Terezia Company - rakytníková kosmetika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jil
Učednice 144 příspěvků 07.03.11 10:34
Terezia Company - rakytníková kosmetika

Ahoj holky, v dnešní Ona Dnes jsem narazila na reklamu na tuhle kosmetiku a zajímalo by mě, jestli jste ji už některá vyzkoušela: http://www.vegi.cz/…ni_kosmetika

Díky za reakce.

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

ppjmh
Znalkyně 336 příspěvků 07.04.11 08:05

Já jsem byla taky zvědavá a tak jsem si přibalila denní krém k objednávce tabletek. Zatím jsem se namazala jen jednou a krém je takový polomastný, není hutný, dobře se vsakuje, tvář lehce prozáří. Řekla bych, že je docela příjemný. Mám smíšenou pleť s mastnějším nosem a bradou a tam už maličko mastí, takže pro normální a suchou pleť OK. Uvidím, po delším používání. Jěště mě napadlo, že po lípě a rakytníku fakt nevoní. Je lehce parfemovaný, ale neumím tu vůni definovat :conf: .

Lákalo mě vyzkoušet ještě šampon ze stejné řady ( kvůli té lípě, její květ je moje nejoblíbenější bylina), ale to zas až někdy příště.

Na poličce 15 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

cruela.devil
Znalkyně 291 příspěvků 07.04.11 08:35

Používám rakytníkový biogel na akné (od jiné firmy) a jsem maximálně spokojená. I kosmetička chválila změnu.

Na poličce 24 parfémů 15 miniatur 35 odstřiků 32 vzorků V tužebníku 23 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist