Tattoo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

namak
Učednice 33 příspěvků 30.11.08 15:07
Tattoo

Rád bych znal váš názor na téma tetování. Máte je? Asi poslední 3 měsíce nad tím přemýšlím, rozhodně bych nechtěl nějakou „šílenost“ jako lebka přes celá záda apod., ale nejsem si pořád nějak jistý… Říkal jsem si, že nějaký ornament kolem spodní části nohy, potřebuji si totiž udržet stále jistou serióznost… - zároveň si ale s přítelkyní potrpíme na extravaganci…ona mi navíc řekla, že se musím rozhodnout sám.. :? :shock: Co vy :?: díky.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 30.11.08 15:26

No, mně se to nelíbí a to nejsem nijak usedlý typ. Připadá mi to zajímavé jen tehdy, když to pro toho člověka něco konkrétního znamená. Mít to jen jako ozdobu je docela nuda, to je jako nosit léta totéž tričko či stejné korále. Nejhorší jsou takovéty neurčité klikyháky a řetězy nahoře na pažích apod.
Pokud jsi schopen odpovědět si co to konkrétně je a proč je to tak významné, že to musíš mít na těle, pak snad.

Když si představím dva muže vedle sebe a jeden bude mít na noze cosi vytetované a druhý nic, rozhodně si nepomyslím, že ten potetovaný je nějak zvláštní či extravagantní. Bohužel. :wink:

Když to napíšu narovinu, tak ta originalita nebo extravagance je zajímavější když vzniká v hlavě a ne v tetovacím salonu.
Ale to je čistě můj osobní názor. :wink:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Aja
Učednice 153 příspěvků 30.11.08 16:11
tatoo

Mě se také tetování nijak zvlášť nelíbí a hlavně mi k holkám nějak nejde asi jako piercing. Přijde mi to trochu neženské, to je můj názor.

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 4 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 30.11.08 17:00

Souhlasím s Ronnou! Je to teď módní záležitost a až to vyjde z módy, co potom s tím? Odstranění je velmi bolestivé a nákladné!
Nejsem nijak přehnaně konzervativní - ale co se týče tetování tak ano, navždy mi bude evokovat propuštěné delikventy.
Intelektuálové se většinou netetují.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 30.11.08 17:21

Souhlasím, taky to nějak nemusím, ale když už se holčiny chtějí zdobit, je tu henna, nějakou dobu to vydrží, příště může mít jiný motiv, je to šetrné a bez nebezpečí infekce. A co mi na tetování vadí nejvíc je, že tělo stárne, na mladém napnuté kůži je to fajn, ale od určitého věku, mno :roll:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 30.11.08 17:33

Mě se tetování zase líbí.Když je to pěkný vypracovaný chlap a na těle má krásnou kérku proč ne.Na druhou stranu, pokud si nejsi jistý, tak do toho nejdi,mohlo by tě to mrzet a je to na pořád.

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 01.12.08 21:02

Mně se tetování líbí. Dokonce jsem si sama chtěla nechat udělat něco jemného kolem kotníku nebo na nártu.
U chlapů se mi líbí na vypracovaných rukách nebo na lýtku. Ale spíš jenom menší věci, rozhodně ne třeba celá barevná záda apod.
Taky to chce pořádně zapřemýšlet nad motivem. Můj známý má na paži vytetovanou dlaň a už zjišťuje, že by si to asi nechal předělat.
Ornament kolem spodní části nohy by mohl být fajn, ale rozhodnutí bude opravdu jenom a jenom na tobě.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 01.12.08 21:30

Suhlasím, že je to módní záležitost, ale já osobně bych si to udělat nenechala. Některá tetování jsou sice zajímavá, ale na mladé kůži vytetovaná kytička, působí později na kůži vrásčité, jako seschlotina :wink: Proti gustu žádný dišputát, moje tchýně si nechala vytetovat delfína v 52 letech, ale působí spíše než zajímavě, komicky :lol:

Jedna z mých známých si nechala vytetovat na prso růžičku, ale bohužel po dvou dětech už ta růžička nějak povadla, což je normální.. :wink:

Až teď jsem zjistila, že se jedná o dotaz od muže :lol: Ale což i chlapům kůže postupně stárne :wink:

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 01.12.08 21:36

Mně se u holek líbí maximálně nějaké malé nenápadné tetování pod lopatku. Jinak fakt asi nic jiného. U chlapů se mi tetování většinou nelíbí. Prostě všeobecně pro to moc nejsem, spíš to vnímám jako hyzdění jinak krásného nahého lidského těla.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 02.12.08 17:05

Mě se tetování líbí, ale určitě bych do toho já sama nešla :D Hennu bych zkusila, není to napořád. Na vypracovaném těle to vypadá pěkně, dokonce se mi líbí i ty různé klikyháky a ostnaté dráty a co potom? jak kůže zestárne? je mě vlastně jedno, na podívání je to pěkné :lol: O to víc mě překvapí nějaké neobvyklé místo na těle, na jedné kočce jsem viděla jak jí vzadu na noze asi 10cm nad kolenem pod mini kouká nějaké tetování, tak to je nápad, ale tam to musí bolet :roll:

Namak - myslím, že tetování na spodní části nohy není až tak nápadné a v případě potřeby se dá lehce schovat.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Zuzek
Znalkyně 265 příspěvků 02.12.08 23:36

Tetování mám, jedno malinké na levé paži, jedno na pravém zevním kotníku. Bylo mi 20, když jsem na to šla, je to permanentní, nezmizí. Nelituju, i když to mám už 8 let. Jelikož jsem sestřička, myslela jsem na to, že to musím mít na místě, které nepůjde vidět v uniformě ( ne každý pro to má pochopení a předsudky jsou…). Myslím, že tím nikoho nedráždím, je to tak malé a decentní, že je to pro mě spíše jako šperk, protože jinak nosím jen náušnice, snubní a zásnubní prstýnek ( ty dva poslední jen mimo práci, samozřejmě, jinak bych dostala zápis!!!! :( :twisted: ).
Další malůvku bych nechtěla, i když se mi to líbí moc, myslím, že dvě stačí. Nechala jsem si to dělat sterilně na poliklinice, jinak bych do toho nikdy nešla, jako zdravotník vím, co by mi mohlo hrozit. Jsou i takoví blázni, kt. za nižší cenu podstoupí i podmínky typu M.A.S.H.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 03.12.08 14:53
Ronna píše:
No, mně se to nelíbí a to nejsem nijak usedlý typ. Připadá mi to zajímavé jen tehdy, když to pro toho člověka něco konkrétního znamená. Mít to jen jako ozdobu je docela nuda, to je jako nosit léta totéž tričko či stejné korále. Nejhorší jsou takovéty neurčité klikyháky a řetězy nahoře na pažích apod.
Pokud jsi schopen odpovědět si co to konkrétně je a proč je to tak významné, že to musíš mít na těle, pak snad.

Když si představím dva muže vedle sebe a jeden bude mít na noze cosi vytetované a druhý nic, rozhodně si nepomyslím, že ten potetovaný je nějak zvláštní či extravagantní. Bohužel. :wink:

Když to napíšu narovinu, tak ta originalita nebo extravagance je zajímavější když vzniká v hlavě a ne v tetovacím salonu.
Ale to je čistě můj osobní názor. :wink:

Jo, asi tak to vidím i já. Ale rozhodně se nenech do ničeho nutit. Jako důkaz lásky (nebo je to jen přítelkyně?) je to dost trapný.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Chihuahua
Parfémová maniačka 731 příspěvků 10.08.12 17:25

Já mám na těle tetovaček celkem pět z nichž jedna je opravdu dost velká. Sahá mi od ramene až po loket a navíc je to překryté nepovedené tetování z dřívějška. Navíc mě začíná štvát, že se mě na to každý pořád vyptává co že to tam mám a jestli to nebolelo a proč to tam mám a bla bla bla…
Takže si nyní pohrávám s myšlenkou nechat si to jedno odstranit laserem-prý je to sice finančně náročné, ale nejsou po tom jizvy.
Máte s tímto někdo zkušenost? Hlavně Olomouc nebo Brno? Díky

Na poličce 4 parfémy 3 miniatury 3 odstřiky 42 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Sheep
Nováček 2 příspěvky 17.08.12 22:25
:lol:
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist