Tělová voda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 14.03.08 15:59

Nemáte některá zkušenosti s tělovou vodou bez alkoholu?? Myslíte že alespoň něco vydrží a vyplatí se do ní investovat?? :)

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

Arome Evajsek
Učednice 133 příspěvků 14.03.08 19:47

Já bych do ní šla,abych příteli voněla po koupeli před spaním,příp. na léto…ale jestli je to kvůli citlivé pokožce, koupila bych si toaletku a stříkala si ji na oblečení…přece jen tělová voda je hned pryč…tipuju tak do hodinky…asi jde o to, jakou konkrétně plánuješ a zkusit se zeptat přímo na ni…

Na poličce 10 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 27.11.11 22:44

Obnovujem tému „Telové spreje“. Mám skúsenosti len s La Prairie Sea Energy, ale hľadám skôr niečo menej svieže a menej zelené…skôr niečo smerom k aromaterapii. Takú pohodovú telovku - neparfém, ktorým sa môžem po večernej sprche dobre navoňať (doma mám ešte Juvenu, telový sprej z ich telovej rady, ale ten je úplne zlý, lepí a je to naozaj len taká lepkavá voda)

Clarins Eau Dynamisante? Kenzo - rada Kenzoki…?? Alebo hocičo iné, aj menej známe. Ďakujem za tipy.

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 27.11.11 23:13

Clarins Eau des Jardins - sladké citrusy s výraznou mandarinkou (lepivá není)

Lancome má 3 tělové vody:
Aromatonic
Aroma Blue - vodní vůně, trocha citrusů a trochu zeleně
oranžová - neznám název, ale je pomerančová

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

albeni1  28.11.11 07:32

Aromablue voněla hodně. Jemně svěží, trochu do eukalyptova, připomínala mi éterické olejíčky, jak je lemongrass a podobné :) Výdrží mi přišla srovnatelná s toaletkou. Nějak zvláště se po ní shánět nebudu, ale kdybych ji měla, unosím ji ráda, milá vůně a nenapadlo by mě že je to tak slabá koncentrace, opravdu jsem si myslela, že je to normální toaletní voda.

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 28.11.11 09:54

Všechny tělové vody tady zmiňované mají výdrž srovnatelnou s EdT a jsou použitelné jako běžný parfém.

Ještě bych doplnila Clarins Eau Ensoleillante (měla jsem ji dokonce 2× a nosila jako běžný parfém).

Příspěvek upraven 28.11.11 v 10:18

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 28.11.11 10:13

Tak já ještě doplním:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 28.11.11 15:00

Ďakujem za tipy.

A tie Kenzoki nikto nemal? Kedysi som mala krém a čistiacu emulziu a nádherne to voňalo. Len tiež ich je viac druhov…musím zájsť do parfumérie so zoznamom a ovoňať to tam.

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 28.11.11 18:35

Kenzoki - kdysi jsem zkoušela jednu z této řady - s bambusem - pěkná vodně zelená vůně. Ale dneska jsem už tak parfémově zmlsaná, že nevím, jestli by se mi líbila. :think:

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 28.11.11 22:37
jerry píše:
Kenzoki - kdysi jsem zkoušela jednu z této řady - s bambusem - pěkná vodně zelená vůně. Ale dneska jsem už tak parfémově zmlsaná, že nevím, jestli by se mi líbila. :think:

Veď to!

V poslednej dobe sa nerada voniam parfémom (tie, čo mám na poličke, sú silnejším kalibrom…na daný účel) po večernom kúpeli alebo sprche…proste do pyžama. Keď si však nič na seba nedám, ani to nie je ono. Patlať na seba voňavé olejčeky sa mi často nechce, takže ako kompromis som zvolila telový sprej - jediný, ktorý na poličke mám Sea Energie od La Prairie. Okrem toho, že je zbytočne drahý, chcela by som inú vôňu…tak snáď niečo príjemné nájdem.

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 29.11.11 08:39

Ja som zistila, že skvelá aromaterapia po sprche je Jersey! Stačí jeden strek, skvele sa pri nej zaspáva a dokonca mi bola pochválená :)

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 6 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 02.12.11 12:56
Evulik píše:
Ja som zistila, že skvelá aromaterapia po sprche je Jersey! Stačí jeden strek, skvele sa pri nej zaspáva a dokonca mi bola pochválená :)

Evi, Jersey je nádherne aromaterapeutická, ale zdá sa mi ako telový sprej drahá. Zachvíľu by bola fuč. Ja som taký škrečok…trochu.

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 02.12.11 13:22

Alin ja som si kupila levandulove telove mlieko v Marks&Spencer, je sice take redsie ako zvycajne pouzivam od Biodermy, ale pouzivam ho teraz vecer po sprche a k tomu 2 streky Jersey :palec:
Levandula je v tomto mliecku jemna pizmova, nieje taka ostra bylinna ako napr. v olejcekoch.

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 02.12.11 13:40

Dobré tělové vody má i Biotherm :

Eau d'Énergie - pomeranče, meruňky
Eau Vitaminée- pomeranče, frézie
Eau Pure - citrusovo pižmová tělovka
Eau de Paradis - ovocenka cedrová (tu nebrat)

…a Lancaster :

Aquasenses - zahrada po letní přeháňce
Aquazur - nesladká citrusově-cedrová (Spolu se Sea Energy moje favoritka mezi tělovými vodami)

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 02.12.11 14:43

Mne vonia Aquasenses ako čistá krémovka, je fakt podarená.
Osviežujúce verzie má aj Chanel : Allure, Elixir Sensuel N5
Lancome Aroma sun, Guerlain Terracotta Eau Sous le Vent, Caudalie Fleur De Vigne Eau Fraîche Energisante
 http://www.parfumsgivenchy.fr/…e-corps.html

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist