Terezia Company - rakytníková kosmetika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jil
Učednice 144 příspěvků 07.03.11 10:34
Terezia Company - rakytníková kosmetika

Ahoj holky, v dnešní Ona Dnes jsem narazila na reklamu na tuhle kosmetiku a zajímalo by mě, jestli jste ji už některá vyzkoušela: http://www.vegi.cz/…ni_kosmetika

Díky za reakce.

Na poličce 19 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

ppjmh
Znalkyně 336 příspěvků 07.04.11 08:05

Já jsem byla taky zvědavá a tak jsem si přibalila denní krém k objednávce tabletek. Zatím jsem se namazala jen jednou a krém je takový polomastný, není hutný, dobře se vsakuje, tvář lehce prozáří. Řekla bych, že je docela příjemný. Mám smíšenou pleť s mastnějším nosem a bradou a tam už maličko mastí, takže pro normální a suchou pleť OK. Uvidím, po delším používání. Jěště mě napadlo, že po lípě a rakytníku fakt nevoní. Je lehce parfemovaný, ale neumím tu vůni definovat :conf: .

Lákalo mě vyzkoušet ještě šampon ze stejné řady ( kvůli té lípě, její květ je moje nejoblíbenější bylina), ale to zas až někdy příště.

Na poličce 15 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

cruela.devil
Znalkyně 291 příspěvků 07.04.11 08:35

Používám rakytníkový biogel na akné (od jiné firmy) a jsem maximálně spokojená. I kosmetička chválila změnu.

Na poličce 24 parfémů 15 miniatur 35 odstřiků 32 vzorků V tužebníku 23 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Víla, nebo princezna? Svatební účesy z dlouhých vlasů

Necháváte si narůst vlasy právě kvůli svatebnímu účesu? Tak ať to stojí za to! Teď už si jen vyberte, jestli chcete být za přirozenou vílu, nebo za okázalou princeznu s komplikovaně vyčesanými vlasy.

Celý článek »
TOPlist