těhotenství a parfémy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanak
Znalkyně 451 příspěvků 02.04.11 09:19
těhotenství a parfémy

Jak se vám změnily čichové vjemy pro parfémy v těhotenství ? Jsem na úúúúúúúplném začátku, ale některé parfémy již vyloženě nemůžu ani cítit a naopak jinými si srovnávám „pochodující“ žaludek. Aktuálně doslova ulítávám na slaďácích typu Vanille Banane (tím jsem schopná zlít se celá) a na Gourmand Coquin a Spiritueuese Double Vanille.
Kdy tahle posedlost na sladké přejde ? :conf:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 02.04.11 19:07

ja som bola tehotná síce 3 krát, ale bolo to už tak dávno, že si to nepamätám :D

teda na vône si nepamätám, ale ostalo mi v pamäti, že som jedla kyselého na tony, hlavne grapefruity, denne aj 2-3 kusy :D

Ale aspoň Ti gratulujem Hani, nech všetko dobre dopadne ;)

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 6 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 02.04.11 19:13

Ja ked som otehotnela, tak som nemohla pouzivat takmer nic (zo zaciatku sice ano, ale asi tak od tretieho mesiaca to bola katastrofa). A zistila som, ze cim drahsi parfem, tym viac mi je na :vomit: Nakoniec som zniesla Chanson d Eau, ktory som pouzivala az do konca. Po porode sa to zlepsilo o 90% - niekore uz ale nemozem pouzivat (napriklad La Mome).

A samozrejme tiez blahozelam!

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 02.04.11 19:32

Hanka gratulujem ! a drzim palce nech vsetko dobre dopadne :D

Ja mam z tohto uz teraz depku, ze ked otehotniem nebudem moct pouzivat svoje milovane vone.
Zvlast na toto obdobie a aj na to dojciace mam svoju predstavu ze by sa mi mohol z mojej policky najviac hodit L´Instant Magic. :D

Viem ze moja sestra sa vonala kadecim a nevadili jej ziadne pachy pocas tehotenstva.

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 02.04.11 21:31

Pri obidvoch mojich tehotenstvách som parfémy zo začiatku nemohla ani cítiť, keď som nejaký náhodou zacítila, tak som išla rovno objímať WC misu :? Denne som chodila do práce okolo parfumérie, vtedy mi bolo fakt :vomit: Prešlo to po prvých štyroch mesiacoch, ale úplne až s koncom tehotenstva :D

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

hanak
Znalkyně 451 příspěvků 02.04.11 21:42
LuciaG píše:
Pri obidvoch mojich tehotenstvách som parfémy zo začiatku nemohla ani cítiť, keď som nejaký náhodou zacítila, tak som išla rovno objímať WC misu :? Denne som chodila do práce okolo parfumérie, vtedy mi bolo fakt :vomit: Prešlo to po prvých štyroch mesiacoch, ale úplne až s koncom tehotenstva :D

Luci, ty mě děsíš ! Mno, ještě že zatím mi voní aspoň sladký lepidýlka.. ikdyž vonět několik měsíců jako vanilkový cukr asi taky není to ono zlatý ořechový, ale co dělat, když u ostatních se žaludek bouří. :conf:

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 02.04.11 21:49

Já první 3 měsíce nemohla cítit vůbec nic, používala jsem snad jen deodoranty…a pro jistotu nechodila ani na Arome :D , pak se to trošku zlepšilo - hodně jsem používala Ralph Hot, Code, Emporio Armani She a zelený čaj Healing garden…
No ale ke konci už jsem byla zase na svém a snesla jsem i Hypnotic…
Jen ten L´Instant Magic, co zmiňuje Zyra,ten jsem nemohla vůbec…a po porodu jsem z velké většiny překopala celou poličku :mrgreen: …a hanak gratuluji 8)

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 02.04.11 21:55
hanak píše:
LuciaG píše:
Luci, ty mě děsíš ! Mno, ještě že zatím mi voní aspoň sladký lepidýlka.. ikdyž vonět několik měsíců jako vanilkový cukr asi taky není to ono zlatý ořechový, ale co dělat, když u ostatních se žaludek bouří. :conf:

Neboj nič, to o pár mesiacov prejde :mrgreen:

Ja som nemohla cítiť nič voňavé, najhoršie mi bolo z aviváže a pracích práškov, stačilo, že som si obliekala vypratý sveter a už ma natiahlo :roll:

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 02.04.11 21:56

U prvního těhotenství si to už moc nepamatuju, ale bylo mi pořád hrozně blbě, ať jsem cítila cokoli - takže pochybuju, že jsem se něčím voněla.
U druhého těhotenství už jsem na parfémech docela ujížděla, měla jsem zrovna novou Gucci Eau de parfum II. - no ale použila jsem párkrát a musela pak prodat. Prostě ta vůně se mi spojila s tou nevolností a i když mi bylo zrovna líp, stačilo přivonět a už jsem letěla :vomit:

Pak mi kamarádka přivezla jako dárek Signature for Her (Beckham) a ta mi koupodivu nevadila - používala jsem jí pak až o konce těhotenství. Ale to bylo až pak déle, na začátku jsem nesnesla nic.

Vůně které si nechceš zprotivit raději v těhotenství vůbec nepoužívej :D

Taky moc moc gratujuji a ať máš brzo na ruce zdravé miminečko :heart:

Na poličce 18 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 4 parfémy

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 02.04.11 22:08
protea píše:
Já první 3 měsíce nemohla cítit vůbec nic, používala jsem snad jen deodoranty…a pro jistotu nechodila ani na Arome :D , pak se to trošku zlepšilo - hodně jsem používala Ralph Hot, Code, Emporio Armani She a zelený čaj Healing garden…
No ale ke konci už jsem byla zase na svém a snesla jsem i Hypnotic…
Jen ten L´Instant Magic, co zmiňuje Zyra,ten jsem nemohla vůbec…a po porodu jsem z velké většiny překopala celou poličku :mrgreen: …a hanak gratuluji 8)

ja som tiez nemohla chodit na arome - bolo mi blbo i z citania o vonach … ale som si vsetko zase vynahradila po porode (a vzdy ked som si kupila novy parfem, vravela som si „ved si zasluzis, to je za porod…“ :D )

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

lilium
Učednice 118 příspěvků 02.04.11 23:09

taky jsem přestala na arome chodit :cry:

a ač mi nebylo zle vůbec a těhotenství jsem měla přímo ukázkové, snesla jsem pouze Davidoff Cool Water, jinak vůůůbec nic. a blivno se mi dělalo z levandule a teda tu nemůžu doteď - předtím jsem ji nijak neprožívala, ale ani mi nějak extrémně nevadila.

Na poličce 8 parfémů 15 miniatur 6 odstřiků 123 vzorků V tužebníku 27 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 02.04.11 23:45
beliala píše:
(a vzdy ked som si kupila novy parfem, vravela som si „ved si zasluzis, to je za porod…“ :D )

ha toto je dobreeee, si zapamatam :mrgreen:

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 03.04.11 00:13

V prvním těhotenství mi nevadilo vůbec nic. V druhém jsem od 2. do 4. měsíce nepoužívala kromě antiperspirantu radši nic, protože mi bylo pořád blivno. I to čtení o vůních na Arome mi vadilo. Pak už jsem se polévala kdečím. Po porodu jsem chtěla aspoň dodržet nevonění se v šestinedělí, ale míšánkovi nevadí nic, takže už dávno používám co je libo. Akorát přímo prsa si nestříkám.

Jsem ráda, že vnímání vůní (líbí/nelíbí) se mi nezměnilo ani poprvé, ani teď. Ale dobrá rada nad zlato je: Nevoň se svými oblíbenkyněmi, které si nechceš zhnusit. Vydrž to, stojí to za to. A nejen kvůli parfémům. :wink: Gratuluju!

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2670 příspěvků 03.04.11 12:31

Ja som mala super tehu..nic mi nevadilo a nevadi…zlievala som sa vsetkym a vsade :mrgreen:

A k gratulaci­am…babenky,asi ste sa nepochopili,hanak nieje tehu…:)))aspon si myslim teda… :D

Na poličce 46 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 28 parfémů

hanak
Znalkyně 451 příspěvků 03.04.11 12:41
bubena píše:
Ja som mala super tehu..nic mi nevadilo a nevadi…zlievala som sa vsetkym a vsade :mrgreen:A k gratulaci­am…babenky,asi ste sa nepochopili,hanak nieje tehu…:)))aspon si myslim teda… :D

bubenko, jsem. Testík vyšel pozitivně. Je to plánované, takže je to fajn, jen mě to trochu překvapilo, že se zadařilo TAK rychle.
Ale upřímně se těším, bude to fajn, jen stěhování na přelomu června / července bude díky tomu trochu náročnější po fyzické stránce, ale nějak to zvládneme.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist