Termální lázně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 09.02.09 17:35
Termální lázně

Jezdíte do termálů.? :D …Kam jezdíte…Ubyto­vání,nej termály a wellness… :)...... My jezdíme na Slovensko-Bešeňová…super termály,mají tam bezvadný wellness-vitální svět se to myslím jmenuje…jsou tam římské lázně,inhalace-nejlepší je levandulová :D naopak v solné jsme nemohly vůbec být,jak nás všechno štípalo.....Bez­vadný je to v zimě…když můžete ležet venku v té horké a hnědé :lol: vodě…a spojit termály s lyžovačkou…Navíc v létě si to neumím představit,asi by mě to nedělalo dobře,ležet v horké vodě a ještě v parnu.Ubytování máme už druhým rokem v kolibě jménem Strachovanka-Jánská Koliba…Liptovský Ján…Jsou tam hrozně milý a ochotní…loni jsme se třeba chtěli projet na koních,paní na recepci nám vše vytelefonovala a zajistila…moc dobře tam vaří…super pohodička…Pěkný výlet je do Vysokých Tater na lanovku,nebo do jeskyní,který opravdu stojí za to!!!!Náš Moravský kras se může stydět-nádhera…A samoz­řejmě lyžovačka :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 09.02.09 17:49

Dobrý termálky jsou v Maďarsku: Bük

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Iris
Učednice 239 příspěvků 09.02.09 17:59

Miluju Slovensko, Tatry a Bešeňovou :) . Jezdíme tam každý rok i vícekrát na prodloužený víkend.

Jinak jsme zkoušeli i Aquacity Poprad - skvělá laserová show, levnější jídlo v areálu (obyčejný hotdog v Bešeňové je fakt pálka), pěkné, nové, zajímavě řešené, ale na mě nějaká studená voda či co.

Byli jsme i v Tatralandii - hodnotím nejhůře z těchto tří, rozvrzané tobogány, ubytování hezké z venku, leč papírové stěny, potrhané polštáře… Sám o sobě je aquapark hezký, ale připadá mi „šitý horkou jehlou“. Jinak nápad je to dobrý, vč. koliby, westernového městečka, spousty atrakcí pro celou rodinu…

Na svatební cestě jsme byli také v Maďarsku, v Hajdúszoboszló. Krásné, veliké, levné termály s výbornou kuchyní. V červnu 40 st. horka. Přesto bych raději jela na Slovensko. Je to pro mě prostě ráj… 8)

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 09.02.09 18:23

No u Tatralandie jsme chvíli stáli na parkovišti a rozhodovali se,jestli tam půjdeme…nešli jsme a ani mě to nemrzí…příjde mě to hrozně komerční…A navíc nesnáším tobogány…byla bych schopná se :vomit: a je to tam opravdu spíš zábava pro rodiny s dětmi,odpočinek asi neé.....Jinak je fakt,že v Bešeňové je jídlo víc,než brutálně drahé…pamatuji si,že loni jsme si dali křidýlka…3 chudáčci za 90 kč…Jinak ty termální prameny mě moc pomohly…Ubytování jsme měli na www.strachanovka.sk …No jedeme teď v neděli…tak se strašně těšíííím

Iris
Učednice 239 příspěvků 09.02.09 18:41

My do těch termálů jezdíme v červnu a září, takže mimo sezonu a to se dá, ale určitě jsi s Tatralandií o nic nepřišla :roll: .

V Bešeňové chodíme na jídlo výhradně sem http://www.gazdovskydvor.com/ nebo http://www.besenovaflora.sk/. Doporučuju, báječná kuchyně :wink: . Myslím, že i ubytko by nebylo marné…

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 09.02.09 18:49

Teda ten Gazdovsky Dvor je moc fajn…no u nás v kolibě taky vařili luxusně…a po té jejich snídani s domácím uzeným a míchanými vajíčky mě bylo blaze :D Hlavně na Slovensku je bezvadný,že tam v každé druhé restauraci mají skopové a to u nás moc nebývá…já ho miluju :mrgreen: O termálech v Maďarsku jsme taky slyšeli samou chválu,ale teď jsme si zamilovali Slovensko.....

Lenka7717
Znalkyně 376 příspěvků 09.02.09 19:28

Maďarsko - Sárvár.......paráda

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 09.02.09 21:08

Byla jsem minuly rok s nasima v termalech v Madarsku, byli jsme ve 3 laznich:
Zalakaros - velke prostorne, pekne lazne i prijemne okoli
Kehidakustany - mensi lazne, ale prijemne, hezci nez venkovni byly vnitrni lazne
Bük - taky moc hezke prijemne lazne

Vsechny je muzu jen doporucit, nejvice asi Zalakaros. Jidlo bylo vsude skvele a cenove jako u nas, i levnejsi…
Ubytovani v soukromi kolem 12euro na osobu/noc. Slovensko je pry drazsi…

Na poličce 92 parfémů 51 miniatur 6 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 36 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 09.02.09 21:24

Slovensko je dražší…a teď to euro. :? …a my nemáme žádný ulitý,když byl ještě lepší kurz :smack: Jsem se chtěla zeptat na takovou blbinku…Jak je to v Maďarsku s jazyky :shock: Anglicky? No jen se ptám,samozřejmě s maďarštinou nemám nejmenší problém,ovládám suprově 8) .......Jen aby to věděli ostatní,co se tam chystají :D

Iris
Učednice 239 příspěvků 09.02.09 21:32

V Hajdúszoboszló rozuměli polsky, anglicky, německy i slovensky :) . Takže rozuměli i nám. Připadali mi velmi snaživí, s domluvou nebyl absolutně žádný problém. I jídelníčky měli anglicky, německy, polsky.

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 09.02.09 21:55

No polsky by nebyl problém,přítel mluví,jak kdyby se tam narodil.I já trochu u mím…ale ta angličtina bude lepší…:D A taky rukama nohama to jde :D

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 10.02.09 15:12

A pomohly vám ty termální prameny na nějaké obtíže?Nebo žádné nemáte a jezdíte jen relaxovat..... :D

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 22.02.09 21:02

No tak jsme se vrátili ze Slovenska…dovo­lená,lyžovačka v Tatrách a termály to bylo úžasný.....relax a pohodička…ale to euro není pohodička.....holky to je děs!!!!!Vše je tak o jednu třetinu dražší než u nás.....Je na prd kurz.....je to veliká škoda,je to tam krásný.....

Iris
Učednice 239 příspěvků 22.02.09 21:08

Jani, to se to tak s přeechodem na euro změnilo?! :shock: Slovensko nebylo vyloženě markantně levnější, ale o nějakou tu korunku to bylo…

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 22.02.09 21:35

No…změnilo.....jen pro příklad třeba jídlo v běžné hospodě,ne v centru,ve městě…smažák-4 eura bez přílohy,1 euro příloha,pivo 1 euro,tatarka 1 euro.....jsme 2 …tj 14 euro......420 Kč :o Za smažáky…Je to tam dost drahý.....pominu termály a lyžování…to bych ještě brala…ale fakt běžný věci ,jídlo a nafta-za 31 litr.....Slováci si kupodivu nestěžují,jen že prý jezdí na nákupy do Polska :? …Jenže pro nás bylo přece jen Slovensko jednou z mála zemí,kde si člověk mohl nějakou tu korunku odečíst…a teď je to velká změna.....kéž by bylo euro zase za 24-25 kč

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist