Tautropfen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 30.10.08 15:46
Tautropfen

Co říkáte na tuto kosmetiku? Zkoušela jsem spoustu vzorků, a přestože mi prodavačka tvrdila, že je to super kvalitní přírodní kosmetika, vůbec mi nevyhovuje. Většina krémů i fluidů lepí a stahuje (takže nic pro moji suchou pleť) a hlavně má nepříjemnou vůni. Dokonce manžel reagoval slovy fuj, čím ses to namazala, to smrdí :oops: ty zbylé vzorky radši vyhoď…

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 30.10.08 16:54

Mě taky všechny vzorky smrděly, kromě denního krému Energy. Jediný co mě vyhovuje je lávová země, která je v praktickým balení (ne pytlík jako ostatní firmy) a je jemnější.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů

saeculi-felicitas
Učednice 184 příspěvků 03.11.08 22:53

tau mi dělá radost, že je bio, ale lávovku kupuju zásadně od sanollu i když je trošku hrubší. právě to mi dělá dobře a vyhovuje mi i balení v pytlíku - přesypávám si to do vlastní pixly… :)

Na poličce 10 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chechtalka
Učednice 77 příspěvků 17.01.09 20:57

vůbec to neznám a ani po tom nijak extra netoužím :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

rose lavender
Nováček 10 příspěvků 08.04.09 19:25

Já ji tedy znám a považuji za vysoce kvalitní. Růžový balzám je skoro jako pohlazení a rakytníkový olejík používám taky. Jen ceny jsou poněku vyšší.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist