Teplé , či studené barvy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 04.01.09 23:37
Teplé , či studené barvy?

Jsou barvy, které nás přitahují opravdu právě ty, které se k našemu typu „hodí“? Které nám sluší?Které barvy jsou pro nás ideální?

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 05.01.09 10:44

Já to beru podle letní+zimní/jar­ní+podzimní typ a vychází to. Sama jsem letní a opravdu mi víc sluší studené barvy (i když samozřejmě nenosím striktně jenom je).

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 05.01.09 12:40

Mám to stejně jako Ada :) Snažím se volit studené barvy, a není to zas tak těžké, skoro od každé barvy existuje několik teplých i studených odstínů. Ale když se mi líbí nějaká teplá, tak proč ne? Blbě v tom vypadat nikdy nebudeš :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 05.01.09 13:03

Jsem (asi) něco mezi letním a zimním typem, naštěstí se mi líbí studenější odstíny červené a růžové, ale striktně se toho nedržím. Spíš bych řekla, že to chce vyzkoušet - teoreticky by mi taky měl sedět jeden odstín zelené, ve kterém vypadám jako mrtvola.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 05.01.09 13:07

já ani fakt nevím, jaký jsem typ ! :D - nosím prostě to co mi sluší a také podle nálady :)

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

bounty
Učednice 77 příspěvků 05.01.09 13:09

ja ani neviem, aky som typ.. pokozku mam zltu ako azijcania (furt sa ma ludia pytaju na moj povod) a vlasy hrdzavo hnede - farebne som presne ako devon aoki http://mksviews.files.wordpress.com/200 … ki004b.jpg … nosim prakticky vsetky farby okrem studenej cervenej.. ale niekto do tejto typologie celkom spada.. :?

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

bounty
Učednice 77 příspěvků 05.01.09 13:15

vlastne takto vyzeram farebne (a skoro i naozaj ja) - len nemam az tak azijske (hoci skoro) oci

http://www.inmaghawaii.com/_library/ima … rrere1.jpg

je to jesenny typ?? aspon vzdy som si myslela

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

wich
Učednice 149 příspěvků 18.01.09 13:54

Já potvrzuji barevnou typologii. Sice nemusí platit úplně ve všem a na každého, ale je to taková dobrá odrazová plocha, jak na šatník a líčení, když člověk začíná.
Jsem jarní typ takové té něžné blondýnky s vlnitými vlasy :lol: Jako je třeba Charlize Theron. Když otevřu skříň, převládá bílá, potom černá, čokoládová, růžová, něco béžové. Třeba bílá a černá se mému typu vymyká, ale já se v ní cítím dobře. Ale jak už bylo napsáno, ona se může vzít de facto jakákoli barva, ale dobře vybrat odstín.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 18.01.09 15:37

Do dneška jsem nezjistila, jaký jsem typ… Mám modré oči, hnědé vlasy do červena a pleť mám v zimě skoro bílou, ale v létě mi stačí den na sluníčku a jsem opálená, tón pleti spíše zeleně olivový…
Nosím všechny barvy, moc nemusím tmavé barvy.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 18.01.09 17:22

Já vím jen to, že nemůžu mít na sobě převládající tyto barvy: černá, křídově bílá, klasická hnědá a zelená, ale jeden odstín zelené (dalo by se říci sterilovanej hrášek) můžu.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 19.01.09 16:35

Jen pro zajímavost - asi před 6 lety jsme se s kolegyněmi z práce objednaly k jedné (prý výborné) vizážistce. Po asi 2 hodinách přikládání různých barevných šátků k obličeji, líčení a věšení náušnic, šperků a jiných doplňků do uší a na krk a rad , jaký styl a barvu oblečení zvolit ,jsem byla označena jako TEPLÝ SYTÝ PODZIMNÍ TYP.Samozřejmě že nám byla nabídnuta (a skoro vnucována) i dekorativní kosmetika v barvách , příslušejících „našemu“ barevnému typu .Před 2 lety jsem navšívila jinou vizážistku, která si otevřela provozovnu blízko mého bydliště ,asi jsem chtěla slyšet jakési potvrzení minulého zařazení. Trochu překvapení - určila mě jako studený letní typ .Takže závěr - hodnocení vizážistek je velmi subjektivní.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 19.01.09 17:05

Lado, to si taky myslím! Já myslím, že každá z nás instinktivně vycítí, která barva nám sluší a která ne. Já jsem se dočetla, že zimnímu typu sluší černá, ale já jsem vždy v černé měla ránu - i jako mladá jsem v černé vypadala jako stará, sicilská vdova. :D

Taky si vzpomínám, že před lety si jedna renomovaná vizážistka vzala do parády Lucii Bílou a udělala z ní usedlou paní v letech. Naštěstí Lucie B. se vrátila ke svým osvědčeným barvám a zase jí to sluší.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome Ela
Nováček 25 příspěvků 25.01.09 14:05

Od malička jsem se cítila divně v růžové barvě, instinktivně jsem se vždy vyhýbala tmavě modré, šedé a fialové. Není divu, jsem nazrzlá, pihovatá s hnedozelenýma očima. Opravu mi nejvíc sednou teplé podzimní barvy, hvězdou je pro mně rajčatová červená a khaki zelená. Bílou a černou nebo líp antracitovou můžu. Ve růžové vypadám šíleně a ve fialové na umření. je mi líto rezavých holčiček, které maminky soukají do růžových šatů .

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 25.01.09 15:27
ela píše:
Není divu, jsem nazrzlá, pihovatá s hnedozelenýma očima. Opravu mi nejvíc sednou teplé podzimní barvy, hvězdou je pro mně rajčatová červená a khaki zelená.

Závidím. :twisted: :wink:

Předevčírem jsem potkala v knihovně tak nádhernou zrzku. Fakt ohnivou, s blankytně modrýma očima a tvářema jak ošlehanýma větrem. No měla jsem co dělat, abych taky udělala kus práce. :wink:

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 25.01.09 15:32

Já taky obdivuju přírodní zrzky. Má kolegyně je taková, barvu má fakt nádhernou. Je to taková ta podzimní zrzka s hnědýma očima. Navíc má v té přírodní barvě ještě k tomu přírodní světlejší pruhy a ty jsou taky její. Žádná chemie. Když jsme se o tom na obědě bavily, říkala, že teď je za to ráda, ale jako dítě to prý neměla lehké :) Čemuž věřím.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist