*TED LAPIDUS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 14.04.11 20:29
*TED LAPIDUS

pište, pište, ta značka mě zajímá.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ukázat značku Ted Lapidus

Reakce:

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 14.04.11 21:55

Právě jsem si na léto koupila Création Thé Vert . Je mi moc příjemná, voní mi jako zelený čaj se zeleným jablkem, sladkotrpce - trpkosladce, ale ta sladkost není cukrová ani květinová, ale nakyslá, jablečná, osvěžující. Typově mi hodně připomíná Omnia Crystalline nebo Roxy Love. Na to, že je to letní čajovka, má dost dobrou výdrž.

Mám taky Création , to je chypre jako řemen, naprosto klasická a ilustrativní, přímo prototyp. Mýdlo s jelenem. Držák, výrazná vůně.

Měla jsem Pour Elle . Velmi sladká květinovka, vůně tiaré. Taky výrazný držák.

Fantasme . Vanilkovo-žvýkačková ovocná sladká vůně. Stejně jako předchozí je výrazná s velkou výdrží.

Takové jsou moje dojmy z několika TL. Kromě docela umírněné Thé Vert jsou to pro mě docela excentrické výrazné vůně, které nemusí zrovna každému vyhovovat.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 14.04.11 21:56

Création Thé Vert - čaj se zeleným jablkem (spíš nesladká letní polívačka - a dost dobrá polívačka :wink: )

Fantasme - vanilkový pudink s ovocnou šťávou

TL pour Elle - kytky s vanilkou

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 15.06.11 10:13

Vyzkoušela jsem od něj dvě vůně - obě se mi líbí
TL Pour Elle - omamné sladké květiny
Silk Way - pižmo, květiny a kadidlo

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

xmarkeeex
Učednice 246 příspěvků 21.02.14 18:46

Já mám vzorek Lovely Fantasme. Hodně výrazná květinová vůně - převládá fialka, konvalinka a pivoňka.

Na poličce 22 parfémů 5 miniatur 63 odstřiků 33 vzorků V tužebníku 22 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist