Tašky a kabelky

Fotoalbum tématu (33) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

micmici
Učednice 52 příspěvků 22.04.11 06:56
Tašky a kabelky

Jsem maniak a ani se neptejte, kolik jich mám :-)

jednou za čas dělám „čistku“
nabízím hezké kabelky různých barev, např. Desigual, Promod, Benetton
v případě zájmu zašlu foto.
Piště prosím do SZ

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 12 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
Reakce:

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3966 příspěvků 22.04.11 08:28

Tak hoď fotky do bazárku nepotřebného :wink:

Kabelek nemám žádné závratné množství cca 10 (přestože jako většina ženských je ráda). Nakonec v poslední době stejně lítám většinou s jednou (už chytá pěknou patinu) :D Chybí mi příležitosti k provětrání ostatních :cry:

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 22.04.11 09:16

JJ, hoď fotky do bazárku, ráda se mrknu. Jsem taky magor do kabelek :-)

Na poličce 94 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 22 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 22.04.11 09:27

Taky ráda mrknu v bazárku :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 04.10.12 09:47
Pěkná kabelka do práce za rozumný peníz

Ahoj holky, našla jsem toto téma a chtěla bych poradit, moje oblíbená kabelka do práce se tak nějak rozpadá, tak bych chtěla poprosit o tipy kde hledat :nevim:
Moje požadavky:

• aby se kabelka dala hodit na rameno, pěkně se nosila
  • byla větší, aby se mi tam vešly všechny moje krámy + miska se salátem a třeba rohlíkem na sváču
  • byla jednoduchá, nemám ráda všemožná cinkrlátka, nášivky, blejskátka atd…
  • barvu bych viděla nějakou neutrální, aby se hodila k více oblečení
  • o ceně přesnou představu nemám ale prostě nějaká rozumná mez, na tržnici pro ni nepoletím, ale na nějakou luxusní značku penízky asi nevyhrabu

Díky za případné rady, možná jsem moc náročná :oops:

sarinenka  04.10.12 10:59

@lucil Já párkrát nakoupila na www.gregorio.cz a spokojenost. Většinou (nebo možná dokonce všechny :think: ??) jsou to italské kabelky z pravé kůže a kvalita je super. Zkus kouknout.

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 04.10.12 12:57

Dobrý téma, já taky pár kabelek mám, vždycky se mi nějaká líbí, tak si jí koupím a pak mi leží doma, mám takhle jednu červeno-bordó koženou,měla jsem jí jednou a dokonce jsem si k ní koupila letní boty :zed:, zrovna teď jsem se zaměřila na ledvinky, potřebovala bych něco na peněženku a mobil, ale ne sportovní, spíš něco víc ženského, máte nějaký tip, kde hledat? Guess za 1200,– ale nechci :think:

Příspěvek upraven 15.08.16 v 11:52

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 04.10.12 13:12

nikdy jsem si nekupovala drahé kabelky, takový ten nějaký normální průměr, ale musím říct, že většinou vydržely tak rok a dost velká část z nich vypadala už po chvíli používání opotřebená…teď mám mj. dvě kabelky Guess a nemůžu si je vynachválit, jednu už mám tak tři čtvrtě roku a není to na ní nijak znát, pořád vypadá jako nová a co mě těší, na obě sbírám komplimenty kudy chodím (doktorky, sestřičky, spolužačky, kamarádky, příbuzní…)…takže jsem samozřejmě spokojená a nemám pocit, že bych vyhodila zbytečně peníze

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 04.10.12 13:27

Já si taky drahé nekupuju, to byl dost úlet s touhle červenou, mám kabelku od Bati, nekoženou, ale laciná taky nebyla a nic moc,už jí mám rozpraskanou,obecně dražší nekožené kabelky mi vydrží míň než ty levnější.Ten Guess nezatracuju, co se týká kabelek, ale ledvinka mi přijde značková zbytečná. V sekáči jsem ale nic neviděla a jinak mají jen sportovní a těch mám dost, chtěla bych něco šmrncovnějšího. :nevim:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 04.10.12 15:39

@Amy Tak kde sehnat ledvinku to opravdu netuším, i když mám pocit, že jsem právě takové pěknější zahlédla u tam, kde prodávají kabelky - jakože obyč kamenný obchod, ne větnamci ani nic takového. Jinak s výdrží kabelek je to u mě taky tak rok, pak už je vidět, že je používaná, no.. na druhou stranu po roce se mi stejně přestane líbit nebo mě bavit tak je čas na novou :)

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3275 příspěvků 04.10.12 15:46
@lucil píše:
@Amy je to u mě taky tak rok, pak už je vidět, že je používaná, no..

To je právě ta „nevýhoda“ kvalitní kůže, tu za rok nezničíš a tak tě nesmí omrzet ani kabelka :)

Na poličce 175 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3048 příspěvků 04.10.12 17:06

Pěkné kožené kabelky mají v Kaře a Galexu.

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

zdenice
Parfémová maniačka 889 příspěvků 04.10.12 18:04

tady taky něco je http://www.delmas.cz/

Na poličce 40 parfémů 0 miniatur 15 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 04.10.12 20:02

Holky díky za tipy, do Galexu mrknu a ty stránky delmas tam bych si asi taky vybrala :twisted:

Natulinda
Učednice 62 příspěvků 06.10.12 03:02

Kabelky jsou moje láska, raději nepíšu, kolik jich mám, protože ten počet mně samotné vyráží dech…kupuji kabelky levné a i hodně drahé, nerozhoduje značka, jen vzhled a to, k čemu se mi hodí, jak mi doplní šatník, barevně se taky nikterak neomezuji, mám doma kabelky snad všech barev, co existují…poslední dobou jsem nakoupila i dost nekožených, často vypadají velice pěkně a zajímavěji, než kožené, dneska je zpracování koženky už na vysoké úrovni…ale většinu kabelek mám kožených, to zase jo…kabelka mi musí kápnout do noty, abych si jí pořídila…tím, že jich mám moc, tak ani už dlouho nehledám žádnou konkrétní, jen vybírám z toho, co potkám v obchodech..pos­lední tři jsem koupila na nedávné dovolené, občas jsem donucena nějak vymyslet jiné uspořádání při uskladnění - už moc místa doma není, kam by se nové úlovky daly dávat…zazněl tu Galex i Kara, i od nich mám nějaké kabelky a jsem s kvalitou spokojená.

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist