Taneční pro dospělé Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 16.07.10 21:01
Taneční pro dospělé Praha

Poradíte? Nemáte zkušenosti?
Aby to bylo hezké a finančně dostupné…

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Vrzi
Učednice 183 příspěvků 17.07.10 12:04

Na Karlově náměstí můžu vřele doporučit.

http://www.vavruska.info/

Chodili jsme s přítelem do kurzů pro vysokoškoláky, předpokládám, že kurzy pro dospělé budou podobné. Pan Vavruška má charizma a vtip. Chodili jsme dvakrát a já bych šla znova, kdyby přítel chtěl.

Na poličce 11 parfémů 4 miniatury 2 odstřiky 11 vzorků V tužebníku 4 parfémy

marge
Učednice 131 příspěvků 17.07.10 12:48

K Vavruškovi jsme taky chodili do kurzu pro vysokoškoláky (Vrzi, nechodili jste teď na jaře ve čtvrtek?) a můžu doporučit. Pan Vavruška je mlaďoch, tančit umí, vysvětluje i správné držení a je celkem dost místa na tančení. Nás to bavilo a uvažujeme o pokračovacím kurzu (jen je v neděli, což nám úplně moc nevyhovuje).

Na poličce 5 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 41 vzorků V tužebníku 1 parfém

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 17.07.10 13:36

Do Vavruškovy školy jsem chodili s přítelem na Salsu, učil nás kubánec Angelo Repilado a jeho bezvadná parťačka Jana Krausová. Perfektní!

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

Vrzi
Učednice 183 příspěvků 17.07.10 15:08

Ne, Marge, žádný supr parfém jsem tam necítila :) My chodili asi před dvěma třemi lety. Už ani pořádně nevím.

Na poličce 11 parfémů 4 miniatury 2 odstřiky 11 vzorků V tužebníku 4 parfémy

marge
Učednice 131 příspěvků 17.07.10 17:58
Vrzi píše:
Ne, Marge, žádný supr parfém jsem tam necítila :)

Wau, to je poklona:o))
Ale máš pravdu, vždycky jsem tam cítila akorát svůj a přítelův parfém + někdo nosil Cinemu. Jinak jsem bohužel registrovala jen pot :|

Na poličce 5 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 41 vzorků V tužebníku 1 parfém

madlenka11
Nováček 9 příspěvků 05.12.14 16:08

Nám se moc líbil taneční kurz od Astry Praha. Lektoři byli skvělí-šikovní a sympatičtí. Na tanečním parketu nás nebylo příliš (jako si třeba pamatuju z mých tanečních v 16-ti,to bylo peklo) takže jsme si mohli tanec užívat a nemuseli si hlídat paty. Super atmosféra i jsme se hodně naučili.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist