Tautou a Vernant propagují Chanel No5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 14.05.09 10:46
Tautou a Vernant propagují Chanel No5

Co na spot říkáte? http://chanel.com/fb/um.php?…

Sama jsem zklamaná. Na můj vkus moc romantický, moc klišé, žánrově příliš podobný pojetí s Kidmanovou. Vůni nevnímám jako romantickou a myslím, že Coco by si musela dát cigáro a panáka, aby takovou urážku rozchodila. :lol: Audrey přitom dokáže perfektně styl Coco reprezentovat, škoda, že Vernant neposunul stylizaci tímhle směrem: grafičnost, chic, jistá odtažitost, nadhled. Líbila by se mi víc ostříhaná a oblečená tak, jak je teď často vidět při prezentaci filmu Coco avant Chanel (zkusím někde najít odkaz). Takhle na mě působí jen ten poslední, černý model z nádraží (ten bych ostatně brala :wink: ).

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 14.05.09 10:52

Takže zde: http://vogue.fr/…_de_vogue/09 … t-cha.aspx http://www.elle.fr/…ple/la-vie-d … rouge/(gid)/870020 http://www.elle.fr/…/elle-video/(chaine)/859584/(­video)/877530

Tahle je tedy z nechanelovského soudku, ale tu fakt žeru: http://www.elle.fr/…ute/beaute-d … /look/(gid)/67824

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 14.05.09 11:09

Mě se reklama líbí MOC.
Ovšem ne na No. 5.
Asi tak.
Audrey se mi líbí, No. 5 (EDP více…) miluji, ale tyhle dojmy ve mě nevyvolává.
I když… pro mě osobně je No. 5 tak… široká, že si ji klidně vezmu i k džínům, takže…

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 14.05.09 11:24

To já taky! :lol:

Spíš jsem to myslela tak, že jako první parfém značky, který nadto vybrala, jak víme :wink: , sama Coco, bych očekávala, že bude propagovaný v souladu s filosofií a stylem značky (např. reklama na Coco M. s Knightleyovou taková byla).

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 14.05.09 11:26

No… héle… dlabeme na filosofii, jde o to, prodat ho, ne?
A jak ho prodáme, že?
:roll:

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 14.05.09 11:30

http://www.youtube.com/watch?…

Mně se ta reklama taky líbí… takovej minifilmeček  :)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 14.05.09 14:14

Mně se tedy nepodařilo odkaz na reklamu od Ireny otevřít, ale je-li to tatáž, co už se tu o ní mluvilo ve vláknu o No.5 nebo co dávala odkaz Luna, což předpokládám, tak se mi líbí a to víc, než reklama s Nicole Kidman. Je možná opravdu laděná trochu romantičtěji, to uznávám, ale mně se zas líbí ta barevnost (do zlatohněda) a ty detaily toho vlaku (nejsem znalec, tak neposoudím autentičnost, ale na laika jako já působí ten vlak historicky a luxusně), což mi přijde, že dohromady vyvolává takovou tu atmosféru starých časů, ale jako v dobrém. Myslím takové ty staré dobré časy, nebo jak to vyjádřit. Prostě mně osobně ta reklama říká, že je to luxusní parfém s tradicí.

Jinak mi nepřijde, že by se No.5 nemohla navonět žena na cestu vlakem a že by se tam nemohla zakoukat do pohledného mladého muže, takže mi celý ten příběh z té reklamy nijak mimo nepřišel. Jinak netuším, jakou přesně má souvislost ta reklama s filmem o Coco (jsou to záběry z filmu sestříhané do reklamy nebo jak?), proto nekomentuji souvislost s Coco jako osobou. Můžete mě někdo uvést do obrazu, prosím? V těch dalších odkazech Irenky si moc nepočtu, neumím francouzsky, bohužel…

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 14.05.09 15:52
reklama

Audrey je nádherná… a připadá mi jako dokonalá nositelka Chanelů… Prostě mi k tomu tak nějak sedí. A že je to romantika… no je… ale jelikož mi No.5 připadá jako mýdlová voda, nevadí mi to.

Na poličce 37 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 45 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 14.05.09 18:09

Přiznám, že mě osobně se reklama s Audrey VELMI líbí… :heart: Jsem prostě nevyléčitelný romantik. A No.5 ve verzi Elixir Sensuel je opravdu nádherná, svůdná vůně, tu si tam představuji… :D

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 14.05.09 18:14

Mě se reklama s vlakem líbí…Panenka to popsala moc hezky, taky to na mě působí podobně. Na druhou stranu se mi líbila i reklama s Nicol, působila luxusně, vznešeně. Z té nové zas dýchá takové kouzlo, staré časy, náhodná setkání..
Líbí se mi obě :heart:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 14.05.09 21:47

Mě se reklama líbí, zejména ten delší film, který trvá 2'20 min.
Ale Adrey mám ráda ještě od jejícho prvního filmu (Vénus beauté ), takže jsem prostě předpojatá :D .

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Arome Šárka
Učednice 77 příspěvků 14.05.09 22:19

Reklama se mi líbí, přijde mi, že je pěkně laděná do Chanelovských barev. A Audrey to moc sluší :-)

Na poličce 24 parfémů 65 miniatur 0 odstřiků 63 vzorků V tužebníku 17 parfémů

rocky
Nevyléčitelná závislačka 1114 příspěvků 14.05.09 22:23

Mně se taky reklama libí, Audrey je kočka.

Na poličce 63 parfémů 1 miniatura 83 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 15.05.09 17:17

Mně se to líbí. A to romantiku nemám ráda :)

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 18.05.09 07:56

Mně se to líbí moc. Mám ráda jednak vůní, jednak Tautou a ta reklama mi připomíná atmosféru mých oblíbených detektivek od A. Christie. Takže já dávám jedničku s hvězdičkou. :wink:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist