Tautou a Vernant propagují Chanel No5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 14.05.09 10:46
Tautou a Vernant propagují Chanel No5

Co na spot říkáte? http://chanel.com/fb/um.php?…

Sama jsem zklamaná. Na můj vkus moc romantický, moc klišé, žánrově příliš podobný pojetí s Kidmanovou. Vůni nevnímám jako romantickou a myslím, že Coco by si musela dát cigáro a panáka, aby takovou urážku rozchodila. :lol: Audrey přitom dokáže perfektně styl Coco reprezentovat, škoda, že Vernant neposunul stylizaci tímhle směrem: grafičnost, chic, jistá odtažitost, nadhled. Líbila by se mi víc ostříhaná a oblečená tak, jak je teď často vidět při prezentaci filmu Coco avant Chanel (zkusím někde najít odkaz). Takhle na mě působí jen ten poslední, černý model z nádraží (ten bych ostatně brala :wink: ).

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 14.05.09 10:52

Takže zde: http://vogue.fr/…_de_vogue/09 … t-cha.aspx http://www.elle.fr/…ple/la-vie-d … rouge/(gid)/870020 http://www.elle.fr/…/elle-video/(chaine)/859584/(­video)/877530

Tahle je tedy z nechanelovského soudku, ale tu fakt žeru: http://www.elle.fr/…ute/beaute-d … /look/(gid)/67824

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 14.05.09 11:09

Mě se reklama líbí MOC.
Ovšem ne na No. 5.
Asi tak.
Audrey se mi líbí, No. 5 (EDP více…) miluji, ale tyhle dojmy ve mě nevyvolává.
I když… pro mě osobně je No. 5 tak… široká, že si ji klidně vezmu i k džínům, takže…

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 14.05.09 11:24

To já taky! :lol:

Spíš jsem to myslela tak, že jako první parfém značky, který nadto vybrala, jak víme :wink: , sama Coco, bych očekávala, že bude propagovaný v souladu s filosofií a stylem značky (např. reklama na Coco M. s Knightleyovou taková byla).

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 14.05.09 11:26

No… héle… dlabeme na filosofii, jde o to, prodat ho, ne?
A jak ho prodáme, že?
:roll:

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 14.05.09 11:30

http://www.youtube.com/watch?…

Mně se ta reklama taky líbí… takovej minifilmeček  :)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 14.05.09 14:14

Mně se tedy nepodařilo odkaz na reklamu od Ireny otevřít, ale je-li to tatáž, co už se tu o ní mluvilo ve vláknu o No.5 nebo co dávala odkaz Luna, což předpokládám, tak se mi líbí a to víc, než reklama s Nicole Kidman. Je možná opravdu laděná trochu romantičtěji, to uznávám, ale mně se zas líbí ta barevnost (do zlatohněda) a ty detaily toho vlaku (nejsem znalec, tak neposoudím autentičnost, ale na laika jako já působí ten vlak historicky a luxusně), což mi přijde, že dohromady vyvolává takovou tu atmosféru starých časů, ale jako v dobrém. Myslím takové ty staré dobré časy, nebo jak to vyjádřit. Prostě mně osobně ta reklama říká, že je to luxusní parfém s tradicí.

Jinak mi nepřijde, že by se No.5 nemohla navonět žena na cestu vlakem a že by se tam nemohla zakoukat do pohledného mladého muže, takže mi celý ten příběh z té reklamy nijak mimo nepřišel. Jinak netuším, jakou přesně má souvislost ta reklama s filmem o Coco (jsou to záběry z filmu sestříhané do reklamy nebo jak?), proto nekomentuji souvislost s Coco jako osobou. Můžete mě někdo uvést do obrazu, prosím? V těch dalších odkazech Irenky si moc nepočtu, neumím francouzsky, bohužel…

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 2 parfémy

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 14.05.09 15:52
reklama

Audrey je nádherná… a připadá mi jako dokonalá nositelka Chanelů… Prostě mi k tomu tak nějak sedí. A že je to romantika… no je… ale jelikož mi No.5 připadá jako mýdlová voda, nevadí mi to.

Na poličce 37 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 45 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6634 příspěvků 14.05.09 18:09

Přiznám, že mě osobně se reklama s Audrey VELMI líbí… :heart: Jsem prostě nevyléčitelný romantik. A No.5 ve verzi Elixir Sensuel je opravdu nádherná, svůdná vůně, tu si tam představuji… :D

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 14.05.09 18:14

Mě se reklama s vlakem líbí…Panenka to popsala moc hezky, taky to na mě působí podobně. Na druhou stranu se mi líbila i reklama s Nicol, působila luxusně, vznešeně. Z té nové zas dýchá takové kouzlo, staré časy, náhodná setkání..
Líbí se mi obě :heart:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 14.05.09 21:47

Mě se reklama líbí, zejména ten delší film, který trvá 2'20 min.
Ale Adrey mám ráda ještě od jejícho prvního filmu (Vénus beauté ), takže jsem prostě předpojatá :D .

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Arome Šárka
Učednice 77 příspěvků 14.05.09 22:19

Reklama se mi líbí, přijde mi, že je pěkně laděná do Chanelovských barev. A Audrey to moc sluší :-)

Na poličce 24 parfémů 65 miniatur 0 odstřiků 63 vzorků V tužebníku 17 parfémů

rocky
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 14.05.09 22:23

Mně se taky reklama libí, Audrey je kočka.

Na poličce 63 parfémů 1 miniatura 84 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 15.05.09 17:17

Mně se to líbí. A to romantiku nemám ráda :)

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 18.05.09 07:56

Mně se to líbí moc. Mám ráda jednak vůní, jednak Tautou a ta reklama mi připomíná atmosféru mých oblíbených detektivek od A. Christie. Takže já dávám jedničku s hvězdičkou. :wink:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist