Taneční pro dospělé Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 16.07.10 21:01
Taneční pro dospělé Praha

Poradíte? Nemáte zkušenosti?
Aby to bylo hezké a finančně dostupné…

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Vrzi
Učednice 179 příspěvků 17.07.10 12:04

Na Karlově náměstí můžu vřele doporučit.

http://www.vavruska.info/

Chodili jsme s přítelem do kurzů pro vysokoškoláky, předpokládám, že kurzy pro dospělé budou podobné. Pan Vavruška má charizma a vtip. Chodili jsme dvakrát a já bych šla znova, kdyby přítel chtěl.

Na poličce 11 parfémů 4 miniatury 2 odstřiky 11 vzorků V tužebníku 4 parfémy

marge
Učednice 131 příspěvků 17.07.10 12:48

K Vavruškovi jsme taky chodili do kurzu pro vysokoškoláky (Vrzi, nechodili jste teď na jaře ve čtvrtek?) a můžu doporučit. Pan Vavruška je mlaďoch, tančit umí, vysvětluje i správné držení a je celkem dost místa na tančení. Nás to bavilo a uvažujeme o pokračovacím kurzu (jen je v neděli, což nám úplně moc nevyhovuje).

Na poličce 5 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 41 vzorků V tužebníku 1 parfém

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 17.07.10 13:36

Do Vavruškovy školy jsem chodili s přítelem na Salsu, učil nás kubánec Angelo Repilado a jeho bezvadná parťačka Jana Krausová. Perfektní!

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

Vrzi
Učednice 179 příspěvků 17.07.10 15:08

Ne, Marge, žádný supr parfém jsem tam necítila :) My chodili asi před dvěma třemi lety. Už ani pořádně nevím.

Na poličce 11 parfémů 4 miniatury 2 odstřiky 11 vzorků V tužebníku 4 parfémy

marge
Učednice 131 příspěvků 17.07.10 17:58
Vrzi píše:
Ne, Marge, žádný supr parfém jsem tam necítila :)

Wau, to je poklona:o))
Ale máš pravdu, vždycky jsem tam cítila akorát svůj a přítelův parfém + někdo nosil Cinemu. Jinak jsem bohužel registrovala jen pot :|

Na poličce 5 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 41 vzorků V tužebníku 1 parfém

madlenka11
Nováček 9 příspěvků 05.12.14 16:08

Nám se moc líbil taneční kurz od Astry Praha. Lektoři byli skvělí-šikovní a sympatičtí. Na tanečním parketu nás nebylo příliš (jako si třeba pamatuju z mých tanečních v 16-ti,to bylo peklo) takže jsme si mohli tanec užívat a nemuseli si hlídat paty. Super atmosféra i jsme se hodně naučili.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist