Tangle teezer - používáte?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 24.09.11 13:06
Tangle teezer - používáte?

Lidi, používáte někdo kartáč Tangle teezer a doporučili byste ho?

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 24.09.11 13:52

Používám už nějaký rok /více let, jakmile se objevil/, jiné hřebeny od té doby neberu do ruky /a když vezmete, okamžitě člověk pocítí ten obrovský rozdíl/.
Za mne malý-velký zázrak, na dlouhé a po umytí těžko rozčesatelné vlasy to nejlepší, co může být. Naopak kartáče z kančích štětit apod. jiné nesmysly byly v mém případě vyhozené peníze. Tangle Teezer je doslova návykový :mrgreen:

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 24.09.11 13:54

v čem je jiný? a jak to vypadá, hoďte odkaz nebo obrázek!

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 24.09.11 14:47

Romčo, dej si to do vyhledávače na Youtube, je tam hromada instruktážníích vi­deí.

Evo, a dají se s ním rozčesat i mokré dlouhé vlasy? Zkoukla jsem jen kousek na Youtube, všichni česali suché. A ještě dotaz - nejsou pak vlasy příliš „připlácnuté“, neztratí objem?

Objednala jsem si teď bílý kartáč Balmain, půjdu si pro něj ke svojí bývalé kadeřnici a všimla jsem si, že má i tyhle hračičky. Jenže ona mi vychválí všechno, není objektivní, chce prodávat skoro násilím (proto už se u ní nestříhám a bojím se na ten kartáč zeptat).

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 24.09.11 15:01

Používám na děti - dají se tím bezbolestně rozčesat dlouhé kudrnaté zacuchané vlasy - i mokré.

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 24.09.11 16:37
Tigra píše:
Romčo, dej si to do vyhledávače na Youtube, je tam hromada instruktážníích vi­deí.

Evo, a dají se s ním rozčesat i mokré dlouhé vlasy? Zkoukla jsem jen kousek na Youtube, všichni česali suché. A ještě dotaz - nejsou pak vlasy příliš „připlácnuté“, neztratí objem?

Objednala jsem si teď bílý kartáč Balmain, půjdu si pro něj ke svojí bývalé kadeřnici a všimla jsem si, že má i tyhle hračičky. Jenže ona mi vychválí všechno, není objektivní, chce prodávat skoro násilím (proto už se u ní nestříhám a bojím se na ten kartáč zeptat).

Dají, respektive moje opravdu dlouhé vlasy se dají rozčesat i nasucho po umytí, kdy se u něčeho zapomenu a jsou zakudlené. Teezer má i neobyčejnou životnost, mám ho už hodně dlouho, není zlámaný jediný zoubek /jsou pružné/. Za sebe mohu jen doporučovat. I co jsem teezer doporučila v okolí, všichni chválí, hlavně dlouhovlasé dámy. Na krátké vlasy je možná zbytečný, ty se dají učesat čímkoli.

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 24.09.11 16:39

Vlastním jen klasickou verzi teezeru, máte někdo i cestovní? Má být i s pouzdrem, není to moc velké? :conf:

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 24.09.11 18:30

Mám ho, je dobrej, jinak mám jenom dřevěné přírodně chlupaté, nicméně nejlepší je když se nečešu :roll: :shock: :oops:

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 24.09.11 19:33

Ech. Tak jsem si právě znova naplno uvědomila, jak jsem ovlivnitelná reklamou. Nějakou dobu jsem tu věc a recenze na ni obdivovala a vážně zvažovala koupi…a teprv po chvíli mi došlo, že když se nečešu, tak to vlastně k ničemu nepotřebuju :lol:

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 24.09.11 19:34

Nemáš náhodou ježka? :conf:

Myslím na hlavě, o fretce vím…

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 24.09.11 19:39

Nee. Akorát ať udělám s vlasama cokoliv, po deseti minutách vypadaj jak před zásahem (včetně pokusů s kulmou nebo natáčkama).....jen když jsem kdysi zkusila dredy, začly se rozplétat až druhý den a né po deseti minutách… …takže za mě, zbytečná práce :wink:

(už je nečešu aspoň deset let jinak než prohrábnutím prstama a zatřepáním hlavou)

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Roza
Parfémová maniačka 897 příspěvků 27.09.11 14:14

Já se taky nečešu, jenom prohrabuju rukama a mám polodlouhé vlasy. Mně přijde, že hřeben je zbytečně uplácne k hlavě.

Příspěvek upraven 10.06.15 v 19:23

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 28.09.11 13:20

Ja používam, ale len ten menší - cestovný. Dobre sa rozčesávajú vlasy, ale už by som si nabudúce radšej kúpila ten väčší.

Ja mám tento

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 03.10.11 10:23

taky ho používám už přes týden a mohu ho opravdu doporučit,pro ženy s dlouhými hrubšími vlasy,které nejdou tak lehce rozčesat.Já mám největší problém stím rozčesáváním po umytí,když jsou vlasy mokré,vždy mi každý hřeben strašně vlasů vytrhal,to sice Tangle taky mi něco veme,ale oproti ostatním je to minimum.
Krásně vlasy uhladí a jsou jemné,přijde mi že i objemnější?
každopádně mé vlasy máloco dokáže nějak zkrotit..

Na poličce 36 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 47 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 04.10.11 17:01

Jak to děláte vy s těmi polodlouhými vlasy, že se nečešete a vypadát upraveně? Já si ty vlasy hřebenem neprotáhnout, tak vyadám jak houmlesačka…

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist