Tendre Poison - pravý?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 09.09.11 17:55
Tendre Poison - pravý?

Co vy na to?

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů
Reakce:

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 09.09.11 19:14

Tuhle vůni jsem nikdy neměla, ale nelíbí se mi ten nápis „Christian Dior“ na flakonku. Správně má vypadat jako na krabiče, na flakonku je takový zdrclý. Já ho mám na obou flakonech od Diora širší, na všech šminkách taky tak nevím :conf:

Hadička je dost silná…

A vpravo dole je bublina ve skle. Nebrala bych to.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4756 příspěvků 09.09.11 19:38

Nápis na flakonu je opravdu zdrclý a hadička silná. Navíc kroužek pod rozprašovačem je divný, takový neotesaný. Rozhodně nekupovat.
Bubliny jsem si hned nevšimla, dobrý postřeh

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 09.09.11 19:45

Na Heurece je také toto foto, má taky tlustou hadičku.
Na tom Tigřině obrázku zdá se mi font na flakonu „Christian Dior“ , že má úzká písmena. A flakon křivé dno. No, myslím, že by mohlo jít i o originál (ale dávám tomu tak 20%), ale já bych si ho nekupovala, protože ta fotka je odpudivá, a z opravdického Diora se odlupuje nápis?
Myslím, že když někdo dobije takto flakon, tak bych se bála, že se vůně brzy zkazí …

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Darya
Znalkyně 386 příspěvků 11.09.11 16:49

Když se tak dívám na svoje 30 ml balení TP, jisté rozdíly vidím, i když je s podivem, že by někdo falšoval 30 ml starou verzi flakonu. Krabička vypadá pravá, ale nápisy na flakonu jsou opravdu podezřelé. Hadička se zdá ok, v takto malém flakonku vypadá prostě tlustší. Já bych nekupovala.

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9233 příspěvků 12.09.11 10:29

tlstá hadička je OK, ten nápis je divný…
Nech Ti odfotí biely kód, na Dioroch býva hore na flakóne na skle a je dosť dobre viditeľný…

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Test samoopalovacích krémů: nebuďte sejra, ani dalmatin

Který samoopalovák vás ale nenabarví na oranžovo a neudělá fleky? Opálení jako od moře vám slíbit nemůžu, ale že nebudete vypadat jako sýr a i bez pečení chytíte příjemný odstín, to ano.

Celý článek »
TOPlist