Téma učitelské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinezdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 15.10.13 18:09
Téma učitelské

Jsou mezi námi učitelé? Co učíte?

Příspěvek upraven 15.10.13 v 18:59

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 15.10.13 18:35

Hezké téma! Jsou :D .

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Renusatko
sv. Parfema z Kecálburgu 3557 příspěvků 15.10.13 19:31

Pozor, zrovna dnes mám nervy z nové češtinářky našeho šesťáka. :mrgreen:

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 26 odstřiků 389 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Clarisse
Parfémová maniačka 617 příspěvků 15.10.13 20:18

A proč zrovna učitelé? Jsou mezi námi i účetní?

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 15.10.13 20:43

Vznes si dotaz ;) . Třeba si zdensy prostě chtěla popovídat s někým, kdo řeší podobné věci. Tvá otázkami mi připadá zbytečně útočná. To bychom se mohli za chvíli v diskuzi „plastiky“ ptát - proč ne „žlučník“ nebo v kočkách - proč ne „fretky“.

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 15.10.13 21:13

Ach jo…!

Učitelů (asi spíš učitelek) je tady asi spousta.
Já jsem učila výtvarku, dějepis, přídatné výchovy na 2. st. Teď si dávám rok pauzu a udělala jsem si kadeřnický, vizážistický a kosmetický kurz :-). Ten poslední mě tak chytnul, že už mám vlastní salon a dokončuju přípravy k jeho otevření.
K učení se ale chci určitě vrátit. To je životní záležitost.

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 24 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy

asenat
Parfémová maniačka 575 příspěvků 15.10.13 23:13

@Dagmarr Jé, škoda že bydlím tak daleko. Hned bych se k Tobě do nového salonu objednala :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 239 vzorků V tužebníku 21 parfémů

ijáček  16.10.13 01:33

Hlásím se do klubu - angličtina, němčina na gymplu.

Asi je to fakt mé životní poslání, protože, když jsem v roce 1990 nastoupila na průmyslovku jako začínající učitelka, nedal mi ředitel uvádějícího učitele. Když jsem se ho později ptala proč, byl vedice udivený. Prý, že si myslel, že už jsem učila, prý na to vypadám. Tož nevím, jestli jsem to měla brát jako kompliment :mrgreen:

Kohout
Nováček 1 příspěvek 16.10.13 09:26
Plastika

Za léta co jsem fanouškem fóra jsem do diskuzí nevstupoval. Ale tohle mě zajímá. Plastika žlučníku se dá objednat kde?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 16.10.13 09:56

Kohoute, nepřekrucuj, prosím. Bylo to myšleno tak,že tu existuje téma „Plastika, botox, liposukce“ a v něm diskutují ti, co je toto téma zajímá. A nikdo je tam nechodí napomínat, proč mají toto téma a ne například téma „Žlučník“.

Takže jakási prosba adresovaná Clarisse o prosté „žít a nechat žít“.

asenat
Parfémová maniačka 575 příspěvků 16.10.13 10:45
@Kohout píše:
Za léta co jsem fanouškem fóra jsem do diskuzí nevstupoval. Ale tohle mě zajímá. Plastika žlučníku se dá objednat kde?

Pokud všechny Vaše budoucí příspěvky budou tak přínosné, konstruktivní a k tématu jako tento, pak Vám přátelsky poradím, abyste do nich nevstupoval i nadále.
@llenni Nedej se :-) Také nechápu, proč se tady nemohou v klidu pobavit ti, pro které je téma aktuální. Koho nezajímá, nechť je nečte ;-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 239 vzorků V tužebníku 21 parfémů

Sasa  16.10.13 11:07

Ano, tady.
Informatika na gymplu.
A hned dotaz. jak řešíte vůně, aby vás děcka nekritizovala?

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 16.10.13 12:31

Děcka kritizují? Udivuje mě to proto, že dnes se polévají vůněmi nejen slečny, ale i chlapci, zejména na tom gymplu. Myslela jsem si, že děti by spíš kritizovaly např. pach potu. Dvanáctileté slečny se do školy denně nejen voní, ale i líčí :lol: .

Sasa  16.10.13 13:14

@Mirka
když se to přežene (měla jsem takového kolegu, obléval se značkovými vůněmi, ale hustě) tak si chodí i stěžovat

asperula
Parfémová maniačka 544 příspěvků 16.10.13 13:35

tohle téma mě též zajímá, byť neučím, mám doma učitele a spoustu věcí s ním spoluprožívám.
ad kritika - myslím, taková ta všeobecná ne parfémová. Nevím, jestli je to tím,že je chlap, ale většinou reaguje stylem No a co. třeba mi povídal, že děcka řešily, že nosí vojenské ponožky - má je od sestry vojandy - tak to prostě nějak zazdil, tak mám vojenské ponožky, no a co

podle mě je to spíš tak, že ten člověk musí mít autoritu, musí být vyrovnaný, jinak to děcka hned objeví. já bych to vážně dělat nemohla, neměla bych na to nervy.

tudíž se před každým dobrým učitem skláním, je to náročná práce, navíc společnost si jí dostatečně neváží

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist