Termální lázně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 09.02.09 17:35
Termální lázně

Jezdíte do termálů.? :D …Kam jezdíte…Ubyto­vání,nej termály a wellness… :)...... My jezdíme na Slovensko-Bešeňová…super termály,mají tam bezvadný wellness-vitální svět se to myslím jmenuje…jsou tam římské lázně,inhalace-nejlepší je levandulová :D naopak v solné jsme nemohly vůbec být,jak nás všechno štípalo.....Bez­vadný je to v zimě…když můžete ležet venku v té horké a hnědé :lol: vodě…a spojit termály s lyžovačkou…Navíc v létě si to neumím představit,asi by mě to nedělalo dobře,ležet v horké vodě a ještě v parnu.Ubytování máme už druhým rokem v kolibě jménem Strachovanka-Jánská Koliba…Liptovský Ján…Jsou tam hrozně milý a ochotní…loni jsme se třeba chtěli projet na koních,paní na recepci nám vše vytelefonovala a zajistila…moc dobře tam vaří…super pohodička…Pěkný výlet je do Vysokých Tater na lanovku,nebo do jeskyní,který opravdu stojí za to!!!!Náš Moravský kras se může stydět-nádhera…A samoz­řejmě lyžovačka :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 09.02.09 17:49

Dobrý termálky jsou v Maďarsku: Bük

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Iris
Učednice 239 příspěvků 09.02.09 17:59

Miluju Slovensko, Tatry a Bešeňovou :) . Jezdíme tam každý rok i vícekrát na prodloužený víkend.

Jinak jsme zkoušeli i Aquacity Poprad - skvělá laserová show, levnější jídlo v areálu (obyčejný hotdog v Bešeňové je fakt pálka), pěkné, nové, zajímavě řešené, ale na mě nějaká studená voda či co.

Byli jsme i v Tatralandii - hodnotím nejhůře z těchto tří, rozvrzané tobogány, ubytování hezké z venku, leč papírové stěny, potrhané polštáře… Sám o sobě je aquapark hezký, ale připadá mi „šitý horkou jehlou“. Jinak nápad je to dobrý, vč. koliby, westernového městečka, spousty atrakcí pro celou rodinu…

Na svatební cestě jsme byli také v Maďarsku, v Hajdúszoboszló. Krásné, veliké, levné termály s výbornou kuchyní. V červnu 40 st. horka. Přesto bych raději jela na Slovensko. Je to pro mě prostě ráj… 8)

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 09.02.09 18:23

No u Tatralandie jsme chvíli stáli na parkovišti a rozhodovali se,jestli tam půjdeme…nešli jsme a ani mě to nemrzí…příjde mě to hrozně komerční…A navíc nesnáším tobogány…byla bych schopná se :vomit: a je to tam opravdu spíš zábava pro rodiny s dětmi,odpočinek asi neé.....Jinak je fakt,že v Bešeňové je jídlo víc,než brutálně drahé…pamatuji si,že loni jsme si dali křidýlka…3 chudáčci za 90 kč…Jinak ty termální prameny mě moc pomohly…Ubytování jsme měli na www.strachanovka.sk …No jedeme teď v neděli…tak se strašně těšíííím

Iris
Učednice 239 příspěvků 09.02.09 18:41

My do těch termálů jezdíme v červnu a září, takže mimo sezonu a to se dá, ale určitě jsi s Tatralandií o nic nepřišla :roll: .

V Bešeňové chodíme na jídlo výhradně sem http://www.gazdovskydvor.com/ nebo http://www.besenovaflora.sk/. Doporučuju, báječná kuchyně :wink: . Myslím, že i ubytko by nebylo marné…

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 09.02.09 18:49

Teda ten Gazdovsky Dvor je moc fajn…no u nás v kolibě taky vařili luxusně…a po té jejich snídani s domácím uzeným a míchanými vajíčky mě bylo blaze :D Hlavně na Slovensku je bezvadný,že tam v každé druhé restauraci mají skopové a to u nás moc nebývá…já ho miluju :mrgreen: O termálech v Maďarsku jsme taky slyšeli samou chválu,ale teď jsme si zamilovali Slovensko.....

Lenka7717
Znalkyně 375 příspěvků 09.02.09 19:28

Maďarsko - Sárvár.......paráda

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 09.02.09 21:08

Byla jsem minuly rok s nasima v termalech v Madarsku, byli jsme ve 3 laznich:
Zalakaros - velke prostorne, pekne lazne i prijemne okoli
Kehidakustany - mensi lazne, ale prijemne, hezci nez venkovni byly vnitrni lazne
Bük - taky moc hezke prijemne lazne

Vsechny je muzu jen doporucit, nejvice asi Zalakaros. Jidlo bylo vsude skvele a cenove jako u nas, i levnejsi…
Ubytovani v soukromi kolem 12euro na osobu/noc. Slovensko je pry drazsi…

Na poličce 86 parfémů 50 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 25 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 09.02.09 21:24

Slovensko je dražší…a teď to euro. :? …a my nemáme žádný ulitý,když byl ještě lepší kurz :smack: Jsem se chtěla zeptat na takovou blbinku…Jak je to v Maďarsku s jazyky :shock: Anglicky? No jen se ptám,samozřejmě s maďarštinou nemám nejmenší problém,ovládám suprově 8) .......Jen aby to věděli ostatní,co se tam chystají :D

Iris
Učednice 239 příspěvků 09.02.09 21:32

V Hajdúszoboszló rozuměli polsky, anglicky, německy i slovensky :) . Takže rozuměli i nám. Připadali mi velmi snaživí, s domluvou nebyl absolutně žádný problém. I jídelníčky měli anglicky, německy, polsky.

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 09.02.09 21:55

No polsky by nebyl problém,přítel mluví,jak kdyby se tam narodil.I já trochu u mím…ale ta angličtina bude lepší…:D A taky rukama nohama to jde :D

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 10.02.09 15:12

A pomohly vám ty termální prameny na nějaké obtíže?Nebo žádné nemáte a jezdíte jen relaxovat..... :D

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 22.02.09 21:02

No tak jsme se vrátili ze Slovenska…dovo­lená,lyžovačka v Tatrách a termály to bylo úžasný.....relax a pohodička…ale to euro není pohodička.....holky to je děs!!!!!Vše je tak o jednu třetinu dražší než u nás.....Je na prd kurz.....je to veliká škoda,je to tam krásný.....

Iris
Učednice 239 příspěvků 22.02.09 21:08

Jani, to se to tak s přeechodem na euro změnilo?! :shock: Slovensko nebylo vyloženě markantně levnější, ale o nějakou tu korunku to bylo…

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 22.02.09 21:35

No…změnilo.....jen pro příklad třeba jídlo v běžné hospodě,ne v centru,ve městě…smažák-4 eura bez přílohy,1 euro příloha,pivo 1 euro,tatarka 1 euro.....jsme 2 …tj 14 euro......420 Kč :o Za smažáky…Je to tam dost drahý.....pominu termály a lyžování…to bych ještě brala…ale fakt běžný věci ,jídlo a nafta-za 31 litr.....Slováci si kupodivu nestěžují,jen že prý jezdí na nákupy do Polska :? …Jenže pro nás bylo přece jen Slovensko jednou z mála zemí,kde si člověk mohl nějakou tu korunku odečíst…a teď je to velká změna.....kéž by bylo euro zase za 24-25 kč

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist