Tendre Poison - kde sehnat originál za rozumný peníz?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Darya
Znalkyně 384 příspěvků 22.11.10 21:17
Tendre Poison - kde sehnat originál za rozumný peníz?

Zdravím vás, dámy, a mám asi hloupý začátečnický dotaz.
Moc ráda bych si koupila z důvěryhodného zdroje Tendre Poison, který se už přestal vyrábět, ale za nějakou „lidskou“ cenu. Co se týče e-shopů, narazila jsem na něj jen na fragrancex.com, kde ale mají pouze 30 ml balení za 100 USD, což mi přijde trochu moc :? Ostatní e-shopy, co ho nabízejí, jsou dle netových recenzí poněkud obskurní.
E-bay mám taky zmapovaný, už jsem tam objevila nejméně jeden jasný „alibaba produkt“, takže se trochu bojím.
Bohužel jsem originální flakón měla v ruce před mnoha a mnoha lety jako teenager, navíc existují aspoň 2 verze flakónu i obalu, takže moc nevím, na co se mám zaměřit.
Nemáte některá z milovnic Tendre Poisonu tip na spolehlivý obchod nebo ebay prodejce?
Díky moc.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Renama
sv. Parfema z Kecálburgu 2318 příspěvků 22.11.10 23:31
Darya píše:
Zdravím vás, dámy, a mám asi hloupý začátečnický dotaz.
Moc ráda bych si koupila z důvěryhodného zdroje Tendre Poison, který se už přestal vyrábět, ale za nějakou „lidskou“ cenu. Co se týče e-shopů, narazila jsem na něj jen na fragrancex.com, kde ale mají pouze 30 ml balení za 100 USD, což mi přijde trochu moc :? Ostatní e-shopy, co ho nabízejí, jsou dle netových recenzí poněkud obskurní.
E-bay mám taky zmapovaný, už jsem tam objevila nejméně jeden jasný „alibaba produkt“, takže se trochu bojím.
Bohužel jsem originální flakón měla v ruce před mnoha a mnoha lety jako teenager, navíc existují aspoň 2 verze flakónu i obalu, takže moc nevím, na co se mám zaměřit.
Nemáte některá z milovnic Tendre Poisonu tip na spolehlivý obchod nebo ebay prodejce?
Díky moc.

Tento parfém jsem hlídala a sháněla pro tetu a jelikož v zahraničních e-shopech osobně nenakupuji ( vždy se s někým svezu) tak jsem po tendre pátrala u nás snad celý rok. A dopátrala se. V letošním roce byl na Parfums.cz, ProdejParfémů ( tam v sadě miniatur), z těchto jsem ho ihned objednávala, byl také hned vyprodán během 1 dne. Cena byla kolem 1600 za 50 ml. Takže i u nás se dá sehnat, ale chce to hlídat. :(

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 16 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Darya
Znalkyně 384 příspěvků 23.11.10 08:31

Díky za informace, tak já tedy budu sledovat i české e-shopy. Miniaturu mám, takže budu lovit něco většího :D

Závisí to objevení se tady v ČR na něčem konkrétním?

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5096 příspěvků 23.11.10 08:34

Myslím, že ho budeš shánět opravdu těžko. A když, tak určitě nebude za „slušný“ peníz… Možná levněji než na e-shopech ho koupíš na eBay.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Darya
Znalkyně 384 příspěvků 23.11.10 09:45

Jasně, na ebay ho už sháním, ale chtěla jsem se právě zeptat, jestli někdo nemá tip na nějaký spolehlivý zdroj třeba i z toho ebaye, protože tam se to hodně hemží podezřelými nabídkami, a protože už jsem originální flakón velmi dlouho neviděla, neumím spolehlivě rozpoznat případný fake.

pollina
Znalkyně 303 příspěvků 23.11.10 12:39

zkus to tady http://www.parfumania.cz/

Na poličce 189 parfémů 7 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Darya
Znalkyně 384 příspěvků 23.11.10 13:29

Díky za tip. Dala jsem ten obchod tady na fóru do vyhledávače a zkušenosti jsou rozporuplné, ale mrknu na to.

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5096 příspěvků 23.11.10 13:43
Darya píše:
Díky za tip. Dala jsem ten obchod tady na fóru do vyhledávače a zkušenosti jsou rozporuplné, ale mrknu na to.

Rozporuplné? Já žádné rozporuplné komentáře nenašla…

Darya
Znalkyně 384 příspěvků 23.11.10 14:00

Zde viewtopic.php?f=6&t=1­0780&p=82990&hi­lit=parfumani­a#p82990

Každopádně jsem to zkusila a paní Arslan mi obratem odpověděla, že Tendre Poison je vyprodaný. Takže reakce rychlá, ale bohužel pro mě nepříznivá.

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 03.12.10 21:08

Paní Jana Arslan - dříve Fedorová? Zajímavé… kampak se poděl pan Fedor? Jo a ještě - na webu ho má jako normálně dostupný, včetně ceny… tak to potom nemá aktuální a jen tak láká? To není moc fér teda.

Na poličce 60 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5096 příspěvků 04.12.10 08:21
tuzezlypes píše:
Paní Jana Arslan - dříve Fedorová? Zajímavé… kampak se poděl pan Fedor? Jo a ještě - na webu ho má jako normálně dostupný, včetně ceny… tak to potom nemá aktuální a jen tak láká? To není moc fér teda.

Mám pocit (ale je to jen MŮJ pocit), že oni se asi rozešli a p. Fedor to zabalil. Je to škoda, protože na něho bylo vždycky spolehnutí. Teď v tento obchod moc důvěru nemám… :conf: . Ale třeba se pletu…

Uživatel je onlinejerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 06.12.10 11:44

Nepleteš - nabízejí zajímavé vůně za zajímavé ceny, ale nikdy nic z toho NEMAJÍ (za vše nejspíš hovoří nabídka Meteorites za 700,–).

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Leny
sv. Parfema z Kecálburgu 2436 příspěvků 06.12.10 13:35

Prodejce neznám, ale tady je..(dokonce má všechny velikosti) :conf: http://nej-parfemy.mimishop.cz/detail.php?…

Na poličce 31 parfémů 4 miniatury 20 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Darya
Znalkyně 384 příspěvků 06.12.10 13:45

Teď jsem si uvědomila, že v tomto obchodě jsem to zkoušela před 14 dny, sice přišlo potvrzení objednávky, ale od té doby ticho po pěšině, možná už ani ten obchod nefunguje.

Jinak jsem dnes našla toto, ale ty (záměrně?) malé fotky ve mně nebudí důvěru. http://aukro.cz/…141_christia … 00_ml.html

Momentálně čekám na Tendre Poison z ebay, tak jsem si zatím dala s nakupováním pohov :lol: .

Leny
sv. Parfema z Kecálburgu 2436 příspěvků 06.12.10 14:19
Darya píše:
Teď jsem si uvědomila, že v tomto obchodě jsem to zkoušela před 14 dny, sice přišlo potvrzení objednávky, ale od té doby ticho po pěšině, možná už ani ten obchod nefunguje.

Jinak jsem dnes našla toto, ale ty (záměrně?) malé fotky ve mně nebudí důvěru. http://aukro.cz/…141_christia … 00_ml.html

Momentálně čekám na Tendre Poison z ebay, tak jsem si zatím dala s nakupováním pohov :lol: .

Hlavně že mají uvedenou dostupnost zboží 2 dny.
Ale asi fungují, protože naskladnili nové parfémy.

Na poličce 31 parfémů 4 miniatury 20 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 13 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist