nemělo.

Lucinela 28.08.11 07:24

Mám s Talikou podobnou zkušenost - s jiným výrobkem. Koupila jsem si gel na oční kruhy včetně tablet, výsledek byl jen psychologický efekt - namlouvala jsem si, že za ty prachy to mám lepší. :(

katenka 06.11.11 10:16

Mám od Taliky kondicionér na řasy s liposomy,možná bych bez něj měla řasy horší,ale popravdě žádnou změnu nepozoruji…měla jsem prodloužené řasy,sundala jsem je a své řasy jsem měla opravdu poškozené,teď je to lepší,ale mám dojem,že spíš jen dorostly…ale na vytvarování obočí je to dobré:-)

suvaznudli 07.03.12 07:17

Ta Vaše Talika a jiný podobný … jsou jen léky na oči (myslím, žě na nějaký zákal) v gelové formě (a ještě na lékařský předpis), jejichž vedlejším účinkem je růst řas.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist