Telenovela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lendullka
Učednice 103 příspěvků 13.10.09 15:59
Telenovela

ahoj holky,možná vás teď některé z vás hodně pobavím..
Ale moc se mi líbí telenovela Sladká Laura . Byla jsem na mateřské, tak jsem ji sledavala,nyní chodím do práce a ráda bych koukala na díly, které jsem neviděla.....nevíte některá odkaz, kde by se dala sladká Laura stáhnout nebo sledovat on line? Děkuji moc a moc se nesmějte baby!!!

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 13.10.09 16:20

Já se rozhodně smát ani nemůžu, protože jsem kdysi dávno na mateřské sledovala seriál Dallas - a moje ségra sjížděla snad všechny telenovely, který existovaly. Člověk se při tom odreaguje…Nevím, kdy se dávala tahle telenovela, ale myslím, že jsou nějaké archivy na ČT1 i na Nově, kde se dají stáhnout třeba starší díly Ulice nebo těch současných seriálů. Tak tam třeba bude i tohle.

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

lendullka
Učednice 103 příspěvků 13.10.09 16:24
díky

ahojky, Sladkou Lauru dával Barrandov a u nich to nikde nemůžu najít.Projela jsem už tolik odkazů a prostě není…asi budu brečet…

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 13.10.09 16:53

lendulka: U telenovel nevadí, když člověk některé díly vynechá… ;-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 13.10.09 17:55

…já na telenovely sice nikdy nekoukala,ale myslím,že právě u nich to bude vadit dost :conf:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6634 příspěvků 13.10.09 18:03

A co si naprogramovat video a nahrát si je? Já takhle koukala na Tak jde čas… :P Jednou za týden jsem sjela všechny díly, přetočila, co mě nebavilo a byl to úžasne efektivní způsob, jak zůstat v obraze a strávit u toho méně času, než bych strávila pravidelným sledováním. :wink:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 13.10.09 18:37

Tak jde čas si taky pamatuju. Byla jsem nemocná po trhání mandlí…a jak jsem byla ráda, že něco takového dávali. Dokonce s manželem jsme každý den koukali na Divokého anděla… :oops: a on to i sám zapínal… :D

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

lendullka
Učednice 103 příspěvků 13.10.09 18:42
ach jo

no jo,na nahrávání už je pozdě…já už ji neviděla měsíc a denně dávali dva díly..takže skluz jako hrom. Teď jsem koukám zpětně na první díly zoufalých manželek..to je super,ale ještě musím splašit, kde kouknout na tu Lauru…

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6634 příspěvků 13.10.09 19:04

Tak začni nahrávat teď, nebude tolik složité se dostat do obrazu, telenovely se překotně většinou nevyvíjí. :P

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 13.10.09 19:13

.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4049 příspěvků 13.10.09 20:48

Ježkovy voči! :lol: Nóóó … já jsem svého času koukala na Esmeraldu. Nedávno jí opakovali na JOJ Plus, a protože jsem neviděla začátek, tak jsem ji celou sjížděla pomocí videa znovu. :oops: Aspoň vím, že nejsem sama takhle úchylná. Divokého anděla si taky pamatuju.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 13.10.09 22:09
Hailstone píše:
Tak jde čas si taky pamatuju. Byla jsem nemocná po trhání mandlí…a jak jsem byla ráda, že něco takového dávali. Dokonce s manželem jsme každý den koukali na Divokého anděla… :oops: a on to i sám zapínal… :D

Divokého anděla dávají ted od začátku na Markíze :oops: ,škoda jen,že je předabovaný,An­drlová ji dabuje na jedničku :D

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 13.10.09 22:11

Já koukala na Primě na Jsi můj život a ted to sleduju na Primě Cool :oops: ,prostě oddechovka a někdy se upřímně zasměju,nic víc v tom nehledám :lol:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8056 příspěvků 13.10.09 22:55
Marianna píše:
Ježkovy voči! :lol: Nóóó … já jsem svého času koukala na Esmeraldu. Nedávno jí opakovali na JOJ Plus, a protože jsem neviděla začátek, tak jsem ji celou sjížděla pomocí videa znovu. :oops: Aspoň vím, že nejsem sama takhle úchylná. Divokého anděla si taky pamatuju.

Na Joj Plus teď sleduju telenovelu Ve jménu lásky a ,,Esmeralda,, tam hraje příšerně zlou tetu :evil: Není to žádná slátanina, fakt moc pěkný :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8056 příspěvků 13.10.09 22:56
Maty píše:
Hailstone píše:
Divokého anděla dávají ted od začátku na Markíze :oops: ,škoda jen,že je předabovaný,An­drlová ji dabuje na jedničku :D

To není Markíza, ale STV1 :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist