Ted Lapidus - Lapidus pour homme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 21.11.09 01:41
Ted Lapidus - Lapidus pour homme

nie som si isty, ci som nahodou toto vlakno uz nezakladal, ak ano tak sa velmi ospravedlnujem, ale tato vona ma dost zaujima, pretoze skoro vsade na nu citam iba same chvaly… skusal ju z vas niekto? hlavne myslim tych, co sa zamerivaju na klasiky..

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 21.11.09 13:46

jo zkoušel, mně se líbí, i když mám podezření, že mě z ní taky bolí hlava podobně jako Hugo Boss no1, který je jí celkem dost podobný…s tím rozdílem, Boss no1 je sladký díky svému medu a Lapidus pour Homme díky ananasu…první dojem po vyzkoušení byl pizza Hawaii, kořeněný ananas, typická „osmdesátka“ kterou nejde s ničím splést ani si ji nevšimnout (je to jedna z nejsilnějších vůní, která mi na předloktí vydržela cca 30 hodin, a to i přesto, že jsem se mezitím dvakrát sprchoval, takže doporučuju opatrnou aplikaci)…kaž­dopádně v Celetné v podloubí v tom tolik propíraném obchůdku je k vyzkoušení i ke koupi (i když dost předražená, za 850kč mám pocit)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 21.11.09 22:39

FlirtBoy a myslis ze by bola vhodna aj do dnesnej doby? lebo „80ka“ je napriklad aj fahrenheit a pouziva sa dodnes, takisto aj joop homme a tiez sa dnes pouziva… je to vona typu - len pre mojho dedka?

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 22.11.09 00:47

já myslím, že docela dobře nositelná je i dnes, pokud se to nepřežene s aplikací…ale samozřejmě záleží hlavně na tom, jak sedne zrovna tobě…já nosím hodně často to Quorum (vím, opakuju se) a z něj ty 80. léta taky přímo „křičí“ - ale lidi mi ho chválí, tak nevím :D

co se týče Fahrenheitu, ten je ale skutečně v porovnání s Lapidusem v určitém smyslu „nadčasový“ - tj. myslím tím, že bude lépe přijímán okolím i dnes (ačkoliv já ho moc nemusím)…

no a ohledně Joop Homme, můj názor jsem tu už prezentoval…tu vůni by měli zakázat, jejího tvůrce rozčtvrtit a na každý kontinent poslat jednu čtvrtinu jako varování, aby se nikdo nikdy více o nic podobného nepokusil (přeháním):D ale i pro Joop platí totéž co pro Fahrenheit, obě si v dnešní době najdou svoji klientelu, která bude nepochybně širší než klientela Lapidus pour Homme, což ovšem neznamená, že by Lapidus byl nenositelný (hodně lidí, kteří nemají zkušenost s parfémy, také nakupují podle prvního dojmu, který může být u Lapiduse skutečně pro mnohé nepříjemný, protože je to vůně, která potřebuje trochu času, aby se „usadila“) :wink:

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 22.11.09 13:24

haha celkom dobre si to napisal :D aj ked ja osobne joop homme mozem :D no neviem vsade na forach lapidusa chvalia , ale zas nechcem aby som vonal ako stary dedo.-… asi ho radsej nerisknem :D

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 22.11.09 17:20

já teda nevím odkud jsi, ale pokud z Prahy, klidně ho můžeš v té Celetné zkusit - a pokud odjinud, zajdi do pizzerie, dej si pizzu Hawaii a až ti ji přinesou, tak se k ní nakloň a pořádně nasaj tu vůni - a představ si ji asi 20-25× intenzivnější :lol:

já si ho možná časem i koupím, sám ještě nevím - ale jestli jo, klidně ti pošlu odstřik :wink:

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 22.11.09 22:42

hehe z Prahy nie som :D ale pizzu hawai mam rad :D

funeris
Nováček 21 příspěvků 26.05.10 17:02

vona ,ktoru som kupil naslepo ,aplikoval riadnu davku asi 4 streky aj ked som si precital,ze je to riadny „powerhouse“ na krk a zamoril som cely byt na cely den.privodil som si ohromny hlavybol,a vonu okamzite zatratil.to bolo vo februari.potom mi to nedalo a po mesiaci sa k nej vratil ,aplikoval len jeden strek a dost ma zaujala.otvorenie mi velmi pripomina olej do vonnych lamp,myslim citron,med a eukalyptus.potom sa zacne rozvijat a asi po 2 hod. ma taku zvlastnu machovo,vlhko drevitu vonu.zaregistroval som aj naznak kadidla ,ktore je v zlozeni.musim povedat,ze momenlane ho pouzivam a nedam nan dopustit.je sice old school,ale pokial sa aplikuje opatrne,clovek si ho dokaze zamilovat.vydrz je neskutocna a projekcia je bez komentara.upo­zornujem,ze naozaj nekupovat naslepo , treba vyskusat.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist