Telenovela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lendullka
Učednice 103 příspěvků 13.10.09 15:59
Telenovela

ahoj holky,možná vás teď některé z vás hodně pobavím..
Ale moc se mi líbí telenovela Sladká Laura . Byla jsem na mateřské, tak jsem ji sledavala,nyní chodím do práce a ráda bych koukala na díly, které jsem neviděla.....nevíte některá odkaz, kde by se dala sladká Laura stáhnout nebo sledovat on line? Děkuji moc a moc se nesmějte baby!!!

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 13.10.09 16:20

Já se rozhodně smát ani nemůžu, protože jsem kdysi dávno na mateřské sledovala seriál Dallas - a moje ségra sjížděla snad všechny telenovely, který existovaly. Člověk se při tom odreaguje…Nevím, kdy se dávala tahle telenovela, ale myslím, že jsou nějaké archivy na ČT1 i na Nově, kde se dají stáhnout třeba starší díly Ulice nebo těch současných seriálů. Tak tam třeba bude i tohle.

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

lendullka
Učednice 103 příspěvků 13.10.09 16:24
díky

ahojky, Sladkou Lauru dával Barrandov a u nich to nikde nemůžu najít.Projela jsem už tolik odkazů a prostě není…asi budu brečet…

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 13.10.09 16:53

lendulka: U telenovel nevadí, když člověk některé díly vynechá… ;-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 13.10.09 17:55

…já na telenovely sice nikdy nekoukala,ale myslím,že právě u nich to bude vadit dost :conf:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 13.10.09 18:03

A co si naprogramovat video a nahrát si je? Já takhle koukala na Tak jde čas… :P Jednou za týden jsem sjela všechny díly, přetočila, co mě nebavilo a byl to úžasne efektivní způsob, jak zůstat v obraze a strávit u toho méně času, než bych strávila pravidelným sledováním. :wink:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 13.10.09 18:37

Tak jde čas si taky pamatuju. Byla jsem nemocná po trhání mandlí…a jak jsem byla ráda, že něco takového dávali. Dokonce s manželem jsme každý den koukali na Divokého anděla… :oops: a on to i sám zapínal… :D

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

lendullka
Učednice 103 příspěvků 13.10.09 18:42
ach jo

no jo,na nahrávání už je pozdě…já už ji neviděla měsíc a denně dávali dva díly..takže skluz jako hrom. Teď jsem koukám zpětně na první díly zoufalých manželek..to je super,ale ještě musím splašit, kde kouknout na tu Lauru…

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 13.10.09 19:04

Tak začni nahrávat teď, nebude tolik složité se dostat do obrazu, telenovely se překotně většinou nevyvíjí. :P

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 13.10.09 19:13

.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 13.10.09 20:48

Ježkovy voči! :lol: Nóóó … já jsem svého času koukala na Esmeraldu. Nedávno jí opakovali na JOJ Plus, a protože jsem neviděla začátek, tak jsem ji celou sjížděla pomocí videa znovu. :oops: Aspoň vím, že nejsem sama takhle úchylná. Divokého anděla si taky pamatuju.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 13.10.09 22:09
Hailstone píše:
Tak jde čas si taky pamatuju. Byla jsem nemocná po trhání mandlí…a jak jsem byla ráda, že něco takového dávali. Dokonce s manželem jsme každý den koukali na Divokého anděla… :oops: a on to i sám zapínal… :D

Divokého anděla dávají ted od začátku na Markíze :oops: ,škoda jen,že je předabovaný,An­drlová ji dabuje na jedničku :D

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 13.10.09 22:11

Já koukala na Primě na Jsi můj život a ted to sleduju na Primě Cool :oops: ,prostě oddechovka a někdy se upřímně zasměju,nic víc v tom nehledám :lol:

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 13.10.09 22:55
Marianna píše:
Ježkovy voči! :lol: Nóóó … já jsem svého času koukala na Esmeraldu. Nedávno jí opakovali na JOJ Plus, a protože jsem neviděla začátek, tak jsem ji celou sjížděla pomocí videa znovu. :oops: Aspoň vím, že nejsem sama takhle úchylná. Divokého anděla si taky pamatuju.

Na Joj Plus teď sleduju telenovelu Ve jménu lásky a ,,Esmeralda,, tam hraje příšerně zlou tetu :evil: Není to žádná slátanina, fakt moc pěkný :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 13.10.09 22:56
Maty píše:
Hailstone píše:
Divokého anděla dávají ted od začátku na Markíze :oops: ,škoda jen,že je předabovaný,An­drlová ji dabuje na jedničku :D

To není Markíza, ale STV1 :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist