Teenagerska vona

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 07.03.08 01:06

Nie je nad to, opytat sa priamo vas. ktore mate kde aku vonu uz za sebou. Dcera bude mat sladkych 16 a treba ju prekvapit aj parfumom. Mate nejaky typ? Co vlastne leti v tejto vekovej kategorii? Dik.

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 07.03.08 07:50

Myslím, že mezi nimi letí celebrití vůně - Aquilery, Spears, ap. Očichané je nemám, víc neporadím. JInak něco jemného, co by dívenka „unesla“. Třeba i mírnější koncentraci - deodorant nebo tělovou mlhu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 07.03.08 08:48

Svou prvni drazsi vonavku jsem si koupila, kdyz mi bylo 17 a byl to Clarins - L´amour Toujours… v te dobe mi taky moc vonel YSL Baby Doll a Moschino I love love… treba by se dceri taky libilo neco podobneho:)

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Angelika
Učednice 72 příspěvků 07.03.08 09:06

Taky mezi nimi leti hodne Escady…

Jinak Ch.Aqulilera je docela sladka, B. Spears je docela silna a na me se rozlezi do horka, ale zalezi, jak na kom co drzi a na kazdem voni jinak…
Sestre jsem ted kupovala Pur Blancu od Avonu…

Jinak ted jsem si poridila Ralph Lauren cool, budu ji mit na leto, ta je zase takova do melounova, ale hodne jemna, Ralph lauren - Ralph je taky pekny, svezi…

Z tech cenove dostupnejsich hezky vonela Puma a taky Mexx, ale ktera to byla presne byla, uz nevim:-(

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 07.03.08 09:50
Pegas píše:
Nie je nad to, opytat sa priamo vas. ktore mate kde aku vonu uz za sebou. Dcera bude mat sladkych 16 a treba ju prekvapit aj parfumom. Mate nejaky typ? Co vlastne leti v tejto vekovej kategorii? Dik.

Nuz, pokial viem, vona hra len ciastocnu rolu na tom, co leti medzi teenagerkami… Obvykle nemaju trpezlivost skumat jemne odtiene vone a nechaju sa ovplyvnit balenim, nazvom, tvarou celebrity, popularitou medzi spoluziackami… A isteze aj cenou. O tom su obvykle sladke ovocne limitky od Escady v kriklavych baleniach, potom rozne Christiny Aguilery a J.Lo… Obdivuje tvoja dcera take popove hviezdy? Ak ano, tak J.Lo Glow je z nich asi najlepsia, a potom Sarah Jessica Parker Lovely.

Ja som nikdy nemala rada sladke vone a na strednej skole som nosila The Healing Garden - levandulu, mandarinku a zeleny caj. Myslim, ze zeleny a biely caj od Healing Garden vobec nie su zle ani dnes (tie Pure Joy a Perfect Calm nie su nic moc). Dobre cajove vone ma aj Bvlgari a Elizabeth Arden.

Z tych ovocnych by som odporucala Ralph - je to prijemna jablckova vona, nie prilis sladka a na sestnastku sa hodi. Potom Clarins Par Amour a Yves Saint Laurent In Love Again su prijemne grapefruitove vone.

Neviem, aky typ je tvoja sestnastka. Mas nejaku predstavu o jej preferenciach? O tom, ci ma zmysel pre mieru? (ak nema, tak rataj s tym, ze budes nuchat oblaky tej vonavky kazdy den, tak si vyber podla toho, aby si to zniesla) A mas aj nejaku predstavu, akym smerom by si chcela posunut jej parfumovy vkus? Mas nejaku vonavku, ktoru ti chodi kradnut?

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Katka
Učednice 175 příspěvků 07.03.08 12:26

Není to tak dlouho, co mi bylo šestnáct, takže si celkem dobře vzpomínám, čím jsem se voněla;) U mě byl první Mexx, stříbrný, pak bílá Puma a od maminky k narozeninám Incandessence od Avonu;)
Jinak se přidávám k doporučení Ralpha a také bych zkusila Diesel, třeba ten nový Fuel for life, má pěkný flakon, ten by se mohl dceři líbit;)
Naopak bych nekupovala celebrití voňavky, pokud ovšem dceři nějaká ta celebrita nevisí v pokojíčku na plakátu, myslím že v tomhle věku holky tyhle celebritky moc neuznávaj.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 07.03.08 12:45

tiez ma napadol Mexx alebo Puma…
a ked ideme do vyssej cenovej kategorie, tak potom mozno Moschino funny

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 07.03.08 13:03

Moje 17letá neteř má nejradši „růžovou Pumu“. Vybrala si tuto vůni k Vánocům a k narozeninám. Myslím, že ji mají v každé drogerii. Z těch (zřejmě) dražších - holky ve třídě prý šílí po vůni Paris Hilton - snad se i tak jmenuje. To je prý největší hit.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 07.03.08 13:08

doplňuji - moje druhá neteř (21let) touží po Keneth Cole - zřejmě Woman.Kamarádky ji prý hodně používají.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 08.03.08 13:08

mě je 20 a voním se Allure Sensuelle a Euphorií:))

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 08.03.08 13:14

Mám 17 - ti letou dceru a už má druhý flakon vůně od B. Spears - Midnight Fantasy. Voní úžasně :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 08.03.08 16:23

Mojí dceři bylo nedávno 18 a vede u ní Intimately Beckham.Pak samozřejmě Christina Aguilera, ale i Morgan Sweet Paradise. Taky občas dojíždí parfémy, které mě omrzí.:)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 09.03.08 00:25

teeda to je typov, tazko si vybrat, asi uz ju povysim medzi dospelejsich a na buduce to necham na nej, nech si sama vyberie, hrabe sa v tom mojom skromnom polickovniku a ma tam svoje oblubene, ale na ne je vyhlasene embargo, lebo by som po tyzdni vyhadzovala prazdne flakony a to ja jej radsej kupim nech ma svoje a ked si minie v jej oblievacom systeme, nebude mat, ja neviem co to ma za nos, sa vonia v kupelni a citim to az do kuchyne, skratka kvantum, ale vdaka vam a tomuto magazinu ju ucim rozlisovat vone a som kolkokrat prekvapena a zvedava, co v ktorej voni citi, vie lepsie urcovat zlozky ako ja, ja som len intuitivny typ, bud sedi alebo nie. Aj ked ma medzi mojimi oblubene, nebudem kupovat to iste, budeme experimentovat do zblbnutia, pokial nenajdeme tu svoju. Viem si ju predstavit, ale nemozem najst.

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 09.03.08 00:47

benvenuta
cha cha, ziadna Christina A…, teraz je ,,in,, vsetci v ciernom, od vlasov, nechty, vizaz, oblecenie, do toho miesa s mojim nepochopenim hip-hop, myslim, ze ta cierna je snad Tokio Hotel, ktora nema s hip-hopom nic spolocne, ale uz si to decka asi miesaju, ako sa im zachce a co im pasuje. Nie som proti, paci sa mi to, i ked niektore kreacie mi vyrazaju dych, ale to skor z ineho hladiska, ked ma dcera nedostatky a este ich oblecenim zvyrazni, to ma ide slak trafit a dorazne jej vysvetlujem, ze to nejde, sice je to modne, ale ja sa tiez so svojou postavou nemozem nasrubovat do hocicoho. No nic ucime sa stale a vo vonach jej budem len radit, ale konecna ci uz katastroficka alebo prijemna volba zostava len na nej. I tak som rada za kopu typov, budem urcite ocuchavat a radit sa s mojou setnastkou.

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 09.03.08 09:57
Pegas píše:
benvenuta
cha cha, ziadna Christina A…, teraz je ,,in,, vsetci v ciernom, od vlasov, nechty, vizaz, oblecenie, do toho miesa s mojim nepochopenim hip-hop, myslim, ze ta cierna je snad Tokio Hotel, ktora nema s hip-hopom nic spolocne, ale uz si to decka asi miesaju, ako sa im zachce a co im pasuje.

„In“ som nebola nikdy, ale teraz som uz uplne mimo. :lol: Este ze Tokio Hotel nema vonavku… Pokial ide o hip-hop, je tu byvaly Puff Daddy, dnes Sean Combs, ale toho tusim (nastastie?) u nas nedostat a aj tak je to odpadlik od ozajstneho hip-hopu. Ja som si vravela, ze aspon ta odroda teenageriek, co chodi v bielej a ruzovej by Aguileru brala.

[quote:1×qktxlg]No nic ucime sa stale a vo vonach jej budem len radit, ale konecna ci uz katastroficka alebo prijemna volba zostava len na nej. I tak som rada za kopu typov, budem urcite ocuchavat a radit sa s mojou setnastkou.

Co keby si sla cuchat spolu s nou? Ako by to dopadlo?

A ktore z tvojich voni su jej oblubene?

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist