Tělová mléka Aquolina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5766 příspěvků 09.04.11 15:02
Tělová mléka Aquolina

Nedávno jsem je očichávala ve Fann a sbíhaly se mi sliny.. :P Voněla opravdu krásně, ale nemohla jsem se rozhodnout, které mám ulovit. Máte s nimi někdo zkušenosti? Které je nej? http://www.fann.cz/…/katalog/pec … mleka-pece

Na poličce 56 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů
Reakce:

Lindsay24
Učednice 137 příspěvků 11.04.11 15:49

Úplně tě chápu, já bych si nejraději odnesla minimálně 4 a to ještě s velkým sebezapřením :lol:

Jsou úžasné a hlavně vydrží opravdu dlouho vonět :D

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 11.04.11 16:48

V nějakým časáku je teď kupon,že za nákup ve Fann nad 1000.-(nebo 2000.-???) máte mléko Aquolina zdarma…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5766 příspěvků 11.04.11 21:18

Od minulého nákupu mám ještě schovanou 15% slevu, tak mám dilema, které si mám vybrat.. Asi zkusím to mléko broskev-meruňka. Vonělo jako krémová ovocná zmrzlina . Slint.

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2020 příspěvků 11.07.11 17:42

Super tělová mléka, rychle se vsáknou a zároveň jsou výživná.
Odzkoušeno:
Icing sugar- voní téměř totožně jako Gourmand Coquin
Hazelnute chocolate- Krásně čokoládová vůně
Jahodové- Voní jako lipo
Pomeranč s vanilkou- voní jako marasky nebo jak se to kokino jmenuje, prostě želé kroužky zalité čokoládou
Coconut- Rafaelo
Fresh mango- velmi realistická vůně manga, moc příjemná vůně
Mandlové- Voní přesně jako marcipán

Parfemace na pokožce přečká celou noc.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 11.07.11 17:50

juj, tedy taková těl. mlíčka mě moc lákají :whistle: :mrgreen:

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 337 vzorků V tužebníku 36 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 11.07.11 19:06

měla jsem vzorek jahodového. připomínalo vůní cukrovou vatu a dle mého názoru málo hydratovalo.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5766 příspěvků 12.07.11 20:16

Nakonec jsem si koupila Fresh Mango a je moc fajn. Taková decentní ovocná vůně. Voní i mému milému. :) Jinak konzistence je spíše tekutá. Na vyloženě suchou pokožku bych doporučovala něco hutnějšího. .. Ze vzorečku jsem zkoušela ještě mléko Caramel - a to je vyloženě slaďáček. Tu jeho vůni bych připodobnila ke Guess by Marciano. Ve dlani vypadá jako řídký vanilkový pudink. Měla jsem co dělat, abych ho nesežrala. :P :mrgreen:

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 13.07.11 15:00

Já se na ně snad taky půjdu podívat, jen se bojím, jesli jsou kvalitní i jinak než vůní, jsem děsně vysušená tak aby to nebylo jen k vonění :mrgreen:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2020 příspěvků 13.07.11 21:01

No já nevím jak jiní, ale mě mléko hydratuje velmi dobře, mám dost suché lítka a různé olejíčky a jiné mastičky mě nepomohly, ale toto mléko ano, ikdyž je fakt řídké, nenech se zmást.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist