Tamaris - móda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NikiNikiNikitaaa
Nevyléčitelná závislačka 1500 příspěvků 01.05.14 19:59
Tamaris - móda

Holky svěřte se, co máte od Tamarisu doma. Co od nich máte rády. Dejte tipy na boty, kabelky, ad. Beru to téma komplexně.

Na poličce 23 parfémů 16 miniatur 2 odstřiky 37 vzorků V tužebníku 43 parfémů
Reakce:

NikiNikiNikitaaa
Nevyléčitelná závislačka 1500 příspěvků 01.05.14 20:04

Já začnu. Zatím toho moc nemám, ale jejich věci se mi moc líbí a určitě další věci pořídím. Mám jedny černé kožené kotníčkové elegantní boty na podpatku s antistressem, fialovou menší kabelku a fialovou větší peněženku (takový můj komplet 8)). Se vším jsem moc spokojená :palec:. Přiložím i fotky, až si najdu chvilku a bude dobré světlo.

dusty  01.05.14 21:03

@NikiNikiNikitaaa Mám od Tamaris v súčasnosti asi 7 topánok, vrátane čižiem. Je to dobrá strednoprúdová a kvalitná značka. Ešte sa mi nestalo, že by som niečo musela reklamovať, aj keď modré lodičky kúpené naposledy som musela roztláčať mokrou silonovou ponožkou na nohe, pokus bol úspešný. :mrgreen: A ešte mám od nich nohavice 7/8 dĺžky, farba pudrová ružová, už asi päť rokov, nosím ich rada, lebo mi trafili pás, ktorý mám vysoko.

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 01.05.14 21:36

Miluju jejich boty a kabelky. 90 % mých bot pochází od nich. Líbí se mi, že dělají anti-shock podpatky, je to lepší pro páteř.

Na poličce 20 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů

Lila
Nevyléčitelná závislačka 1848 příspěvků 01.05.14 21:44

A proč motáte TAMARIS do parfémových značek? :think:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

NikiNikiNikitaaa
Nevyléčitelná závislačka 1500 příspěvků 01.05.14 23:32

@evik77 Ano, boty jsou výborný. A já mám ještě jedno plus, botky už mám 3 roky a ani jednou jsem nemusela měnit plátky 8o. U jiných svých bot je měním i po měsíci 8o :pocitac:

NikiNikiNikitaaa
Nevyléčitelná závislačka 1500 příspěvků 01.05.14 23:36

@Lila Já to šoupla do parfémových? 8o Oops :oops:. U umístění mi to nabídlo zařazení jako značky a já to zamýšlela, jako zmapování značky jako takové, že to zařadím pod parfémy jsem nikde neviděla. Jde to ještě změnit? :think:

NikiNikiNikitaaa
Nevyléčitelná závislačka 1500 příspěvků 01.05.14 23:40

U nás v Globusu od Tamarisu mají koutek, kde jsou převážně boty, kabelky a pěněženky. Teď nedávno měnili prodejnu, nové jarní aranžmá a mají tam i šátky, taky moc hezké :*. Zase se tam půjdu podívat, jen to mám trochu z ruky.

ijáček  02.05.14 03:27

Asi 50 procent bot mám od Tamaris :lol:

Lila
Nevyléčitelná závislačka 1848 příspěvků 02.05.14 13:47

@NikiNikiNikitaaa Jj, napiš admince, ať to přesune ;) .

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist