Teplá vůně: vanilka + santal + tonka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amorek
Učednice 189 příspěvků 10.08.14 21:35
Teplá vůně- vanilka + santal

Nějaké tipy na vůně? Mám moc ráda dior addict, který v sobě obsahuje právě tuto trojku…chtěla bych vyzkoušet další podobné vůně ;)
Díky moc

Na poličce 36 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 58 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Al
Znalkyně 326 příspěvků 14.08.14 12:51

Podle složek se mi vybavuje jen Lalique Le Parfum. Ale Addictu se mi podobný nezdá.

Na poličce 14 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

amorek
Učednice 189 příspěvků 14.08.14 12:52

Díky moc, určitě vyzkouším. :)

Al
Znalkyně 326 příspěvků 14.08.14 12:54

Není zač :D . Je ale fakt, že je taky hodně vanilková :lol: .

Na poličce 14 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

amorek
Učednice 189 příspěvků 14.08.14 13:01

Tak to je přesně pro mn , vanilku poslední dobou zbožňuju :*
I ta cena mne mile překvapila :)

ijáček  14.08.14 13:01

L Lolita Lempicka znáš? Taky má myslím tyto složky.

Příspěvek upraven 14.08.14 v 13:02

amorek
Učednice 189 příspěvků 14.08.14 13:03

Neznám, přidám si ji na seznam ;)

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 17.08.14 23:13

@amorek L od Lolity Lempické už asi neseženeš, přestala se vyrábět :roll: Chtěla jsem si ji po čase znovu objednat a už skoro nikde není :,( Ale Addictu moc podobná není, já jí vnímám pouze jako sladkou skořici s vanilkou. Kdežto v Addictu jsou patrné i jiné složky, květiny a kouř.

Dior Addict je též můj miláček, již několit let moje signature :srdce: Něco z něj cítím v Guerlain SPI a SPI L´Eau - vytvořil je stejný parfumér, tak asi proto ;-)

Teď koukám, že SPI už máš :D

Jinak zkus Boucherou Trouble, někdo též shledává podobnost.

Na poličce 18 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 4 parfémy

amorek
Učednice 189 příspěvků 18.08.14 00:28

Objednala jsem si vzoreček L od lolity lempické…na parfums.cz stále je (ve výprodeji) tak uvidím jak mi sedne :)
Jinak SPI mi došel v pátek a jsem z něj nadšená, společně s addictem jsou to teď moji top 2 miláčci :srdce:
A kdybys mohla, neporovnala bys trochu SPI a SPI L ´ eau? SPI mne totiž tak nadchl že váhám i nad bráškou :D
Díky za tip na boucherou trouble, přidám si ji na seznam až půjdu do parfumerie ;)

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 18.08.14 10:12

SPI L´Eau je pro mně mazlivka - hebká, tulivá a uklidňující vůně. Cítím hlavně pomerančový květ, prachovou vanilku, pudřík. Je to jedna z nej vůní co jsem poznala, o to více mně vzalo, že končí :,(
SPI s modrým střapcem je proti ní více podobná klasickému Shalimaru, ale také velmi krásná. Ač klasiku nemůžu, tyto dva miluju!

Neumím vůně moc popisovat, tak nevím zda jsem ti pomohla. Ale myslím, že pokud se ti líbí SPI, tak SPI L´Eau tě nadchne zrovna tak, možná i více - dle mého je ještě povedenější!

L od Lolity lempické se ti jistě líbit bude. Akorát já nerada vůně které končí, protože pak hrozně trpím když vím, že už další flakon neseženu :nevim:

Na poličce 18 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 4 parfémy

ava8
Učednice 67 příspěvků 18.08.14 11:14
@amorek píše:
Objednala jsem si vzoreček L od lolity lempické…na parfums.cz stále je (ve výprodeji) tak uvidím jak mi sedne :)
Jinak SPI mi došel v pátek a jsem z něj nadšená, společně s addictem jsou to teď moji top 2 miláčci :srdce:
A kdybys mohla, neporovnala bys trochu SPI a SPI L ´ eau? SPI mne totiž tak nadchl že váhám i nad bráškou :D
Díky za tip na boucherou trouble, přidám si ji na seznam až půjdu do parfumerie ;)

Trouble už se taky nevyrábí. V parfumerce ji neseženeš. :,(

Na poličce 48 parfémů 4 miniatury 24 odstřiků 78 vzorků V tužebníku 1 parfém

amorek
Učednice 189 příspěvků 18.08.14 11:49
@Bridgett píše:
SPI L´Eau je pro mně mazlivka - hebká, tulivá a uklidňující vůně. Cítím hlavně pomerančový květ, prachovou vanilku, pudřík. Je to jedna z nej vůní co jsem poznala, o to více mně vzalo, že končí :,(
SPI s modrým střapcem je proti ní více podobná klasickému Shalimaru, ale také velmi krásná. Ač klasiku nemůžu, tyto dva miluju!

Neumím vůně moc popisovat, tak nevím zda jsem ti pomohla. Ale myslím, že pokud se ti líbí SPI, tak SPI L´Eau tě nadchne zrovna tak, možná i více - dle mého je ještě povedenější!

L od Lolity lempické se ti jistě líbit bude. Akorát já nerada vůně které končí, protože pak hrozně trpím když vím, že už další flakon neseženu :nevim:

Až budu mít možnost tak SPI L ´eau určitě vyzkouším :)
Já taky nerada vůně které končí… A na parfums už ji také nemají. Tak nic no, uvidím ze vzorečku :)

amorek
Učednice 189 příspěvků 18.08.14 11:52

@ava8 škoda :( chtěla jsem ho vyzkoušet

Svítilka
Učednice 199 příspěvků 18.08.14 13:39

L se nevyrábí? 8o To né! Sice mám ještě skoro plný flakon, ale jsem si naprosto jistá, že až ji dopotřebuji, budu ji chtít znovu, je to ztělesněné vánoční cukroví… To je dilema, do zásoby nebo ne? :,(

Na poličce 16 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 9 parfémů

amorek
Učednice 189 příspěvků 18.08.14 14:10

@Svítilka Ano :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist